Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

sevdigim bir soz vardir,
"Bugün geri kalan hayatının ilk günü"

cekismeli olmasin su olmasin bu olmasin diye, kendi hayatinizi cehenneme cevirmeyin,
cekismeli olsun ama siz hayatinizi yasamaya baslayin artik,
5 ay beklemissiniz, daha neyi bekleyeceksiniz ki.

Sizdeki imkanın onda biri bile bende yok
Deli sözüme bin kere tövbe Allah başa vermesin ama karşıma geçecek aldattım diyecek
Anında biter anında
Daha neyi beklediniz
Dönse bitti o kız sana aşığım ölüyorum aşkından dese alacak mı miden?

Zamanı geldi mi demişsiniz boşanmanın
Yok canım ne münasebet bu kadarcık şeyden boşanılır mı

La havle diyorum la havle evlerden uzak

İnşallah o şerefsizin boklu donlarını yıkayıp ütülemiyorsundur, inşallah yemeğini filan yapmıyorsundur, zıkkım yesin.
Boşanma konusunda zaten diğer arkadaşlarla aynı fikirdeyim.

Hepsinin ekran resmini al, google fotoğraflarda yedeklemeyi aç. Google, turkcell, samsung cloud neresi varsa yedekle hatta kendi mail adresine mail olarak at fotoğrafları. Telefonun kırılsa dahi problem değil, bulutta kayıtlı oluuor hepsi. Google'da oturum açtığında google fotoğraflarda görüyorsun hepsini. Yaşasın teknoloji.

Okurken ikisindende nefret ettim sen evdeki karına çocuklarına ihanet et, öbürü evli adam demeden yan gözle baksın, iki pislik biraraya gelince olan masumlara oluyor
Bu tip adamlar 65 yaşındada aynı oluyorlar
Çok zor birşey ya Allah yardım etsin
Ben pek düzelecek bir durumda göremedim

Burdan da anlaşılıyor ki siz boşanmak istemiyorsunuz !
Öne sürdüğünüz bahaneler çok komik
Hanım efendi onurunuz gururunuz çiğnenmiş ne yapacaksınız evliyken satılan iki üç malı
Benim yengem boşandı hayatında hiç okul görmemiş aldatıldı kaldıramadı bir kuruşu yoktu konfeksiyona girdi eli ayağı su toplayana kadar çalıştı
16 yıl oldu boşanalı hayatına kimseyi de almadı şimdi krediyle ev aldı onu ödüyor

Bence siz yapamayacağınız şeyi söyleyip eşinizi de kendinize daha fazla güldürmeyin

Biraz ağır yazdım hakkınızı helal edin ben çıldırdım burda bu adama verdiğiniz tavizler nedir sadrazamın sol tarafı mı bu adam

Basık tekmeyi gitsin kendi pisliğinde boğulsun
Kurun kendinize çocuklarınızla yeni bir hayat

O hakaretleri hazmedip, o kadının övülmesini nasl kabul ediyosun ya? Sen hamileyken adamın çükünun peşinde olmasını nasıl kabul ediyorsun?? Yüzüne baka baka yalan söyleyen 2 yıl boyunca başkasının koyunundaki adamı nasıl şuan evinde besliyorsun?? Yazık ne diyim çok yazikkk

Damla_1234 senin durumun pek anlaşmalı olacak gibi değil. Eğer eşin protokole yanaşırsa ki bu durumda sanmıyorum olabilir ama mal mülk için yanaşmayacaktır diye tahmin ediyorum.

İyi bir boşanma avukatıyla görüş vekalet verirsen senin gitmene bile gerek kalmaz madem yıpranmak istemiyorsun, paran da varmış verirsin paranı uğraşmazsın avukat uğraşır hepsiyle.

Sizdeki daha cok “esimi baskasina kaptirmamak icin bosanmiyorum” durumu bence. Isterse 20 yil sursun,bosanmayi madem istiyorsaniz acin davanizi,esinizden icazet beklemeyin

Bence sen bosanmayacaksin.Adam da ikinizi de birakmayacak.

Seni o kadina kotuleyecek onu sana savunacak.Adalet vicdan merhamet her ikisinde de yok olan sana ve cocuklarina olacak.Seni gram sevseydi sana o kadin telefon acamazdi.Seni kotulemez korurdu.Ama sen bir hicsin gozunde.

Bu evlilikten ne koy ne de kasaba olur.

