Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

Anlaşmalı olursa malların yarısı koca denen kişiye kalır. 10 sene de sürse çekişmeli boşanıp donuna kadar her şeyini al. Kimse aldatilmayi hak etmez diyorlar ama bu pislik aldatilmayi sonuna kadar hak ediyor. Şimdi sen biriyle ilişki yaşasan oooo sana neler neler ederdi.
Yaşadığını yaşamadan ölmez inşallah.

sen boyle dersen boşanmak senın için hayal.birde dua edıyorsun istese ne olacak!

Biz Karadenizliyiz. Bizim oralarda sinirlenince yaşlılarımızın bir sözü vardır. Adam gelecek beni aldatacak, hakaret edecek, beni mahvedecek birde benden cinsellik bekleyecek... babaannem sobanın önündeki odunları gösterir derdi ki bu durumda; senun d*tüne havu odunu sokarum. Aslında o daha beter şeyler söylerdi de Allah rahmet eylesin şimdi kadını mezarında döndürmeyeyim.

Bu kadar iğrenç bir ortamda, kocanın dolgun maaşı için mi katlanıyorsun doğru söyle..ona göre yorum yapacağım
Çünkü dilekçe verip şak diye boşanmamaya başka açıklama getiremedim

O dolgun maaşta sayemde(( şimdi biriyle ortak oldu ama resmiyete bağlamadı orda çalışıyor ama resmi değil ortak oldu.kendini çok iyi garantiye alıyor burdan bişey alamasın diye.dolgun maaşı olsa be olur bana kuruş vermiyor evin ihtiyaçlarını söyle ben alıcam diyor öyle yapıyor.bana ister inanın ister inanmayın para vermiyor elime.

İnşallah tabi diyorum aynısını ben yapsaydım diye öldürürdüm seni diyor.annesi baba diyorki kızım öylesi tatlı gelir sen ağzınla kuşta tutsan görmez.anneside ne kadar karaktersiz olduğunu biliyor

Nasıl katlanıyorsun bu adama, ben cinnet geçirirdim bu kadar şey üstüne. Allah rızası için kendini hazırla ve bir hafta sonra falan git avukat bul, dava aç. Anlaşmalı boşanamazsın, hakkını alamazsın hatta haklarını gasp eder. Ondan habersiz git onun mal varlıklarına noterden tedbir koydur. Pek bilgim yok bu konuda, bilgisi olan arkadaşlar bilgi verir. İyice araştır et. Ancak anlaşmalı boşanmayı kendi çıkarların için aklından çıkar.

Çekişmeye gidecek hiçbir şey yok.
bende zamanında evlenip aldatıldım. aldatıldığımı öğrendiğim gün ! soluğu avukatım da aldım. elimde kanıtlarım da vardı. zaten kız kendi de konuşmuştu. çok kolay oldu. donuna kadar aldım ! pişman değilim ! ilk davaya çıktık, gerekli herşeyi sunmamıza rağmen 1,5ay sonra ya erteledi. 2. duruşmaya çıktık. Emin misiniz dedi, hemen boşayın bizi hakim bey dedim. boşandım. çünkü haklıyım ! çünkü aldatılmışım ! çünkü elimde kanıt var, ispat var. valla çok bile dayanmışsınız. bn öğrendiğim gün gittim 1 dk bile durmam öyle evde. birdaha mı geleceğim bu dünyaya be isterse 50 tane çocugum olsun, çocuk sadece benim mi? o düşünmeyecekse ben tek başımamı düşünceğim. ben temizlik yapıcam, yemek yapıcam çocuk bakıcam, benim ütülediğim pantolon gömlek ile metresine gidecek yok öyle bir dünya

allah rahmet etsin tatlı ninemize.az bile söylemiş.bağırsaklarını söker vallahi.

allah rahmet etsin tatlı ninemize.az bile söylemiş.bağırsaklarını söker vallahi.
Bizim oraların kadınları daha erkek gibi mi desem nasıl desem bilemedim ama gerçekten eskileri adamın bağırsaklarını sökecek kadar fenaymış.

Onun rizasi ile bosanmak istiyorsan cnm. Onun canindan bezdir magdem. Suan onun can damari o kadinsa sen de onu ordan vur ana sozlerinle degil. Ornegin onlar nerede bulusuyorlar ev mi otel mi bulustuklari zaman fuhuş var diye ihbar et. Bassinlar ikisini. O zaman kadının ailesinin de haberi olur. Yada kadinin ailesinin bir sekilde haberi olmali. Eşin sana gelip sordugunda ben ne yapicam babane sizden der gecersin. Yap ama safa yat.

Sizin buraya boyle boyle oldu ben de boşandım demeniz gerekirdi hala ne çelişkide kalıyorsunuz. Adam resmen para için tutuyo
Kurtul onlardan hayatına bak onlar da sürünecek emin ol

Benim iyi bir avukata ihtiyacım var tuttuğunu koparan dişli özelliklede hemcinsim istiyorum duygularıma tercüman olabilecek.istanbulda bana önerebileceğiniz gerçekten güvendiğiniz evet bu avukat tüm detayları kullanıp hakkınızı söke söke alır diyebileceğiniz bi avukat varmı?

