Cinsellik olmayan evlilik

İyi de kadını cinsel olarak tatmin etmenin tek yolu penetrasyon değil ki. Karısını seven, mutlu etmek isteyen adam her şekilde yapar. Oyuncaklar var, farklı uzuvlar var. Bence bu paylaşımsızlığı ömür boyu çekmeye gerek yok. Zaten çok seviyorum da demiyorsunuz. Boşanın kendinize yeni bir sayfa açın

Anne olma isteğinizi anlıyorum fakat eşiniz çocuk olunca hepten salacak, kendini çevreye de ispatlamış olacak aklınca.
Boşanmaya karar verirseniz, yumurta dondurma işlemi yapabilirsiniz.

Siz kadinlar okadar igrenç yaratiklarsiniz ki anlatilmaz.
Şu cümlenizden erkek olduğunuzu anladım, bence iğrenç olan bir kadını kandırarak evlenen ve de evliliği bir paravan olarak kullanan erkeklerdir , bedduanızın biran önce sizi bulması dileğiyle...

Kimin sahte üyeliğisin acaba?
Bir konu üzerinden bu kadar kin ve nefret normal değil çünkü belli ki dolup gelmişsin.

Ayrica bela döner dolaşır sahibini bulur :)
Ya cidden bu kadın, Bir kadına, evlilik birliği içinde kendisine hem kanunen hem de dinen bağlı olduğu erkekle cinsel ilişkiye girmek istiyor diye bela mı okudu . Evlilik içinde yapmayacaksak ne zaman yapacağız. Aman trolün teki , belki onun kocası da böyle sorunluydu ayrılamadı , şimdi pişman

Yan komsuyla birlikte olmak istiyorum demiyor ki. Eşimle 3 yıldır birlikte olamıyoruz diyor. Boşan deyince beddua ediliyor. Napsin bu kadın ölene kadar eşinin düzelmesinimi beklesin

Kadın emek vermemiş demedik ki. Sevişmeyeceksem niye evlendim ben? Herife her akşam yemek yapmak için mi? Kadın sevişmek istemese cinsel olarak açım dersiniz sevişmek istese bir şey meraklısı dersiniz. Hicbiriniz cüküm gereğinden çok ya da az çalışıyor demezsiniz.:)))

Eşiniz en başta sorununu kabul edip tedaviye açık olup çabalasaydı bekleyin sabredin derdim ki böyle bor durumda sizde bu konuyu açmazdınız zaten
Bu evlilikten bir iş çıkmaz üzgünüm
Uğraşırsınız belki çocuğunuz olur eşiniz o zamanda artık çocukta var diyip tamamen bırakır gibime geldi
Ben olsam boşanırdım
Cinsellik evlilikte manevi birlikteliği sağlar sevgi saygının temelini oluşturur başka türlüsü evlilik olmaz ki

Merhaba , eşiniz kaç yaşında? 35-40 taş üstünde Metabolik sendromu da sorun olabilir. Araştırın isterseniz .

Son düzenleme:
Erkegin her yasta baba olabilir ama kadinda öyle mi? 35 yasina kadar dogurganli ee 40 yasina gelince? Kadinda o kadar beklemeyez kimse kusura bakmasin. Adam bastan beri dürüst davranmamis en basindan deseydi söyle sorunum var diye bu kadar ertelemezdi gecen zaman kaybidan baska bisi degil

Evet konu sahibinin olayında yalanlar vs. Var. Allah yardımcısı olsun umarım aşabilirler bu sorunu. Kimsenin yuvası yıkılsın istemem.

holyowl kocan konunu buldu sanırım (bu kadar coşup hakaret etmesinin başka açıklaması yok bende)

Eşinizin ya fiziksel/psikolojik bir rahatsızlığı var, ya başkalarıyla birliktelik yaşıyor siz farkında değilsiniz, ya da yönelimi farklı sizinle paravan evlilik yapmış. Başka bir ihtimal yok. Cinsellik yaşamsal bir içgüdüdür, bütün canlılarda vardır. İhtiyaç duymaması imkansız. Aseksüel olabilir belki ama bu da psikolojiye girer yine.

Evlilikte cinsel hayat olmaması bir kusurdur. Rahatlıkla boşanabilirsiniz. Bence boşanın da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…