doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

kızın yemek bekliyor şimdi senden... tam da öğlen sıcağı ama ihmal etme de al ekmeğini. ye bişeyler... ya da yok mu sokakta çocuk falan.. çağır gitsinler..

hay allah bende dogurdu diodum neyse hadi canim az kalmis bu hafta doguraydin yazik vallaha
beklemekde zor oluyor artik
allah kurtarsin yardimcin olsun insallah

kızın yemek bekliyor şimdi senden... tam da öğlen sıcağı ama ihmal etme de al ekmeğini. ye bişeyler... ya da yok mu sokakta çocuk falan.. çağır gitsinler..

sinir oldum valla hergün dışarda cocuk kaynardı bugünde olmıycakları tutu... (bunu yazarken zil caldı cocuklar yanlışlıkla basmışlar ve yakaladım enselerinden :roflol::roflol: verdim parayı yolladım ekmek almaya oh beee :sm_cool:)

hay allah bende dogurdu diodum neyse hadi canim az kalmis bu hafta doguraydin yazik vallaha
beklemekde zor oluyor artik
allah kurtarsin yardimcin olsun insallah

canım vallahi dün artık kriz gecirdim gece aglıycaktım sinirimden sıkıldım artık gelse diyorum 2 gündür yatıyordum eşim yüzünden dün temizlik yaptım eşim gelir gelmez karnımdan farketti temizlik yaptıgımı karnın inmiş yine kalkıp işmi yaptın sen dedi yok anacım yatmıycam iş yapınca iniyo benim kuzum insinde gelsin artıksırnaşık şey

kiz is yap da o kadar yorma kendini vallaha ev beni bekliyor yapacam diyorum yapmak istemiyorum bi yandan bitsin ev isi diyorum
ertesi sabah gene ayni yoruldum vallaha
ben temizliyorum
gene pisletiolar ne yapcami sasirdim
oglanin odasi banyo salon hep beni bekliyor

ayy dün girdim ben banyo tuvalet dip köşe duramadım temizledim rahatladım bugünde mutfaga giricem ne kadar temizlesende sonucta giriliyo yemekti şuydu buydu mutfak gene almış başını gidiyor valla biryerden giricem bugün koltuklarımın kılıflarını cıkarıp yıkamayı düşünüyorum bide sende durma canım yavaş yavaş yap vallahi ev işi bitmez yoksa hic...

sinir oldum valla hergün dışarda cocuk kaynardı bugünde olmıycakları tutu... (bunu yazarken zil caldı cocuklar yanlışlıkla basmışlar ve yakaladım enselerinden :roflol::roflol: verdim parayı yolladım ekmek almaya oh beee :sm_cool:)

[/FONT][/B]

hahhahahahhah... ne kısmetlisin kısss... yok yok bu kızının kısmetidir... harika olmuş valla... :roflol: :roflol: :roflol:

canını sıkma o kadar adasu... o ne zaman geleceğini biliyor... tabiki hepimiz biranönce kavuşmak istiyoruz ama vakitleri varsa duracaklar napalım... 39'u geçenler var. onlar napsın ya... 1,5 haftacık daha sabrediver annesi...

adasu 10 dakkaya sancılarım var diyince bende kesin doğurmuştur dedim .. ayağa kaldırdım milleti :))

canım bu kadar yüklenme kendine biri sana yardım etsin .. son günlerin ..

yaa kızlar ben kendimi yorgun bitkin hissetmiyorum ki yardıma ihtiyacım olsun cok rahat yapıyorum kendi işimi yapmadıgım zaman kendimi daha kötü hissediyorum hic bişi yapamanyan biri olarak görünce gayet iyiyim kötü olsam zaten yapamazdım

sabrediyorum zaten meralcim ama bazen okadar bunalıyorum ki krizler geciyorum sıkıntıdan cıglık atasım bagrıp cagrasım geliyor ama napalım beklemek gerekse bekliycez ne kaldı şurda 9 gün :KK43:

yaa kızlar ben kendimi yorgun bitkin hissetmiyorum ki yardıma ihtiyacım olsun cok rahat yapıyorum kendi işimi yapmadıgım zaman kendimi daha kötü hissediyorum hic bişi yapamanyan biri olarak görünce gayet iyiyim kötü olsam zaten yapamazdım

sabrediyorum zaten meralcim ama bazen okadar bunalıyorum ki krizler geciyorum sıkıntıdan cıglık atasım bagrıp cagrasım geliyor ama napalım beklemek gerekse bekliycez ne kaldı şurda 9 gün :KK43:

sen temizlik yapmayı bi bıraksan gelecek kızın..

cocuk korkuyor bu anam temizlik yapmaktan bana bakmaz diye, ondan cıkmıoooo:eek:klava: :eek:klava:

sen temizlik yapmayı bi bıraksan gelecek kızın..

cocuk korkuyor bu anam temizlik yapmaktan bana bakmaz diye, ondan cıkmıoooo:eek:klava: :eek:klava:

ben kızım gelicek diye yapıyorum temizlik:dance:

o geldikten sonra kim takar temizligi ben kuzumla ilgilenirim o yeterki gelsin eşim beni iki gün yatırdı karnım cıkmıştı yukarı şimdi dün yaptıgım temizlikten dolayı gene indi gelicek gelicek az kaldı :sm_cool::sm_cool:

pijama takımılarımıda aldımm sonundaaa...
onlarıda yıkadıktan sonra bende çantamıı hazırlıcammm....
evde olmak ne güzelmişş yaaa

gözün aydın gelincikcimm evde olmak güzel tabi ama bazen sıkıcı olabilio tabi sana şimdi çok güzel gelirr çalışma hayatından sonra bol bol dinlen artıkkk cnmcım

pijama takımılarımıda aldımm sonundaaa...
onlarıda yıkadıktan sonra bende çantamıı hazırlıcammm....
evde olmak ne güzelmişş yaaa

canım bende 35+6 yım ama hala çalışıyorum
37 bitince çıkacam daha 1 haftam var kanundada öyle sen nasıl izne ayrıldın daha çantan hazır değil yıkadım ütüledim 29 günüm kaldı hazırlamak istemiyorum erken gelecek gibi tam zamanında gelsin istiyom

kızlar pıjama degılde gecelık alın ıkı yane doğumda gecelık gıydırıyolar alttan bakılıyoya devamlı ondan saglıklı doğumlar hepınıze.

ya ne diyecegim kızlar
şu hastane çıkışlarımın içinde uzun kollu hırkalar var, onlara gerek yok degilmi?
çıkarıcam çantanın içiden
bu sıcakta çocuk kurdeşen dökmesin

ayy Kizlar Acil Hazirlamam Lazim çantami Korkmaya Başladim Ya Gününden Erken Gelirse Diyeee Yavaş Yavaş Sira Bize Geliyooo

ya Ne Diyecegim Kızlar
şu Hastane çıkışlarımın Içinde Uzun Kollu Hırkalar Var, Onlara Gerek Yok Degilmi?
çıkarıcam çantanın Içiden
Bu Sıcakta çocuk Kurdeşen Dökmesin

Canim Sen Yinede Al Yeni Doğduklari Için Bi Zaman Sicak Tutulmasi Gerekiyoo Ama Tabi Sen Bilirsin

ahh kuzummm benim usur mu dersin .. :1hug:
kararsız kaldım bende, ama minicik ki hırkalar alsamda yer kaplamaz ki :asigim: :asigim:

X