Bizim oraların kadınları daha erkek gibi mi desem nasıl desem bilemedim ama gerçekten eskileri adamın bağırsaklarını sökecek kadar fenaymış.
bilmem mi. bende karadenızlıyım batısı.batıda hep doğu karadenızlıler göç etmiş yakından bılırım kendımde trabzonluyum.suyunu çıkarırlar adamın.bırde hep emekçi olduklarından erkeklerden daha baskınlar.

Ailesi biliyor ve inanırmısınız diyolarki benim kızım eğer seviyorsa evli bekar farketmez yeterki sevsin...!ve bunu kendi kulağımla birinci ağızdan duydum.inanamazsınız yaşadıklarıma bi anlatsam yazdıklarım yaşadıklarımın 10/1 i

Tabi tatlı gelir. Yemek yok, çamaşır yok, bulaşık yok, çocuk yok, fatura yok , kira yok. Tek bir şey var onu da açık açık söylemeyeyim. Senin yapacagin tek şey o pisliği evden kovmak. O pis kızın gitsin bakalım kocan olacak o kişinin pisliğini temizleyecek mi? Bak bakalım kim kimin tırnağı olamıyormuş.

Lütfen anlaşmalı boşanma, çocuklarının rizkini yedirme onlara, delil topla ve süründür ikisini de. O kıza da tazminat davası açabileceğini biliyor musun kocanla birlikte oldu diye?

Sizin buraya boyle boyle oldu ben de boşandım demeniz gerekirdi hala ne çelişkide kalıyorsunuz. Adam resmen para için tutuyo
Kurtul onlardan hayatına bak onlar da sürünecek emin ol

İnşallah sürünsünler ölmeden rabbim inşallah göstersin bana istiyorum hep dua ediyorum

Durumunuz içler acısı ama hala bir beklenti içerisindesiniz. Neden derseniz neyi bekliyorsunuz . Özür dileyerek söylüyorum tut avukatini avukatin ilgilensin sen sadece avukatla.muhatap ol . ac cekismeli davani donuna kadar al . Bir kere kazik atan her zaman atar ki anlattiklarinizdan zaten adam sizden mallar için evliliği sürdürüyor. Sen çek biriktir mal mulk sahibi olun elin o.. gelsin yesin. Biraz kendinize gelin kendinizi dusunmuyorsaniz çocuklarınızın geleceğini düşünün. Hukuksal olarak haklarinizdan feragat etmeyin .siz etmek üzeresiniz. Silkinin ve kendinize gelin el insaf !en büyük kötülüğü kendinize yapıyorsunuz

Artık o dava açılamıyor direk red dönüyor.bi avukata sormuştum o boş dedi birsürü dosya var hepsi kapanıyor demişti.hani resim falan gerekiyormuş çok detaylı.benim dersim kocamla bunları başıma getirdiği için ona açıcam ama çekişmelide elimdeki bi kaç mesaj var onun dışında bişey yok telefonumu kırdı.şimdiki telefonumda kendi aramızdaki yazışmalarda yazdıkları var ben o kızı seviyorum diye ismide yazıyor annesinin mesajları yazışmalarımız var kızla yazışmalarımız var.onu avukata sormak lazım işe yararmı.yarasada ne olcakki ortak evimiz var hakim hepsi senin i olsun diycek.şimdi çalışıyo ama sigortasız nafaka bile çıkmaz ama anlaşmalı olursa en azından belirlediğimiz bi miktar olur o yüzden istiyorum yanlış anlamayın

Benim avukatım kadın dı evet. tam da söylediğiniz gibi elinden kurtulmuş hiçbir dava yoktur. söke söke aldı tüm haklarımı hatta fazlasını. ama o şuan istanbul da yaşamıyor , il dışında artık.. iyice araştırmanı tavsiye ederim.. etrafına danış, hatta gerekiyorsa buraya başka bir konu olarak aÇ, sor .. soruştur. illaki bulursun. bende tavsiye üzerine gitmiştim. ama mutlaka git ! ve boşan ! kendin için değil ise bile çocuklar için boşanacaksın. gururunu bu kdar ayaklar altına alma. o evde durman için hiçbir sebep yok, olamazda. hatalı bile olsan, hiçbir hata aldatılmayı gerektirmiyor. ben bu konu da çok hassasım. senin 2 sene olmuş öğreneli.. ben aldatıldığımın 3. ayı öğrendim. öğrendiğim gibi gittim boşadım. Senin ise şuan da yaptığın bile isteye göz yumuyorsun, yanlış!!! yapma. adamın da kadının da şerefsizliği ayyukaa çıkmış sen daha neyi bekliyorsun ???? kendine gel , senin ütülediğin üst baş ile kocan metresine gidiyor ?? sen hala o evde misin ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…