EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım iğne kullanıyormusun? Benim dr.um kanama olunca zaten kan sulandırıcıyı kesmek lazim çünkü fazla kanama düşüğe sebeb olur dedi. Son hamileliğimde hem iğne hem coraspin kullanmıştım. Şimdi düşünüyorum da ikisi birden fazlamı geldi o yüzden mi fazla kanama oldu bende acaba diye. Şimdide hem iğne hem ecopirin kullanmaya başladım. Korkuyorum açıkçası.

Canim ben 10 gun aksam yaptim , silik cikti erken gebelik testinde. Sonra kan verdim 63 cikti. Demekki 8 gun sabah yapsam belki benimki de cikmicakti. Nerdeyse 3 gun var arada. Canini sıkma 10. Gun bi daha yap. Insallah hayirlisi olsun hepimiz icin.

İnşallah canım .Ben her türlü duruma hazırladım kendimi , pozitif olursa resmen sürpriz olacak benim için

Bende dün prolutexi vurunca çok kanadı karnım korktum ve ağladım. Belkide strestendir. Benimde akşam bi damla çamaşıra gelmişti. Sabahta peçeteyede geldi. Doktorum bana da corasprini bırak dedi.

O cok mukemmel bir igne
Proluton iğne iki kere vuruldum. Iki vurulduğumda da aşırı kanama oldu.
Bende dün prolutexi vurunca çok kanadı karnım korktum ve ağladım. Belkide strestendir. Benimde akşam bi damla çamaşıra gelmişti. Sabahta peçeteyede geldi. Doktorum bana da corasprini bırak dedi.
Prolutex kan sulandırıcı iğnemi ya da düşügü önleyicimi?

Reactions: Z P
Kızlar beta değerine kac kez baktırmak gerekiyor. Ben 9. Ve 11. Gün sonucumu doktora bildirdim bir daha yaptirmaya gerek yok 10 gün sonra ultrasonda bakalım dedi ama ben duramam. Sizler kaç kez yaptırdınız kan testini?

Kızlar beta değerine kac kez baktırmak gerekiyor. Ben 9. Ve 11. Gün sonucumu doktora bildirdim bir daha yaptirmaya gerek yok 10 gün sonra ultrasonda bakalım dedi ama ben duramam. Sizler kaç kez yaptırdınız kan testini?
Ben kizimda 4.kez yaptırmıştım duramadigim icin.aslinda 3 iyidir ben duramaz gene 1 kez daha yapardim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…