Çıkmaz sokakta kalakaldım…

7 yaşındaki çocuk başka evlilikten mi ?öyleyse 2. Evlilikte bu kadar pislik bir adamı nasıl seçtiniz ?Bu kadar pislik adama 8 aylık bebek neden ? Ailen senin akilsizliginin cezasını neden çekiyor. Evladım olsan seni çoktan silmistim.

Yani ne diye bu adami koca diye alırsınız anlamadım ne bu israr. Oglunuz uyusturucu bagimlisi, kabarik dosyalari olan bi adamla sizin yüzünüzden aynı ortamda, bir de yetmemis cocuk yapmissiniz bu adamdan çok matah biriymis gibi. Adamin kendine hayri yok ki size olsun ne beklediniz merak ediyorum. Bir de onu düzeltmek için kendimi unuttum demişsiniz..Elalemin sorunlu ogullarının rehabilite merkezleri siz degilsiniz ya.

Oglunuz uyusturucu bagimlisi, kabarik dosyalari olan bi adamla sizin yüzünüzden aynı ortamda,
Aynı ortamda değil, 2 yaşında otizmli çocuğu atmış başından. Kocam oğlumu istemedi anneme verdim yazdı. Çok kötü gibi görünüyor ama konudaki en rahatlatıcı kısım bu. Anneanne özel eğitimiyle bakımıyla ilgileniyormuş. Aklı başına gelmiş mi yazmış mı bir şeyler diye son duruma bakayım dedim kaçmış gitmiş konu sahibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…