Çıkmaz sokakta kalakaldım…

Ha siz bir de o adam müsvettesi için oğlunuzdan ayrıldınız öyle mi? Üstelik oğlunuz otizmli doğru mu?
Peki yendik derken? Otizm kanser gibi bir şey değil üzgünüm ama yenemezsiniz.
Size ve çocuklarınıza zaten bananız bakıyorsa neden çocuğuzunda alıp baba evine dönmüyorsunuz?

Şu kısma gözlerim doldu amaaa annesinin umuru mu derdi keş kocası.

"...aynı evde oğlumla yaşamıyorum" cümlesini tekrar tekrar okur musun konu sahibi? Ne kadar korkunç. Bi anne çocuğuyla yaşayamıyor ama madde kullanan, şiddet eğilimli bi adamla yaşamak için çaba gösteriyor. Ben çocuklarınızdan sonra anne babanıza üzüldüm. He bir de eş ailesinin sizi sevmesi ne büyük gurur (!) Böyle gelin arasalar bulamazlardı sadece kendinizi değil ailenizi seferber etmişsiniz adam için. Diyecek bir şey bulamıyorum.

Babaannem okusa bu konuyu yorumu aynen su sekıl olurdu.
"adam kocalıgo sadece kadım s..mek sanıyor. Kızım hıc aklın yok mu bi uçkue derdınde tokmakçıya bakıyon" derdj. Sert soylerdı ama derdı.
Özetle konunuz bu. Dert aramışsınız kendinize. Aıle destek, 1.yı beceremeyıp 2.ye bok gıbı adamla evlenmişinz. Tebrıkler

Yazdıklarızın şaka olmasını temenni ediyorum. İş adamı, her durumda destek bir baba ve bağımlı, keş, işe yaramaz bir koca. Ortada iki masum yavru. Kendinize acımayın ama o çocuklara yazık değil mi?

Ailesi sizi tabiki sevecek keş oğullarına zengin bir kapı bulmuşlar. Siz gitseniz onunla uğraşmak zorunda kalacaklar. O sevgi çıkara dayalı olabilir dikkatli olun.

Evet su an bosanmasi sadece ogluna zarar. Aile kizindan uzak durmali artik kizi da alsalar dicem yine bos durmaz bir çocuk daha gelie

Böyle düzgün üstelik de varlıklı bir ailenin kızinin hem de önceki evliliğinden bir evladı varken, böyle pislik bir herife kul köle olması kulağa çok sacma geliyor değil mi? Geçenlerde burda bir üye, aşırı yakışıklı (biscolata erkeği gibiymis )ama çok da tembel ve paragöz olan kuzeninin sırf parası için, bariz şekilde çirkin bir kadınla evlendiğini söylemişti, hatta gulusmustuk burda ...

Yani böyle konularda görsel verilerden yoksun olduğumuz için, nedenler hakkında tam fikir sahibi olamıyoruz bence ama bir kadının, ne kadar aşık olursa olsun otistik evladını terk edip keş ve asalak bir hanzoya kölelik edecek kadar libidosuna düşkün olması da , ne bileyim, hiç doğru gelmiyor....

Son düzenleme:
Yazık o çocuğa, anne ilgisine ihtiyacı var. Anneden ayırıyor diye anneanneye saldırgan davranıyor. Sana ve evlatlarına faydası olmayan bir adamı neden finanse ediyorsun. Ailenin emeğine de Yazık

Hımmm. kocişi evladınıza tercih ettiniz usni.

Elin keşi için çocuğunu satmışsın bir de bu ortama yenisini getirmişsin Allah bildiği gibi yapsın seni

Ağır konuşacağım kusura bakmayın ama bu ne cahillik ve bu ne koca merakı yahu?! Ne demek otizmli oğlumu eşim istemiyorum diye anneanneye bırakmak. Bu noktada seçiminiz oğlunuz olmalıydı. Otizmli, size ihtiyacı olan küçücük çocuğu nasıl bırakabiliyorsunuz?! Ne kadar vicdansızsınız! Bir de sanki mükemmel bir anneymişsiniz ve mükemmel bir babası varmış gibi bir çocuk daha dünyaya getirip onunda hayatını yakıyorsunuz. Ay olmaz olsun sizin gibi anne, baba be!
Seviyormuş bir de! Yahu kendiniz bu kadar mı değersizsiniz de saçma sapan adamlara kaçıp düzelteceğim diye çabalıyorsunuz. Çocuğunuza göstermediğiniz emeği başka bir adama gösteriyorsunuz. Vallahi hayretle okuyorum. Bu tam olarak koca meraklısı olmak işte. Hiç ayırt etmeden bulup birini yapışmak. İlk evlilik bitmiş sonra yeniden yanlış, leş gibi bir evlilik şaka gibi.
Ailenize de yazık. Sizi atsalar atamıyorlar, evlat sevgisi işte. Ebeveynlik konusunda ailenizden örnek alsaydınız keşke. Belli ki düzgün bir aileniz var.
Son alarakta o koca ailesi tabiki sizi sever, sayar. Sorunlu oğullarını idare edecek bir eş, evlerini geçindirecek bir kayın aile bulmuşlar. Kaçırırlar mı ellerinden?

Ya Allah aşkına zor gelmiş işte özel bir çocuğa tek başına annelik yapmak. Annesine atıp koşa koşa evlenmiş. Bahanesi de olmuş aynı evde kalamıyor psikolog önermiyor diye oh. Kıza da üzüldüm de annesi yanında en azından, en çok o özel yavruya üzüldüm.

Aileniz zaten yıllarca o herifle size bakmış. Şimdi adamı bari omuzlarından alın, çocuklarınıza iyi bir anne olmaya çalışın. 7 yaş çok küçük. Ergenlik var önünüzde. Çok ihtiyacı olacak size. Hiç olmazsa öncesini telafi edin. Otizm ömür boyu sürer. Eğitime gidiyor zaten, bizden de arada sevgiyi alıyor falan, of çok üzücü. Emek verdim o kadar diye mi o adamlasınız hala? Emeği aileniz vermiş sorun oysa. Zararın neresinden dönerseniz kardır. Çok yanlış bir yol. En kısa sürede dönün. Önceliğiniz onlara sormadan dünyaya getirdiğiniz çocuklarınız olmalı hayatta.

İnanamadım şu yazdığınıza,yazık değil mi çocuğunuza,annesi hayattayken annesiz bir hayat sürüyor? Sizde böyle bir adama kaçmışsınız,çocuk otizmli zaten ,annenize bırakmışsınız. Hala bu eşinizi adam edeceksiniz diye uğraşıyorsunuz. Şu adama harcadığınız zamanı,enerjiyi oğlunuza harcasaydınız keşke.
Öte yandan bunca olay olmuş boşanmamış hatta ailenize yük etmişsiniz bu adamı,şu saatten sonra da boşanmayacaksınız belli ki. Bu sebeple size bir tavsiyem yok. Oturun çekin bu adamı,koca önemli zira!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…