Çıkmaz sokakta kalakaldım…

Allah sana akıl fikir versin ne diyeyim.

Aileniz maddi manevi yanınızda siz ise boş beleş adamın peşinde.
Aynen devam edin kendinize de acımayın çocuklarınıza da.
Malesef haklısınız ama diger oglum oyle suanki kızımın da geleceğiyle oynamak istemiyorum tedavi sundum kurallar koydum ailesi de dahil biliyor memleketine gönderdim ders alsın yapmasın diye onlara da soyledim asla sokaga çıkmasın izin vermeyin dedim icmemesi icin bırakması icin tedavi diye soyledi ailem tedavi olmadan gelme dediler ben burada kendim goturecem geldiginde kabul etti birde bunu deneyeceğim yoksa asla devam edesim yok mecbur…

Ne var bu adamda beş sene halen evlisin?
Hangi özelliği sana dokunuyor?
Faydasi ne ?
Ailen arkanda , gençsin ve çocukların var ,bu imkanlar varken neden bu adami cekiyorsun?
Bazilari elinde olmayani yaratır, bazilarida elindeki bütün nimetleri bok eder .
Sende aynisin ,sende sorumsuz ,bencil ve asallaksin.
Yazik değilmi ananin babanin emeklerini hiçe sayiyorsun .
Güya. Babanin iş yeri varmış ,nolacak değilmi adam size ömür boyu baksin .
Annende birde özel olan çocuğuna, sende fingirdeşmek için elin keşinin koynundan cikma.
Afferim sana
Çocuklarini al otur adamida şutla
Oğlun niye acaba vuruyor sen ve kizini gördümü?
İçindeki acidan , içindeki öfkeden böyle davranmak icin özel çocuk olmasi gerekmiyor

Bence terapistini değiştir belki iyi yönlendirmiyor,o çocuğun anne sevgisine ihtiyaçi var ,anca o zaman sakinleşir..
Sor kendine ,neden ? Neden halen evlisin ?
Çok yaniyorsan jigolu tutarsin nolacak.
Bari kizini hayatini maf etme

Bu adamı zorla koca yapmayı bırakın, ailenize, emeğinize yazık...

Kızınızın geleceğiyle çoktan oynamışsınız bile. Madde bağımlısı rezil sevgisiz saygısız boş beleş bir adama baba diyecek. Bundan kötü ne olabilir? Otizmli çocuğu eşiniz istemiyor sevmiyor diye bırakmışsınız yazıklar olsun size. Oğlum demeyin çünkü oğlunuz yok, terk etmişsiniz. Anneniz iyice yaşlanınca ne olacak? Vuran şiddet gösteren otizmli çocuk ergenlik başlayınca daha beter olacak. Niye vuruyor çünkü onu başınızdan atıp başka çocuk yapmışsınız. Kızınız anne babasıyla bir arada ama o başka evde yaşıyor. Siz ölür de o kocadan ayrılmazsınız, anneniz iyice yaşlanınca kim bakacak ilgilenecek onunla? Annenize yazık değil mi? Kızıma zarar verecek diyorsunuz kardeşine değil, o kadar silmişsiniz çocuğu. İstediği kadar özel eğitim özel öğretmen olsun anne sevgisi lazım değil mi?

İşe bak ya kazık kadar adam çocuğu bile var kurallar koydum dışarı çıkarmayın diyorsunuz. Milletin komşu bile olmak istemeyeceği tehlikeli bir adam için siz dört dönüyorsunuz. Aileniz bu adamı istememekte haklı mıymış anladınız mı şimdi? Ya siz kendinizi ne sanıyorsunuz, doktorların tedavilerin düzeltemediği adamı siz mi iyileştireceksiniz? Kız çocuğunu da verin anneniz baksın, yarın bir gün madde bulamayıp kriz geçirirse boğar atar köşeye. Çıkmaz sokak neyin nesi, gayet de açık sokak. Basın tekmeyi gitsin, bağımlıya çocuk falan göstermeyin, geçmişi karanlık, madde bağımlısı, şiddeti aldatması olan adamı bırakın da çocuklarınızın derdine düşün diyeceğim ama belli ki gözünüz görmüyor kulağınız duymuyor.

Benim de kızım var büyük konuşmak istemiyorum, evladın da hayırlısı diye boşuna dememişler. Yazık anne babanıza, size verdikleri maddi manevi desteğe. Sizin derdiniz yetmiyor gibi bir de özel bakım ilgi gereken çocuğunuzu atmışsınız başlarına. Allah sizi ıslah etsin diyecek başka laf bulamadım.

