EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım 3. Gün embriyosunda geç geçebiliyor 12. Günde pozitifi görenler çok var üzme kendini varsa eğer bebişini de üzeceksin

Canim su testlere inanma sen kalkk bugun bi kan ver . Yaa biz cok emindik cikacagina. O test hic bozuk gibi degildi.
Yok kuzum Ya Bugün kan verme imkanım yok da .Yarın veririm artık .Olsa çıkardı Bugün .İlk defa çift çizgi gördüm oda yanlış çıktı iyi mi

Yok kuzum Ya Bugün kan verme imkanım yok da .Yarın veririm artık .Olsa çıkardı Bugün .İlk defa çift çizgi gördüm oda yanlış çıktı iyi mi
Tamam elindekinjde yap ve hemen at cope kuzum. Allah buyuktur. Olmazsa diger tedaviye gecersin biz senin yanindayiz ❤❤

Yaa gerçekten mi bende sizden haber bekliyordum hayırlısı olsun inşallah. Bende test yaptım negatif çıktı ama yine de bugün kan testi verdim. Sizde kan testi vermeyi ihmal etmeyin

Yaa gerçekten mi bende sizden haber bekliyordum hayırlısı olsun inşallah. Bende test yaptım negatif çıktı ama yine de bugün kan testi verdim. Sizde kan testi vermeyi ihmal etmeyin
Yarın kan vereceğim canım inşalallah .İnşallah bir gün bizde pozitifi görürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…