EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bende sancı olmuştu canım bildiğin böyle bıcak saplarcasına. Vajinal jelimi yapıyordum tam yatağa uzandım yapmak için bir şey saplandı nefes alamadım zorla yapıp on dakika bekledim geçti. Sonra uyudum gece lavaboya uyandım kıpkırmızı kan ben pıhtı atmıştım canım kanama alanım yoktu. 12 saat içinde önce kahverengiye dönüp sonra tamamen kesildi. Proluton çok müthiş bir iğne onu sürekli vuruldum ben 12. Haftaya kadar prolutex sonra ona geçtik. Haftada 1 gün vuruldum. 32. Haftaya kadar. İkiz gebelikte önlem amaçlı veriliyor. İyiki vuruldum diyorum 38. Haftanın ortasında doğum yaptım. 37+3 te o iğnenin büyük etkisi olduğunu düşünüyorum.

Hayırlı olsun cok sevindim canım
Allah razi olsun canim insallah devami gelir dua et
Kanaman varmis korkma ben klozete oturmustum afedersin tuvaletimi yapar gibi kan akmisti hemen acile gttim kese duruyodu saglikliydi kan sulandiriciyi kes istirat et demisti doktorum sende o sekilde yap bi progestan vuruldum gecmisti kanamam icini ferah tut cok normalmis

İnşallah bişey yoktur canım Çok tedirgin oldum

Çok şükür canım inşallah rabbim banada nasip eder

Evet kuzum bende yasamistim. 6.ci haftadada gelmisti 5.ci haftadada gelmisti. Simdi.doktorun sana prulot deport vurdurmasi lazim. Birde kalp atisi icin ck erken acile de gidebilirsin ben gitmistim 1 gece yatmistim orda

Evet kuzum bende yasamistim. 6.ci haftadada gelmisti 5.ci haftadada gelmisti. Simdi.doktorun sana prulot deport vurdurmasi lazim. Birde kalp atisi icin ck erken acile de gidebilirsin ben gitmistim 1 gece yatmistim orda
Evt aynen prolotuno transferden itibaren haftada 1 kullanıyordum hatta bugün günü kullanıcam kahverengiye döndü ilk gelen de tam kan gibi değildi sulu açık pembe renkliydi inşallah iyilerdir canım

Reactions: Z P
Evt aynen prolotuno transferden itibaren haftada 1 kullanıyordum hatta bugün günü kullanıcam kahverengiye döndü ilk gelen de tam kan gibi değildi sulu açık pembe renkliydi inşallah iyilerdir canım
Evet kuzum.sen stres etme suan iyilerdir bunlar.cok.normal

İnşallah hiçbir şey olmaz. Kese büyürken etrafında kılcal damarları çatlatabiliyormuş. İnşallah öyle bir şeydir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…