EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Sonuca ulaşınca hepsi unutulur ne güzel bir oglunuzda varmış benim elde var 0😥😥
Kuzum kac yillik evlisin. 5 yil cocuk icin yapmadigim sey kalmadi. Ben suriyeli teyzeye tereyag veriyodum. Bi ilac yapiyodu bana buzlukta sakliydum her.gun rahme koyuyodum biliyomusun. Sonra baska kocakariya gittim o da.sekerli bi sey yapip tamponla rahme koyduruyodu aksamina onu cekiyodum icimden. Suluk de koydurdum rahme. Icmedigim klomen ilaci kalmadi. Catlatma igneleri desen her ay. Gittim hocalar buldum zincirden falan atlattilar beni. Nuskalar taktim 5i bi yerde gibi. Dah neler neler. Ben cok emek verdim agladim sizladim pes etmedim. Rahme seker bile koydum kayasekerimiydi neydi adi. Rahme girmeyen kalmadi bende 😀😀😀

Biz ürolojisi çözdük 5 aydır Kaan Aydos tedavisindeyiz eşimde varikosel vardı Kaan bey kesinlikle ameleşim sonrası vitamin takviye falan geçen gün mail attı Kaan bey DNA hasarı sperm testi morfoloji sonucuna göre tamamdır 6 ay normal deneyin dedi ama biz vakit kaybetmek istemiyoruz bana Dr pko dedi adetim düzenli bende anlamadım
Ben bide transferi anestezi alarak oldum dedim psikolojim bozulmasın diye ama öldüm döndüm çok büyük birşey atlattım uyanamadim

Ben bir kaç doktora gittim bana amh çok düşük dedi iki doktor ceme gittim bana güldü düşük mü dedi ben 0.1 bile umut var diyorum sen 2.3 kim dedi bunu gayet iyisin dedi bazen doktorlar saçmalıyor gerçekten çok sinirimi bozuyor bu durum eşim içinde ne olacak ya sperm var işte yeter dediler cem bey ne yeteri asla tutmaz tüp düzelecek öyle olacak dedi Kaan beyi bende gördüm cidden iyiymiş biz hasar testi yaptirmadik gerek yok dedi ürolojimiz
Gayet mantıklı biz ilk denemeyi yaptık ya bu sperm bize yeterli dediler 1tanecik dollendi 5 yumurtadan demekki biryerde sorun vardi gerçi ben labaratuvarada guvenmedimde sonra dedim herşeyi yoluna koyup basliyacagim eşim ameliyat oldu varikoselden kadın beyden duyduk sperm yönünden bir problem yok şimdi o şekil başlayacağız benim amh 6.3 pcosmusum 10 yumurta çıkmıştı pvosta daha fazla olması gerekmiyomu sana gonalf kaç ünite basladi

Ben bide transferi anestezi alarak oldum dedim psikolojim bozulmasın diye ama öldüm döndüm çok büyük birşey atlattım uyanamadim
Bence gerek yok snesteziye en geç 5 dj sürüyor ama insan çekiniyor doktordan ve yanindakilerden bu transferini snestezili oldunuz

Kuzum kac yillik evlisin. 5 yil cocuk icin yapmadigim sey kalmadi. Ben suriyeli teyzeye tereyag veriyodum. Bi ilac yapiyodu bana buzlukta sakliydum her.gun rahme koyuyodum biliyomusun. Sonra baska kocakariya gittim o da.sekerli bi sey yapip tamponla rahme koyduruyodu aksamina onu cekiyodum icimden. Suluk de koydurdum rahme. Icmedigim klomen ilaci kalmadi. Catlatma igneleri desen her ay. Gittim hocalar buldum zincirden falan atlattilar beni. Nuskalar taktim 5i bi yerde gibi. Dah neler neler. Ben cok emek verdim agladim sizladim pes etmedim. Rahme seker bile koydum kayasekerimiydi neydi adi. Rahme girmeyen kalmadi bende 😀😀😀
Ahahaha 😂😂ilahi sende ben hiçbir şey yapmadim inanmam pek öle seylere tedavisine bakacaksın rahmede zarar verirsin yok onu köy yok bunu köy 9 yıllık evliyim bende ben bilimsel olandan yanayim

Gayet mantıklı biz ilk denemeyi yaptık ya bu sperm bize yeterli dediler 1tanecik dollendi 5 yumurtadan demekki biryerde sorun vardi gerçi ben labaratuvarada guvenmedimde sonra dedim herşeyi yoluna koyup basliyacagim eşim ameliyat oldu varikoselden kadın beyden duyduk sperm yönünden bir problem yok şimdi o şekil başlayacağız benim amh 6.3 pcosmusum 10 yumurta çıkmıştı pvosta daha fazla olması gerekmiyomu sana gonalf kaç ünite basladi
Aslında evet benim arkadaşımda öyle o kdr çok yumurtası çıktı ki hatta dedi tek emriyo yapalım senin ikiz üçüz olur yoksa dedi gerçekten ikiz oldu ben gonal f yi transfer öncesi 5 gün kullandım 250 gram kullandım

X