Cinsellik olmayan evlilik

Sizin yerinizde bir erkek olsaydı ve siz vajinismus olsaydınız eğilip bükülmüştünüz. Eşime yetemiyorum vs diye. Hatta anında doktora gitmiştiniz. Ve ömür boyu bunun konusu dönerdi. Ben seni kaç ay bekledim diye.

Bunu kabul etmeyen ezik bir adama katlanmak zorunda değilsiniz. Birde bunu biliyormuş. Siz tamam ya sorun yok deseniz adam bırakıcak tedaviyi. Eşimle hamilelikten sonra bana dokunmadı diye tribe girmiştim. Kadın değilmiyim diye sizinki tam bir kaos.

Adam hasta anladığım

Antidepresanlar cinsel isteği daha çok öldürüyor.Eliniz kilolu mu?

Ya da kocamın gay ya da asexüel olduğunu toplumdan dışlanmamak için benimle paravan evlilik yaptığını kanıtlar öyle boşanırdım

Iyi bile dayanmissin ayol 3 sene ne ?

holyowl kocan konunu buldu sanırım (bu kadar coşup hakaret etmesinin başka açıklaması yok bende)
Yok kız kocam değil ben de anlamadım kim olduğunu ve neden bu kadar sinirlendiğini

Yaa neyse, ben biraz ortamı yumuşatayım: holyowl n'aptın ya, geçen seneki arkadaşının paralı nikah eğlencesine gittin mi? Hiç yazmadın bize?

Aslında gidecektim, eşimi de ikna etmiştim hatta biz gidiyoruz diye 4 arkadaşımız daha gelmeyi kabul etti. Ama son anda kız tarafının ailesi misafirlere ‘girişlerimiz ücretlidir, bütçesi uygun olmayan servisimizle dönebilir’ minvalinde bir açıklama yaptı eşim de onu duyunca bu ne saygısızlık gitmem dedi gitmedik hiçbirimiz. O günden beri de araya mesafe koyduk

Son düzenleme:
Canım eşin eşcinsel olabilir. Çok yüksek bu ihtimal

Paravan evlilik gibi geldi. Bosanın bence. Bir çabası bile yok adamın. Ve evet olmadan olmaz önemli yani

Şu an affedip gelmişsiniz adam tedavi olmayı da kabul etmiş yatak ayırmak konuşmamak sizce iyi mi gelecek. Affetmeseydiniz o zaman

Bildirim gelince baktım da ne göreyim. Bu ne ayol beddualara bak. Konu sahibinin eşimisiniz?

Gel sarılalım ama önce sen bi boşan . Çocuk yokmuş kaç kurtar kendini

Yoksa ben gibi bu konuyla ilgili milyon tane açtığım konu ıle kalakalırsın ..

Boşan düzelmez . Olmayımca olmuyor

Evliliğinizin başında olsanız bekleyin sabredin derdim ama 3 yıl sizi oyalamış ve siz de bu haksızlığa uğramış olma duygusuyla baş edemiyorsunuz. Haklısınız da üstelik. Bence çocuk yokken boşanmalısınız.
Eşiniz için de üzüldüm aslında muhtemelen sorunu kronikleşmiş oldu. Tartışmalar bunu daha da körüklemiş olabilir ama yine de tedavi olması gerekirdi.

Gerçekten merak ettim çözüm buldunuz mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…