EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hehehe bende tez canlıyım ama test gunumu beklemeyi dusunuyorum ☺ catlatma ignesi vuruldun mu peki

Yaa inanmiyorm valla
Tutmus tutmus cok sukur ama.bak nekadar erken ogrenirsen okadar zor geciyo zaman erken ogrenme bekleama bu tutundugunu gosteriyo insallah
Off topik ugurlu geldi insallah darisi bana
Yiiiiaaaaa gercektennn miiiii hemsirede muhtemel gebelik var dedi rahat dur dedi sabret dedi ekim bizim ayimizimmm kzilarr

Yaa inanmiyorm valla
Tutmus tutmus cok sukur ama.bak nekadar erken ogrenirsen okadar zor geciyo zaman erken ogrenme bekleama bu tutundugunu gosteriyo insallah
Off topik ugurlu geldi insallah darisi bana
Aynen canımm topigin ugurlu masallah
Insallah bizlerde poztf sonucu alalım

Catlatmayi toplamada vuruldum sanki baska vurulsugumu hatirlamiyorum bi de tranafer oncesi 1 hafta once olabilir yumurta baskilama ignesi oldum
Burada bazılarına yarım doz catlatma ignesi vermsler tramsfer sonrasi ondan sordum canm her doktor baska bir yol izliyor catlatma yok o zaman poztfsin insallah saglikla degerin artar canım

Allahim insallah kolaylikla olur buyur gelisir kucagimiza aliriz hepimizikinki kolaylikla olur insallah. Bu arada test en ucuz 100 tl ye buldum. Medical park 180 dedi.
Ankarada yaptırıyorsanız denge tıp merkezi var 80 liraya yapıyor. Ya da biraz sabrederim derseniz aile hekimine verin kanı öğleden sonra 4-5 gibi çıkar Ve tebrik ederim inşallah sağlıkla kucağınıza alın

Hehehe bende tez canlıyım ama test gunumu beklemeyi dusunuyorum ☺ catlatma ignesi vuruldun mu peki
Aynı sıkıntı bende de var bir iş yapılacak mı hemen yapılsın bir şey mi alınacak hemen alınsın bir sorun mu var hemen çözmeliyim ama iş gebelik olunca hep beklemek durumunda kalıyor insan. Kan sonucu bekle, betanın iki kat artmasını bekle, kese görmeyi bekle sonrasında kalp atışını görmeyi bekle... Allahım bizlere sabır versin

Aminnn canım cidden bu anne olma süreci bana sabırlı olmayı öğretti yıllardr bekliyorum o cift cizgiyi görmeyi elbet kan sonucunuda beklerim yeter ki sağlıkla gelsnler bebislerimiz

Bu cumlelerin benzerini az once esime kurdum allah yavasligi sever dunya 7 gunde bebek 9 ayda .. acelecilik iyi degil aslinda ama bunun genetik oldugunu dusunuyorum :) beklemeyi ogrenicez sabretmeyi birgun ogrenicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…