Cocuguna sahip cikmayan baba, seytan kayinvalide ne yapicam bilmiyorum ?

Önceki konularimi bilenler mutlaka vardır. 10 yıllık eşimden (eski ) ayrıldım. Cocugu aramıyor sormuyor cocuk babasını istiyor kafayi yedim bi gün sinirle aradım. Neyse mevzuyu bizim olayımıza dondurdu anneside yaninda bana her kavgada bitsin derken uyarı anlamında diyormuş ( yersen )
Kv le yaşıyoruz o ayrı eve çıkicaz diye beni oyalarken tüm parayı iddiada yemiş, kendisi sehir dışına falan çıkıyor calisiyor bana verdiği ayda inanin 3bini gecmiyor. Bukadar parayı naptin diyorum iddiada yedim diyor doğru bu arada iddia hesabinda görünüyor yatırılan paralar. 3bin tl ile geçinemiyor kendine gratisten 80 tl ye maskeler alıyor diyo, annem 3 kuruşla geçinirdi doğru sen karısın annem karı değil diyo ( annesi yanında ya yaransin diye ) ne olmuş diyo 1 senede maaşımı kendime yediysem diyor pişkin pişkin. Sürekli iddiaya para bastığı için parası yoktu işte bunalmıştı ozaman yurt dışındaydı bende oranın para hesabını yapıp ona yetecek kadar para bulup göndermiştim ( babamdan almıştım, o istemedi ben zorladım çık gez bunalıyorum diye ) annesine diyorki bana 3 kurusun hesabını yaptı. Seni çık gez diye zorlayan benim neden yapayım.

Annemle sabaha kadar iddia oynuyoruz anne oğul ilişkimiz hiç bozulmuyor diyo.
Annem banka hesaplarıma.bakmiyo sen niye bakiyosun diyo.

O senin annen ben senin karindim ya hani ondan dedim. Anneside evet diyo erkek.getirir kadın tutar. Eee sorun orda senin oğlun getirmiyor ki tutayım :KK70:

Bak diyorum cocugu niye aramıyorsun sormuyorsun annesi diyoki babalık yapmak istemiyorsa ben bisey diyemem.
Neyse artık konuşmalarına tahammül edemedim sinek viziltisi gibi beni yıldirdılar asalaklar.
Bak dedim sen yerinde mutlu ol bende yerimde mutluyum ben ağzımla kuş tutsam sana yine yaranamam asıl konuya gelelim bu çocukla görüşecek misin gorusmyecekmjsin.

O barisacagim yalvaracagim falan sandı heralde telefonu kapattı mesaj attı attığı mesajı size yazıyorum şok olun.

Bu senin bana son ulaşman yaaa...rrrrkkk ulaşırsın bundan sonra ben sana 3kurudun lafını yaptın rahatsız etti diyorum sen sağdan soldan para buldum diyosun çakal laf oyunu yapıyorsun s...ktir git. Bitti cocugu gotune sokabilirsin ( bir insan evladina nasiil boyle birsey der, bu arada benim cocugu ona doldurdugumu dusynuyormus ben babalik yapmiyorum sogutuyorum kendimden demiyorda ) ( sanki ben demisim ki bitmesin, zaten barışmak istemediğimi vurguladığım için cozuttu )

Neyse ben numaramı değiştirdim instagram hesabımı degistirdim artık cocugu görmek istersede ben göstermem kurban olsun çocuğumun tırnağına.

Oda y...rrrk ulasirsin bana dedigi icin kendi numarasini instagramini facebook hesabini annesinin numarasini falan degismis, neyse 1 hafta sonra geri acmis, onuda ablam gormus o soyledi. ( ahlaksız pislik. )

Brni cocugumdan vuruyor onu atarak.. çünkü hassas noktam evladım biliyor. Ben çalışıyorum.. gece 9 da işe gidiyorum 3de evde oluyorum biraz borcum var. Gündüz çocuğuma vakit ayırıyorum. Ek iş daha buldum.gunduz de çalışacağım okul servisi ablası olarak. Evladıma yetmeyecek çalışıyorum ama bi insan çocuğunu nasil atar bana çok koyuyor. Bide kendini nimetten sayıyor sanki ben ulaşmak istiyorum. Anne oğul.narsistler ruh hastaları..
Yemin ederim sesleri sinek viziltisi gibi beynimi oydu Allah herkesi bunların şerrinden korusun.
İyi ki bitmiş bu evlilik , siz de daha fazla bu adamın peşinden koşmayı bırakın, irtibat kurmayın asla , çocuğunun böyle bir babası olsa ne olmasa ne ...

İyi ki bitmiş bu evlilik , siz de daha fazla bu adamın peşinden koşmayı bırakın, irtibat kurmayın asla , çocuğunun böyle bir babası olsa ne olmasa ne ...
Ben kimsenin peşinde koşmuyorum çocuğum üzüldüğü için cocugu ara sor dedim böyle bir tepki aldıktan sonra iletişimi kestim :) dediğim gibi zaten bitirmekte kararlıydım ustune bide seslerine bile tahammül edemez oldum son tartışmada

Ben kimsenin peşinde koşmuyorum çocuğum üzüldüğü için cocugu ara sor dedim böyle bir tepki aldıktan sonra iletişimi kestim :) dediğim gibi zaten bitirmekte kararlıydım ustune bide seslerine bile tahammül edemez oldum son tartışmada
Pedagoga gidin mutlaka , çocuğunuz zamanla kabullenecektir...

