EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlar benim agrim ve hafif kanamam var iki gun once 121 cikmisti degerim bugun tekrar kan verecegim
Kirmizimi canm korkma benmde olmustugu 14. Gunumde muayene edilmisti keseyi gormustuk cok kucuktu doktor olur boyle kanamalar demisti progestan dozunu arttirinca gecti boyle kanamalarlar doguma gidenler var dedi hemen kotu getirme aklina

Kirmizimi canm korkma benmde olmustugu 14. Gunumde muayene edilmisti keseyi gormustuk cok kucuktu doktor olur boyle kanamalar demisti progestan dozunu arttirinca gecti boyle kanamalarlar doguma gidenler var dedi hemen kotu getirme aklina
Canım senin bebeğin var mı yani bu ikinci için mi öyle anladım da

Ya kanama gibi degildi bir tık yogun leke gibiydi camasirima bulasmis silince de peceteye geldi. Az once yine baktim baya gecmis cok sukur
Bu cocuk beni panik atak yapacak
Korkma bence önemli bir şey değil ben de doktorumu aramıştım önemli değil demişti geçiyor bir süre sonra yerleşme kanaması falandır ya da önceden kalan bir kandır

Ya kanama gibi degildi bir tık yogun leke gibiydi camasirima bulasmis silince de peceteye geldi. Az once yine baktim baya gecmis cok sukur
Bu cocuk beni panik atak yapacak
Belliki yerlesmeye calisiyor minik sen bol bol dinlen canim isteysen ayaklatrini arada uzat ayni pozisyonda durmamaya calis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…