EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlar hiç kasmayin bu kadar en ince ayrintisina kadar dusunsekte yapsakta tutmayabiliyo bu arada ben diaforminde kullandim icin ishalde olmuyorum kabizda bisey yapmama cok fazla gerek kalmiyo gun kurisu yiyorum gun icinde bi kaç tane ignelere gelirse alisana kadar vucut aciyo sonra yumruda olsa artik hissetmiyorum ben fazla dinliyoruz kendimizi hepimiz rahat olalim kendimizi yipratmadan hep acimiyomus iyi olucakmis gibi dusunerek zor oluyo tabi ama gülelim

Bana oncesnde de verdi oksaparıneden acaba ya benim simdilik minik morluklar olustu ama gobekte yer kalmayinca nolcak
Benim doktorum oksaparı transferden önce vermiyor ama sizin doktorunuz gibi yapanlarda okumuştum. Hepsinin farklı bir tarzı oluyor bizim test sonuçlarımıza göre de şekillendirmiş olabilirler Açıkçası ben oksapar kullanmak konusuna da çok sıcak bakmıyorum ama doktor verince mecbur tabi. Sanki kanama yapacak diye korkuyorum

Kızlar merhaba.Benim dondurulmuş 5.gün embriyosu bugün negatif sonuç aldım.bu 2.denememdi.tedaviye bir süre ara vereceği .buralara da girmeyeceği .Herkese pozitif sonuçlar,güzel haberler diliyorum.
Yaa col uzuldum gecmis olsun hayirlisi boyleymis olmayinca olmuyo elimizden hic bisey gelmiyo malesef ☹

Bende buradan oksapar igneyi okuyunca cok istememistm korktum ama oyle cok can yakmiyormus ben bide ilac ecoprin kullaniyorum niye bu kadar kan sulandirici kullandiriyorlar anlamadm transfer gunu sormayi dusunuyorum

Kızlar siz oksaparı transfer öncesi mi kullanmaya başlıyorsunuz ?Ben oksaparı transfer günü kullanmaya başladım , doktor öyle söylemişti .Progestan ve jeli transferden bir kaç gün önce kullanmaya başlamıştım

Benim transfer öncesi basladı doktorum progestanıda öyle sabah aksam 2 ser tane fitil olarak kullaniyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…