EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ohh gercektenmi 😍😍
Icime su serpildi ben sabah 7 den beri acaba yanlismi goruyorum diyorum😂 ya 5. Gunde bukadar cikmasi beni cok sasirtti aslnda gecen transfermde 6. Gun boyleydi bunda beklemiyodum cikmasini insallah test beni yanilmiyodur🤗
bende hala duruyor senın o testın 🤗 bu gunkı testınden sımdı baktım da daha sılıkmıs 😍 kaç kere kalkıp suraya baktım paylaştın mı dıye çok şükür 🤲🏻 Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin artık 🤲🏻

Eki Görüntüle 2710378

Kizlar gölgeyi goruyosunuz dimi kameradan golge olarak cikiyo ama aslinda pembe cizgi😊
Var dimi bugun 5. Gunum bu sekilde cikmasi cok normal daha yeni idrara karisiyo 2 gun sonra tekrarlicam ozaman daha belirgin olur sanirim Eki Görüntüle 2710380
screenshot_20201025-093748_gallery-jpg.2710381
Tebrikler kuzucum ❤️❤️

bende hala duruyor senın o testın 🤗 bu gunkı testınden sımdı baktım da daha sılıkmıs 😍 kaç kere kalkıp suraya baktım paylaştın mı dıye çok şükür 🤲🏻 Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin artık 🤲🏻
🥰🥰 ay valla huzunlendim suan benim kiymet bilen arkadasim ❤ insallah devami gelir canim benim insallah o gunleride yasariz🤲
Tebrikler kuzucum ❤️❤️
Tesekkur ederim canimmm
😍😍😍😍😍 ay cok sevindim cok mutlu oldum tebriklerrrrrr...
Sagol canim benim🥰

Şimdi işim zor kısmı başlıyor. Asıl bekleme şimdi başlıyor ❤️ Sakın kan verme canım. Bu kadar erken ikiye katlamıyor, sonra insan panik oluyor. Ben günümü bekleyeceğim
Bende beklicem gecen tedavimde 6. Gun pozitif gordum 7. Gun kan verdim 10. Gun kan verdim 15. Gun kan verdim delik desik oldu heryerim kendi? strese sokmicem idrar testi yaparim ama 😂

Kızlar yardımcı olun lütfen bugün 5+1 olduk 2 tane kese gördük henüz kalp atışı duymadık. Sabah uyandığımda peçeteye açık renkli sulu kan gibi geldi kasık ağrımda var sonra peçete koyduğumda kahveremgisydi korkuyorum böyle bişey yaşayan oldu mu şimdide kahverengi geliyor
Doktoruna ulaş ama sakın benim yaptığım hatayı yapma alttan muayene ettirme acilde. Progestan iğne vursunlar canım. Pembe kahverengiye döndüyse kanama alanı varsa bile durmuş demek. Taze olan kırmızı pembe olur daha önceden olup şimdi gelen kahverengiye döner. Panik yapmadan sağlıklı hareket et. Bende 8. Haftada yaşadım gece acile gittim alttan bakın duruyorlar mı dedim. İçeri soktukları aleti Çıkardığında kalmış kan pıhtısıydı sadece. Alet çok kötüydü karnımdan göremeyince ben alttan bakın demiştim..

Doktoruna ulaş ama sakın benim yaptığım hatayı yapma alttan muayene ettirme acilde. Progestan iğne vursunlar canım. Pembe kahverengiye döndüyse kanama alanı varsa bile durmuş demek. Taze olan kırmızı pembe olur daha önceden olup şimdi gelen kahverengiye döner. Panik yapmadan sağlıklı hareket et. Bende 8. Haftada yaşadım gece acile gittim alttan bakın duruyorlar mı dedim. İçeri soktukları aleti Çıkardığında kalmış kan pıhtısıydı sadece. Alet çok kötüydü karnımdan göremeyince ben alttan bakın demiştim..
Saol canım doktou kan sulandırıcıyı kes dedi proluton vurulucam bugün bide endol diye bi hap makattan uygula dedi yarın çağırdı doktorum bakacak bakalım umarım biley olmamıştır sende kasık ağrısı da olmuşmuydu

Eki Görüntüle 2710378

Kizlar gölgeyi goruyosunuz dimi kameradan golge olarak cikiyo ama aslinda pembe cizgi😊
Var dimi bugun 5. Gunum bu sekilde cikmasi cok normal daha yeni idrara karisiyo 2 gun sonra tekrarlicam ozaman daha belirgin olur sanirim Eki Görüntüle 2710380
screenshot_20201025-093748_gallery-jpg.2710381
Tebrik ederim canım. Silik çizgiler koyulaşsın İnşallah.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin😍 ne bu erken testler. Bu gidişle ben de dayanamadan erkenden test yapacağım sanırım.😀

Canım tüp bebekte kanamalar olabılıyor muhakkak nobetcı bır doktora gozuk kontrol etsınler gerekırse serum baglıyorlar bende sık sık oldu o kanamalar her seferınde gıttım doktora korkulacak bır sey yoktur ınsallah ama onlemını al mutlaka
Doktorum yarın gel kontrol edelim dedi kan sulandırıcıyı kes dedi proluton iğne olacam bugün bide endol diye ilacı makattan uyguladı dedi canım bakalım inşallah kötü bişey yoktur

X