Valla bence kızı da babannesine bırakın, sonra kocanızla balayı hayatına devam.. heralde ancak böyle yürür bu evlilik

Allah aşkına gerçekten düzeleceğine inanıyor musunuz?
Hazır adam gitmişken boşa işte. Her türlü pislik var zaten adamda. Baban da sizi finanse ediyormuş yine öder kiranızı faturanızı. Çocuğunuza da bakıyor ne güzel memleket sorumluluk yok mis

Gerçekten pes bu kadar mı koca delisi oldun canından, evladından vazgeçecek kadar , ne demek eşimle anlaşamıyor, Allah akıl versin size , evladını yok sayıp kocam da kocam diyen kadınlara saygım yok ...

Boşan ve çocuklarına sahip çık Allah aşkına yaaa

Bu kadar imkanım olacak ve ben psikopat, parazit bir adam için evladımı ihmal edeceğim! YAZIKLAR OLSUN...

Hayatınıza nasıl da yazık etmissiniZ. Güçlü bir baba ki kız evlat için çok şeydir. Böyle bir babanız varken neden hala nereden tutsak elimizde kalan bu adamla evlisiniz acaba...herşeyi geçtim madde kullanan bir adam nasıl çocuklarına baba olur...

O kadar güzel anlatmışsınız ki. Çok üzüldüm o çocuğa. Annesi daha o masum 2 yaşındayken koşarak evlenip tam da sevgisine ihtiyaç duyarken vermiş geçmiş anneanneye, yeni(!) çocuk yapmış kendine, berbat bir adamdan hem de kaç sene aynı evde tanıdığı halde. Çok üzücü, Allah anne babanın da hayırlısını versin

Bı insanın kendine ettiğini bi köy bi araya gelse yapamaz diye bir laf var bilmem duydunuz mu sizinki o hesap. Bide iki çocuk takmışsnz peşinize yazık günah onlara acıdım. Tedavi faln bahane muhteşem bir aileniz anne babanız var boşanın çocuklara sahip çıkın. Ve bir daha en azından uzun bir süre evlenmeyin o çocuklar mutlu bir anneye ve huzurlu bir eve muhtaç biraz değer kıymet bilin.

Oğlunuzdan hele hele özel durumu olan oğlunuzdan şu adam için uzak durabiliyorsunuz öyle mi?

Konu açma,dertlenme sebebiniz yine o adam. Oğlunuz soru gelince konu arasında geçen bir mevzu.
Vaayyy beee

Hala da adamın derdinde. Ben ne yaptım, çocuğum şöyle böyle yardım edin, nasıl düzelticem akıl verin diyeceğine kocasının peşinde. Ailesine dışarı çıkarmayın demiş kural koymuşmuş. Demiyor ki bağımlı oğullarını benim başıma musallat ediyorlar, babamın parası pulu gözlerini döndürmüş. Şok içinde, ağzım açık okudum konuyu. Babam 4 kere ev kurdu ne demek? Eziklik aile boyu. Git ne halin varsa gör, ev de yok para da yok dememiş.
Geçmişi karanlık dediğin bir adamla bırak evlenmeyi çocuğunla aynı ortama bile sokmazsın. Bu ne yapmış? Adamı almış eve, çocuğu atmış evden. 7 yaşındasın, yaşıtların okula başlıyor, onlar gibi olamıyorsun, sende bir sorun var hissediyorsun ve annen yok sarılamıyorsun, sevgisini hissedemiyorsun çünkü seni bırakmış başka çocuk yapmış. Hem de evlendiği adam istemediği için annen bırakmış seni. Oğlum bana vuruyor, kızıma zarar verecek diye korkuyorum yazmış. Madde bağımlısı kocam kızımı beni öldürür demiyor, 7 yaşındaki oğlundan korkuyor.

Tek tesellim çocuğa anneannesi bakıyor ve maddi durumları iyi. Bu kadına uzaklaştırma çıkarsalar çocuğa yaklaşmasa ve kız çocuğunu da koruma altına alsalar iyi olur diyeceğim ama anne baba da pasif.

Özel çocukları olan anneler dilerim şu kısmı görmez... Çiğ çiğ yerler seni.

Bu evlilik değil ki kabus! Madde bağımlısı, işsiz güçsüz, aldatan, şiddet uygulayan!
Böyle biriyle uzun nerdeyse 10 yılını çöp etmişsin. Hak ettiğin kendine layık gördüğün hayat bu mu? Ailesi tabi sever seni kızı gibi! Başından atmışlar 5 kuruş etmez oğullarını sen ve baban uğraşıp duruyorsunuz. Ben senin yerinde olsam kesinlikle boşanırım. Babamın iş yerinde de ben çalışırım. Çocukları da kreşe okula gönder tertemiz hayat. Bu düzelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…