Cinsellik olmayan evlilik

Yaş ilerledikçe maalesef çocuk işi riske girebiliyor. Konu sahibi de mutlu bir evlilikte çocuk yapmayı hak ediyor ama.
Boşa harcamamalı vaktini. 33 yaş tabi ki genç bir yaş ama 20'ler gibi de olmuyor. İşin bu boyutu da var.
Tamam 40'ında da doğurursun, çok örnek var. Ama kadın şimdi istiyor.

birisi beni 1 istemez 2 istemez 3 sene dayanabileceğimi zannetmiyorum o ilaçları bulduğun an anlaman lazımdı

Aklıma geldi ama dilatör,parmakla yapamadığım şeyi kremle hiç yenemem gibi düşünmüştüm… Yanılmışım

Kiloyu ben kendim için veriyorum zaten. Eş kişisinin hayatımda bir önemi kalmadı zaten.

Çözse de sizin istediğiniz gibi olmayacak. Hep ağır aksak hep taleple. Eminim çok güzel bir kadınsınızdır. Boşanmak daha mantıklı görünüyor.

Hasta ise tedavi olacak. Sizin eşiniz aşırı anlayışlıymış beklemiş. 4 yıl ne kadın ne erkek hangisinin başına gelse bekleme derim. 1 yıl beklenir çaba gösterilir olmuyorsa Ali ye kibarca bay bay denir.
Burda eş çaba da zorla yarım yamalak gösteriyor daha neyini beklesin konu sahibi

Konu sahibi boşanın ömrünüzü böyle ev arkadaşlığı şeklinde ne olduğu belli olmayan evliliğe harcamayın

Sunu cani yürekten söylemek istiyorum: Allah hepinizin ve yedi ceddinizin belasini versin. Siz kadinlar okadar igrenç yaratiklarsiniz ki anlatilmaz. Kadin belki netürlü emekle o evliligi yapti nelere katlandi. Sank yeniden evlenmek okadar kolaydi, kendine müslüman adiler. Zaten sizin gibileri Allah kimseye vermesin yanliz yasamak daha iyi. Erkek hevesli olsada yeri geldiginde agiz burun edersiniz hastalik olursada kullanilmis mendil gibi kenara at. Terbiyesizler sizi. Sizi Allaha havale etmek lazim seytaninizdan bulun yariklilar

Kimin sahte üyeliğisin acaba?
Bir konu üzerinden bu kadar kin ve nefret normal değil çünkü belli ki dolup gelmişsin.

Ayrica bela döner dolaşır sahibini bulur :)

Bacım sen ne diyosun Allah aşkına

Bazen şu evlenmeden önce deneyin diyenlere kızamıyor insan. Resmen kandırmak bu. Ne desem bilemedim umarım yoluna girer girmeyecekse de kendinize güzel bir yol çizersiniz

Hastalık mı bunun adı? Muhtemelen erkeksin. Senin gibi çükü çalışmadığı halde kandırıp hileyle evlenenleri havale etsek Allah napacak bi düşün bakalım

Konu sahibinin kocası geldi kızlar

Maalesef düzelmez sakın çocuk falan yapmayın olan zavallı yavruya olur , böyle evlilik olmaz , bu zamana kadar düzelmediyse daha da düzelmez, eşiniz sizi kandırmış bence, en başta da çok istekli olduğuna inanmıyorum sadece rol yapmıştır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…