EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Yarın gideceğim canım kan vermeye .Günüm perşembe .Artık asla idrar testi yapmam , evin içine bile sokmayacağım o derece .Beni strese soktular .Ama negatif canım eminim .Olsa 10.gün idrarda çıkardı 3.gün embriyosu .Sağlık olsun artık
Canım 3. Gün embriyosunda geç geçebiliyor 12. Günde pozitifi görenler çok var üzme kendini varsa eğer bebişini de üzeceksin

Canim su testlere inanma sen kalkk bugun bi kan ver . Yaa biz cok emindik cikacagina. O test hic bozuk gibi degildi.
Yok kuzum Ya Bugün kan verme imkanım yok da .Yarın veririm artık .Olsa çıkardı Bugün .İlk defa çift çizgi gördüm oda yanlış çıktı iyi mi 🤷‍♀️

Yok kuzum Ya Bugün kan verme imkanım yok da .Yarın veririm artık .Olsa çıkardı Bugün .İlk defa çift çizgi gördüm oda yanlış çıktı iyi mi 🤷‍♀️
Tamam elindekinjde yap ve hemen at cope kuzum. Allah buyuktur. Olmazsa diger tedaviye gecersin biz senin yanindayiz ❤❤

Kızlar sabah başka bir Marka kaset test yaptım hiçbir şey çıkmadı .Dün test bozukmuş sanırım .Hemende ikinci çizgi belirmişti ve gittikçe koyulaşmıştı .Yapacak birşey yok , yarın da kan veririm .Ama kesin yok Yani .Boş yere sevindik 🤦‍♀️
Yaa gerçekten mi bende sizden haber bekliyordum hayırlısı olsun inşallah. Bende test yaptım negatif çıktı ama yine de bugün kan testi verdim. Sizde kan testi vermeyi ihmal etmeyin 😔

Yaa gerçekten mi bende sizden haber bekliyordum hayırlısı olsun inşallah. Bende test yaptım negatif çıktı ama yine de bugün kan testi verdim. Sizde kan testi vermeyi ihmal etmeyin 😔
Yarın kan vereceğim canım inşalallah .İnşallah bir gün bizde pozitifi görürüz 🐣

X