EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

sol taraf uyuşuk resmen inşallah tez zamnda geçer umudum çok yok ama
Benimde valla oyle bi sismiski . Niye boyle beze oldu anlamadimm vuran kisiden mi kaynaklaniyor cozemedim. Doktor yarin ignelerini degistirelim dedi. Ilac vericek buyuk ihtimal ama vicdanda yapmadim degil.

Acıbadem fulya da öyle bi doktor yokki:) siz fulya tüp bebek kliniği falan demek istediniz galiba
Var canim daha dogrusu sadece transferlerini orda yapan bir doktor. Banada ikisindrn birini sec demisti ben kolonu sectim daha yakin diye.

Insallah canim bende umudu kesmistim bi ara sonra kizlar tek tek dökulunce gaza geldim

Aminn inşallah sizin içinde hayırlısı olsun inşallah sonuna kadar herşey çok güzel ilerlesin hayırlısıyla evlatlarımızı alalım kucağımıza inşallah.

Kesinlikle öyle sadece beklemek insana zor geliyor ki ben çok sabırlı biriyim. Bundan önceki gebeliğimde 3 ay bekledik RABBİM hayırı zamana nasip etsin inşallah sonu güzel olsun. Aslında benim tedirginliğim kistlerim ve bugün duyduğum sıvı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…