Bu adam oğluna sahip çıksa ne olur çıkmasa ne olur?
Sen güçlüsün hem ana hem baba olursun, kurtul şükür namazı kıl 🙏🏻
Gerçekten güçlü olmaya çalışıyor ve aynı şeyi düşünüyorum. Böyle narsist bir insan çocuğunda hayatını mahveder aynılarını onada yapar. Bosverdim ama ara ara sinirim tepeme geliyor tabi =) şükrediyorum bu arada ama keşke 10 sene önce biraksaymism keske

Gerçekten güçlü olmaya çalışıyor ve aynı şeyi düşünüyorum. Böyle narsist bir insan çocuğunda hayatını mahveder aynılarını onada yapar. Bosverdim ama ara ara sinirim tepeme geliyor tabi =) şükrediyorum bu arada ama keşke 10 sene önce biraksaymism keske
Evet iyi bile dayanmışsın bak ömründen gitti… Ama kendilerinin maşallahları var…

Rabbim her şeyi görendir yanlarına kalmaz, oğluşunla sen daha güzel bir hayatınız olsun inşallah elinden geleni yapacağına çok eminim öyle hissettim…

Evet iyi bile dayanmışsın bak ömründen gitti… Ama kendilerinin maşallahları var…

Rabbim her şeyi görendir yanlarına kalmaz, oğluşunla sen daha güzel bir hayatınız olsun inşallah elinden geleni yapacağına çok eminim öyle hissettim…
Inanin yapıyorum. Üzerime borc bıraktı ksc sefer öde dedim ödemiyor.. Ben ödüyorum dün akşam 8den beri işteyim 1 saat sandalye üstünde uyudum sadece ve gece 3e kadar işte olacağım. İnanın uykusuzluktan zor ayakta duruyorum ama mecbur neden 3 kuruş fazla alayim borcum bitsin.. çocuğuma yetebileyim diye. Bilmiyorum ya rabbim reva görmesin kimsenin yanına kalmasın amannn

Bu adamı bide baba yapmışsınız başından beri ne olduğu belliymiş iddadan para kaybetti diye kocasını tatile gönderende ilk kez göruyorum neyse insan olayın içindeyken anlamiyor demek bazı şeyleri simdi bu oğlunu asla sormayan adam yeri gelicek oğlunuzu sizden almaya kalkacak çünkü bu tipler böyledir huzur vermez ona göre önleminizi alın :KK66:

Bu adamı bide baba yapmışsınız başından beri ne olduğu belliymiş iddadan para kaybetti diye kocasını tatile gönderende ilk kez göruyorum neyse insan olayın içindeyken anlamiyor demek bazı şeyleri simdi bu oğlunu asla sormayan adam yeri gelicek oğlunuzu sizden almaya kalkacak çünkü bu tipler böyledir huzur vermez ona göre önleminizi alın :KK66:
Yani çocukla görüş diye yalvarmama rağmen gorusmemisti bende saldım artik ondan baba olsa nolur bosver dedim kendime umarım karşımıza çıkmaz bidaha

Annem bakıyor ailemin yanına döndüm. Huzurluyum valla karisanim yok surdan kalk şuraya otur diyenim yok.. istediğim zaman istediğim yere gidiyorum. Çalışıyorum yiyorum içiyorum yatıyorum. Ne bileym senelerce bu saygısızlığı neden yaptım kendime ah .. ah
Allah yolunuzu açık etsin bundan sonrası için.Neresinden dönseniz kâr öyle düşünün,Bazen insanın gözü dili bağlanıyor.Olaylarin içinde iken anlamıyor ama dışına çıkınca anlaşılıyor ne yazık ki.Evladinizla mutluluklar dilerim

Çocuğunuz baba diye tuttursa da aramayın bu şerefsizleri. Çocuğu psikoloğa götürün boşanmayı, babayı artık daha az göreveğini falan uygun dille anlatın. Bu adam çocuğu arasa ne aramasa ne

Çocuğunuz baba diye tuttursa da aramayın bu şerefsizleri. Çocuğu psikoloğa götürün boşanmayı, babayı artık daha az göreveğini falan uygun dille anlatın. Bu adam çocuğu arasa ne aramasa ne
Haklısınız ama elimde olmadan üzülüyorum.. biraz umrunda olmuyor sonra tekrar üzülüyorum.

Ben senelerdir bu mutsuzluğun içinde oldukça cocuguna yansıtan bir anneydim tüm gün uyur mutsuzluktan yemek yemez su icmezdim sonra birden bi aydınlanma yaşadım hayır dedim kalk ayaklarının üstünde dur çocuğunun zaten aklı başında bir babasi yok seninde ruh sağlığın elden giderse o adamın eline kalır evladın ve senin gibi olur... gerçekten anlık bir silkelenmeyle kendime geldim. Çalışıyorum gece. Gündüz çocuğuma vakit ayırıyorum elimden geldikçe. Arkadaşlarımla birseyler yapıyorum.. dün çocuğum dedi ki anne bana herseyi aldigin için teşekkür ederim. Mutlu oldum mesela.. öyle yani tamamen iyileştim diyemem ama yaralarım kabuk bağladı

Aferin kız. Ruh hastası adamdan kurtuldun. Kendine bakmaya başladın. Çok iyi bir anne olacaksın süper yerlere geleceksiniz. Dualarımız sizinle. Helal sana aşko

X