Çocuğum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bu kadar dert ettiğinize göre söylediklerimi, haklılık payım çok ki size dokunmuş. kabul edemeyip karşınızdakine saldırarak bastırmaya çalışıyorsunuz. benim yazdıklarım kişiliğe hakaret değil, dikkatli okuyabilirseniz, hatasını kabul etmeyen, sürekli başkalarına suç atan biri bence kötü örnektir dedim. arkasındayım lafımın, bakın gene oldu gene dedim. ve bu bir hakaret değil.
merak etmeyin kimse de benim bir mesajımla tahrik olacak değil. zaten farkındaysanız sizi pohpohlayan 3-5 kişi dışında herkes benzer şeyleri yazdı.

mesleğe gelince, öğretmen değilim, mühendisim. maaş konusunda bu zor döneme rağmen sıkıntım yok. global bir firmada yöneticiyim, her türlü yan hakkım da geçerliliğini koruyor. yani merak etmeyin sizden hıncımı çıkaracak bir mevzum yok. keza hayatında birşeyleri eksik olunca başkasına saldıracak kadar psikolojisi bozuk biri de değilim. size de beni ezecek malzeme veremedim kusura bakmayın :)

ama sizin kiminle ne alıp veremediğiniz varsa bizi burda maşallah çarşaf gibi çitilemeye çalışıyorsunuz.
üzüldüm.
bence konuyu burada keselim, çünkü belli ki devam edersek ağzınızdan daha ağır laflar çıkacak.

Baktım ama konuyu göremedim silmiş galiba konu silmek yasak diye biliyorum Mune öyle mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…