EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Gerçekten mi bende 3.5 yıllık evliyim asla kimsenin dediğini yapmadım onu iç bunu iç dediler doktor çünkü ne desem onu yap demişti sakin aktar işine bulaşma dedi
Yapmada kuzum. Benimkisi sadece kendimi kandirmakti okadar siz yapmayin siz doktor ne derse onu yapin

bende bugün verdim kanı saglık ocagına yarın ancak çıkcak merktan çatlıyorum . bence salı günü güzel bi değer olcak hayrlsyla❤️❤️❤️
Kuzum simdiye cikmistir takip numarasi isteseydin keske netten bakardin. Banada oyle diyorlardi oglenden sonra 5 6 gibi cikardi sonuc

Yaaa cok tatlisin cok❤🥰🥰 insallah canim rabbim hayirlisiyla devamini getirsinde tek cift hic onemli degil😊
Önemli önemli sen yinede ikiside benimle de bana sıkı sıkı tutunmuş fındıklarım de 🤗🤗 günündeki değeri bekliyorum canım inşallah çift kese çift kalp atışı veee sonunda benim gibi bir kız bir erkek iki minnoş ile evine dönersin 🙏🙏🙏😘

Canım bu ilaç normalde çok acı yaparmış ama bana yapmadı 😂😂😅😅 hatta doktorum şaştı kaldı hiç mi ağrı yok derdi her kontrolde yok derdim maşallah derdi 32. Haftaya kadar haftada bir gün vuruldum. İnşallah sanada benimdeki gibi etli etmez 😂😂
Canim maalesef beni kirdi gecirdi😂 hemsire daha ilaci gonderirken aglamaya basladim. Hala daha oturamiyorum uzerine. Umarim gecer. Gecmese de yavrumun cani sagolsun🙏

Canim maalesef beni kirdi gecirdi😂 hemsire daha ilaci gonderirken aglamaya basladim. Hala daha oturamiyorum uzerine. Umarim gecer. Gecmese de yavrumun cani sagolsun🙏
Aman doğum sonrası acının yanında o da acımı zaten level atlaya atlaya gideceksin boşver en sonunda prensesi kurtarıp bütün acılarını unutacaksın 🤗 😂😂😂

Yaklasik 2 saat once vuruldum depot’u canima okudu🙈🙈 allah baska dert vermesin bunu cekerim
Ay ben sukur aci cekmedim namazimi kildim ne dualar ettim vuran ablada sagolsun hic actmadi hani igne girerken ufak bir aci oluyor ya okadardi yani. Ama transfer gunu resmen yuruyemedim o ilac yzunden

X