EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ohh gercektenmi
Icime su serpildi ben sabah 7 den beri acaba yanlismi goruyorum diyorum ya 5. Gunde bukadar cikmasi beni cok sasirtti aslnda gecen transfermde 6. Gun boyleydi bunda beklemiyodum cikmasini insallah test beni yanilmiyodur
bende hala duruyor senın o testın bu gunkı testınden sımdı baktım da daha sılıkmıs kaç kere kalkıp suraya baktım paylaştın mı dıye çok şükür Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin artık

ay valla huzunlendim suan benim kiymet bilen arkadasim ❤ insallah devami gelir canim benim insallah o gunleride yasariz
Tebrikler kuzucum
Tesekkur ederim canimmm
ay cok sevindim cok mutlu oldum tebriklerrrrrr...
Sagol canim benim

Şimdi işim zor kısmı başlıyor. Asıl bekleme şimdi başlıyor Sakın kan verme canım. Bu kadar erken ikiye katlamıyor, sonra insan panik oluyor. Ben günümü bekleyeceğim
Bende beklicem gecen tedavimde 6. Gun pozitif gordum 7. Gun kan verdim 10. Gun kan verdim 15. Gun kan verdim delik desik oldu heryerim kendi? strese sokmicem idrar testi yaparim ama

Doktoruna ulaş ama sakın benim yaptığım hatayı yapma alttan muayene ettirme acilde. Progestan iğne vursunlar canım. Pembe kahverengiye döndüyse kanama alanı varsa bile durmuş demek. Taze olan kırmızı pembe olur daha önceden olup şimdi gelen kahverengiye döner. Panik yapmadan sağlıklı hareket et. Bende 8. Haftada yaşadım gece acile gittim alttan bakın duruyorlar mı dedim. İçeri soktukları aleti Çıkardığında kalmış kan pıhtısıydı sadece. Alet çok kötüydü karnımdan göremeyince ben alttan bakın demiştim..

Saol canım doktou kan sulandırıcıyı kes dedi proluton vurulucam bugün bide endol diye bi hap makattan uygula dedi yarın çağırdı doktorum bakacak bakalım umarım biley olmamıştır sende kasık ağrısı da olmuşmuydu

Tebrik ederim canım. Silik çizgiler koyulaşsın İnşallah.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne bu erken testler. Bu gidişle ben de dayanamadan erkenden test yapacağım sanırım.

Doktorum yarın gel kontrol edelim dedi kan sulandırıcıyı kes dedi proluton iğne olacam bugün bide endol diye ilacı makattan uyguladı dedi canım bakalım inşallah kötü bişey yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…