Ne demek benim derdim kocamla. O dava açılabiliyor. Çünkü seni aramış, arattırmış ve eşinin seni aldattığını söylemiş. Bu durumlarda dava açabiliyorsun seni manevi olarak yaraladığı için.

Allah aşkına azıcık dişli ol. Hakkını ara. Ben burada deliriyorum. Nasıl böyle sakinsin. Ben ikisinin de kafasını duvarlara sürtüp ateş çıkartacak kadar beter hale getirirdim. Öyle kin, nefret dolardım. Yüzsüzler çünkü. Adiler.

Millet iyice tozuttu. Sen sus, ben sus iyice erkeği de kadını da raydan çıktı. Ahlâksızlık normalleşiyor böyle işte. İbret alacakları hiçbir şey görmüyorlar. Nasılsa aldatırım bir şey olmaz, evli erkekle takılsam ne olacak ki kanunen bana bir şey yapamaz diye diye yaydılar bir taraflarına. O kıza tazminat davası aç. Hakimden psikolog atamasını iste, o şekilde de manevi olarak yıprandığını kanıtla. Uğraş ya. Uğraşamam diye bir şey yok.

Size yazcak bişey bulamıyorum.
3.çocugu yapın düzelir belki.
Tövbe est....
Ya kadın size 3.çocuğu yapsam duzelirmi diye mi soruyor ?okadar olay ve kaosun içinde akli durmuş kadincagizin.Neden bunu görüp yardımcı olmak yerine olayı bambaşka bir boyuta taşıyorsunuz?
Şuan mantıklı düşünemiyor,hatta hiç düşünemiyor ki buaraya yazmış.
Ne yapmaya çalışıyorsunuz?

hemde bakışlarıyla yerler adamıı karadenizin ayrıcalığı
Ahaha aynen. Annemden miras bir bakışlarımız var, millet yolda yürürken ego kasıyoruz zannediyor ama annem öyle yetiştirdi. Dedem de annemi öyle yetiştirmiş. Yolda yürürken dik dur, gülme kimseye falan diye. Tek başlarına çayıra falan gidiyorlarmış kimse takılmasın kimse peşlerine diye. Annemde bizi öyle yetiştirdi.

Gerçekten üzüldüm. Fakat yapılması gereken belli ortada aldatma var bunu ispatlayıp çekişmeside ne kadar sürerse sürsün boşanmak! O adam sizin boşayamayacağınızı bildiği için bu rahatlıkta size hakaretler, karşıdaki kadına övgüler. Gerçekten cebinde görüyor sizi bunu görün. Daha fazla kendinize saygınızı yitirmeden yeni bi hayata adım atın. Maddi durumunuzda iyi psikolojik destekle bu süreci gerçekten rahat atlatırsınız. Huzursuz bi evde çocukların büyümeside doğru değil.

Bu akıl tutulması, akıl durması falan değil. Anlaşmalı boşanmak istiyorum diyor. Mahkeme köşelerinde onunla uğraşmak istemiyorum diyor. Anlaşmalı boşanır mı o adam? Boşanmaz. Kadının hakkını gasp etti. Boşanırken de gasp eder. Hatta aldattığı kadınla bir olur o vicdansız, tamam anlaşmalı boşanalım ama şunu şunu istiyorum der, dımdızlak ortada bırakırlar kadını. Ya insan kendisi için savaşmayı geçtim. İki evladının hakkı için savaşır.

Bak arkadasim ben burada buna pek benzemeyen konularda genelde yuva yikilmasin cocuk var vs derim ama senin durumda bu cumleyi kurmaya baslayamam bile. Burada cogu kadin hoşlandı diye bile bosiyo kocasini ki senin elde tutacak hiçbirşeyin yok.. evli adama asik olmus onun yerine koy kendini diyor sana ve sen onu paralamadan durabiliyorsun pes artik !!! Bas tekmeyi. Ve birak duyulsun bu durum islerinden olsunlar. Utanc da buyuk cezalardandir.

Aldatılmak konusunda ordinaryus sayılırım :)

Sizde benim olanı baskasına vermem ic güdüsü var suanda ama değmez arkadaşım.

Cok güzel bir evladın var. İnan onlar yer yüzündeki bütün erkeklerden daha kıymetli

Anlasmali.bosanmayi gec... sana iyi gorunup de o kadinla arkandan is cevirirler.. bazi seyler sadece filmlerde olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…