doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

pijama takımılarımıda aldımm sonundaaa...
onlarıda yıkadıktan sonra bende çantamıı hazırlıcammm....
evde olmak ne güzelmişş yaaa
demi ya gelincik bende evde olacağım günleri iple çekiyorum gerçi evden de iş kovalıycam neyse başka dert keder olmasın bu arada belki bende her an doğurabilirim kızlar ağrım var sanki adet olacağım neyse adasu sen de sıra seni bekliyoruz

cnm gerek yok alttan çıtçıtlı badı alın yanınıza bez alın iki adet gecelık alın.,
kendinize hasta bezi alın
bebeklerınıze yaz için olan hast. cıkıslarını alın hemsire içinden alıp uygun olanı gıydırır zaten. devlet hastanesınde doğum yapcaklar bardak catal alsın yemek için vermiyolar cunki.
fotoğraf makınası alın.
emzik alın. iç camasırı alın bol bol hemde.
corap alın doğundan çıkınca usuyo insan.
sabun havlu alın.

kizlar Bugün Hastaneye Gidecekleri Ayirdimm
Akşam Yada Yarin çanta Alicam Birde Bebek Bezi Hasta Bezi Islak Mendil Falan Eksiklerim Bi Onlar Kaldi
Onlarida Alinca çantami Hazirlarim Artik
Sonunda Yaniiii

kızlar bende bugün sonr eksıklerım olan emzırme sütyenım ve hasta bezımı aldım(ay hasta bezı çok komık ya içinde kendımı düşünemiyorummm)çantamız hazırdı zaten eksıklerıde içine koydum artık oğluşumuzu beklıyorum...sağ salım kavuşalım inş.bebişlerımızee...

benimde daha 7 ay var doguma ama heycanlandım yazılarınızı okurken: ):)haaa bi de bebege göbek bagını tutacak sargı bezi alın.görümcemden biliyorum da.birde silikon meme ucu alın.dogumdan sonra meme ucları kaybolabiliyormuş.

hazirlayin bakalim sizler benimki halen hazir degil eminimki kizim daha erken dogacak yani emin olmak istiyorum
yarin doktorumdan gelem ondan sonra kesin ama kesin hazirlicam olmuyor boyle bitsin artik

kızlar ben doldurdugum cantamla geri döndüm nerdeyse orda lazım olan şey bana gecelik ic camaşırı corap pedi onlar veriyor kızımın hastane cıkışı bez koydum gerek yokmuş aslında bebek bezinide onlar veriyor bana bunlar lazım oldu kızlar gerisi aynen geri geldi valla..

off yaa kocişte il dişinda yanimda kimsecikler yokk belim kopacak gibi sancim var kociş gelsede çantayi hazirlasak beni korku sarmaya başladi valla.

benimde çantam hazır sonunda artık ne zaman isterse gelebilir oğluşum:))))

ben çantayı 2 ay önce hazırlamıştım , şimdi boşaltmaya başladım..hırka yelek koymustum bi sürü..cıkarıyorum hepsini

ben çantamı dün hazırladım,nişan gibi bişey gelince o korkuyla,panikle bir hışımla bakdım ki iki çantada hazır....fazla bişey koymadım,hava çok sıcak zaten,klasik şeyler,arkadaşların yazılarını da okuyunca eksik pek bişey yok,bir hasta bezi alacam o kadar...

kafamçokkarıştıay bende bu hılmıye nerden çıktı dıyom kız demek sensın oooo..askıtoo ..şüphelendım aslında alamanya yazınca ama aklıma gelmedı yınede.askıto ısmıde sılık sılık alla alla dıyommmkafamçokkarıştışakkıdınaniknanik

Kızlar sarı tülbent, çay bardağı, çay kaşığı, bebeğin altını almak için pamuk, pişik kremi, Havlu almayı unutmayın. Bide sancı anında terleyince yüzünüzü saçınızla silin. Yüzünüzdeki doğum lekelerinin geçtiğini göreceksiniz. Ben şahit oldum. Doğum hanede yapabilirseniz daha etkili...

yuf msn vermistümde bacim.. yasakmista .. hos silmistim hemen ama iste sbanlayanlar utansin :))) bunuda banlicaklar kesin zaten yasakkelimekafamçokkarıştı

hilmiyecim sen askitoyu tanıyosun galiba cnm selamımızı söle onu çok özledik kaç gündür hiç göremeyince :roflol: :roflol: :roflol:

kız hilmiye naptın bakayım banladılar seniii hemen anladım ama hilmiyeyi görünce sen olduğunu...:))))

X