EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canim senin test gunun ne zamandi...kan mi verden bugün gidip valla bi var bi yok öldürdü bizi senin bebis..

Benimde valla oyle bi sismiski . Niye boyle beze oldu anlamadimm vuran kisiden mi kaynaklaniyor cozemedim. Doktor yarin ignelerini degistirelim dedi. Ilac vericek buyuk ihtimal ama vicdanda yapmadim degil.
ben kendim hemşireyim genlde ilaç kaynaklı oluyo çok yaglı bi iğne o yüzden emilimi geç oluyo genelde aynı arkadşm yaptı bugün bu sefer acımadı

Reactions: Z P
Canim senin test gunun ne zamandi...kan mi verden bugün gidip valla bi var bi yok öldürdü bizi senin bebis..
Yarın gideceğim canım kan vermeye .Günüm perşembe .Artık asla idrar testi yapmam , evin içine bile sokmayacağım o derece .Beni strese soktular .Ama negatif canım eminim .Olsa 10.gün idrarda çıkardı 3.gün embriyosu .Sağlık olsun artık

Canım kesin yok denmez bu durumda. Belki de bugünkü test yanlış gösterdi. Testin bozuk olduğu durumda kontrol çizgisi de çıkmıyor. Dün ya da bugün yaptığın testlerden biri yanlış sonuç yerdi. Yarın öğreneceğiz inşallah. Ben de yarın sabah kan vereceğim

günün gelince kan testi yaptır bence idrardan bakılan çok güvenilir değil canımcım üzme kendini

Hayırlısı inşallah canım .Ama netten aldığım erken gebelik testlerinde de hiç çıkmıyor .Sanmıyorum yani artık kanı verip bu durumdan kurtulmak istiyorum , çok yoruldum .Birdahaki tedavimde asla idrar testi yapmayacağım

Test yapmaya korkam oldum ben de yapmam sanirim 1 tane test var evde gecen ay adetim 10 gun gecmisti de 2 tane almıştım ben test yaptım adetim basladi ondan kalan 1 tane var belki onu yaparim

Canim su testlere inanma sen kalkk bugun bi kan ver . Yaa biz cok emindik cikacagina. O test hic bozuk gibi degildi.

Test yapmaya korkam oldum ben de yapmam sanirim 1 tane test var evde gecen ay adetim 10 gun gecmisti de 2 tane almıştım ben test yaptım adetim basladi ondan kalan 1 tane var belki onu yaparim
Ben artık eve daha Alman , 1 tane var onunda atacağım şimdi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…