Cocuguna sahip cikmayan baba, seytan kayinvalide ne yapicam bilmiyorum ?

bırakın aramasın ya böyle biri arasa ne aramasa ne? böyle bir babayı görse ne görmese ne?
Bilmem hazmedemiyorum.. hiç bir zaman cocuk istemedim. Düzgün bir evliligim yoktu yaşım da küçüktü çok ezildim ses çıkaramadım ozamanlar.. hiç yanliz dışarı çıkmıyordum bi eczaneye gidip hap kullanıyım desem.. çocuk istemiyorum deme gibi bir söz Hakkım da yoktu insan yerine konulmuyordum.. Yani zorla yaptırdığı cocuga bugün sahip çıkmaması zoruma gidiyor. Çok ağrıma gidiyor

Bilmem hazmedemiyorum.. hiç bir zaman cocuk istemedim. Düzgün bir evliligim yoktu yaşım da küçüktü çok ezildim ses çıkaramadım ozamanlar.. hiç yanliz dışarı çıkmıyordum bi eczaneye gidip hap kullanıyım desem.. çocuk istemiyorum deme gibi bir söz Hakkım da yoktu insan yerine konulmuyordum.. Yani zorla yaptırdığı cocuga bugün sahip çıkmaması zoruma gidiyor. Çok ağrıma gidiyor
Ah be kuzum. Kendini daha suçlama artık. İnan çoğu çocuk isteyen erkek böyle yapıyor. Karaktersizler çünkü. Yapıyorlar ama bakmiyorlar... Keşkelerle yaşanmıyor. Geleceğimize bakalım artık. Senin için hazmetmek kolay olmayacak ama inan bir gün o yara kapanıyor.

Ah be kuzum. Kendini daha suçlama artık. İnan çoğu çocuk isteyen erkek böyle yapıyor. Karaktersizler çünkü. Yapıyorlar ama bakmiyorlar... Keşkelerle yaşanmıyor. Geleceğimize bakalım artık. Senin için hazmetmek kolay olmayacak ama inan bir gün o yara kapanıyor.
Umarım kapanır. Canım çok yanıyor sürekli ağlıyorum. Umrunda olmayışı beni aldatmış başkasını seviyor olması ama bana asla seni sevmiyorum dememesi çok zoruma gidiyor. Bi kenarda kalsın diye düşündü demekki. İnsan çocuğunu nasil özlemez aklım almıyor. Ben kanser hastası olucam artık. İçim acıyor.. herkes salaksın diyor bu adama ağlıyorsun. Sizce ben ister miyim.. canim çok yanıyor bilsm ki bir sekilde bu acı geçecek o seyi yaparım. Yaşama hevesimi aldılar elimden. Ölü gibiyim.

X