EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Onume gelen herşeyi denemek istiyorum sonra diyorum neden çocuk esirgemeden bir evlat edinmiyorum bu kdr acı cekiyorum sonucu ne olacak belli bile değil
Kac sene once aynisni dusundum. Sanirim boyle bir konuda acmis olabilirim. Suan tam hatirlayamadimm . Yasin kac kuzum. Bana milletin verdigi akil neydi biliyormusun tedavinden asla yilma vazgecme ama yetistirme yurdundan cocuk almak.yerine onlara hediyr gotur onlari sevindir demislerdi.

Belki de ben yanlış yerdeyimdir daha yeni baslsyacagim tedaviye birtane önceden negatifim var ama
Aaa olur mu oyle sey burda anca beraber kanka beraber . Ister simdj basla ister sonra. Arkadas olmamiza engel degil bunlar. Aksama kadar makara yapiyoruz zaten. Igne saatleri gelince bi zirliyoruz okada

32 yaşındayim 3.5 yıllık evliyim eşimin değerleri sıfırdi ama 6 ayda düzelme gösterdi bir ışık var gibi bende amigurimi örmeye başladım hediyeler yaptım

Aaa olur mu oyle sey burda anca beraber kanka beraber . Ister simdj basla ister sonra. Arkadas olmamiza engel degil bunlar. Aksama kadar makara yapiyoruz zaten. Igne saatleri gelince bi zirliyoruz okada
Ay ne güzel hiç tankmadin insanlarla sohbet tanıdıktan daha keyif verici teşekkürler aksammi yapılıyor bu iğneler

Ay Allahm duy sesimizi insallah
Findiklarimmi cok hos geldi kulaga insallah iki kese gorursem findiklarim dicem hep
Cumartesi ogreniriz gunumdeki degerimi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…