Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

Ben konu sahibinin sakinliği karşısında akıl tutulması yaşıyorum vallahi. Kocam beni aldatacak, bana tonla laf söyleyip zeytinyağı gibi üste çıkacak... avukattan önce dedektif tutar aldattığını ispat ederim. Ya eve gelme beni katil edersin diye mesaj atarım ya gittikleri mekana baskın yapar ikisini de orada yerin dibine sokarım ya da hatta kollarım otel odasına polislerle gider baskın yapar delilli, ispatlı rapor tuttururum daha büyük rezil olurlar. Böyle durumlarda kadına hemen uzaklaştırma kararı da çıkarttırılabiliyor. Eşim beni bilir vallahi. Benim eve gelme dememe bile gerek kalmaz. Bir bakışımdan cinnetin kıyılarında gezdiğimi anlar, totosu yusufa bağlar evin önünden bile geçmez. Ne kadar eşyası varsa hepsini terastan aşağı koyveririm. Rezillikse rezillik. Rezil olacak olan ben değilim kendisi. Yemin ederim ben buradan kendi kocama sırf erkek olduğu için sinir oldum, konu sahibine hayret ediyorum.

Çok haklısınız evlatları için bütün haklarını söke söke almalı.Akil tutulması konusunda da çok haklısınız.Saglikli düşünemiyor, kendine guvenmesi gerekiyor.Ama korkuyor konu sahibi buladar şeyle nasil basadecegini,nereden baslamasini gerektigini bilmiyor ve bir yol ariyorki buraya yazmis.Ama alıntıladığım mesaj da cevap ne? 3.çocuğu yap düzelir.Bu mudur yol yordam gösterme işi?
Konu sahibi zaten boşanmam kocama aşığım, herşeyiyle kabulum,3.çocuğu yapsam duzelirmi diye sormamişki! Bu şekilde bir cevap yazılıyor.
Ben buna kızıyorum.

Bencede delilli ispatli hem kocasini hem karşıdaki kadini tazminata mahkum eder. Ama yapmak istemiyo..

O halde gözlerinizin önünde kocanızın sevgilisiyle ilişki yaşıyor olmasına dayanma sebebiniz nedir??

Hah ne süper akıl valla sonra da adam delil toplayıp mahkemeye versin kadının herşeyini elinden alsın çocukları da dahil Allahaşkına böyle akıllar vermeyin yaa
Herkesin bi fikri var, benimde aklıma direk bu geldi, herkes aynı fikirde olacak değil ya.
Sonuçta bir sürü fikir yazan var, hangisi kendisine uygun ise onu uygular bi yol çizer kendine. Zaten konu sahibi bu fikrin iyi biley olmadığını söyledi ve diğer bi yorum yapan arkadaşın fikrini beğendi, bende evt bu daha masum ve mantıklı dedim.
Yani konu açan kişiler yazılan her şeyi yapacak diye kural yok, fikir alışverişi yapılıyor burda.
Birde tabi herkesin yaşantısı başka, herkes kendi eşini bilir ve ona göre hareket eder. Eğer ben konu sahibi gibi bi problemle karşı karşıya gelmiş olsam ve dürüstlüğümle adamı ikna edemiyorsam, son çare aklıma blöf olarak bu fikir gelirdi ve yapardımda. Yani gerçekte yapmazdım yapıyormuş gibi bi izlenim verirdim. Dolayısıyla delil vs. Hiçbişeyi olmazdı. Böylelikle biraz olsun belki empati yapardı, yada kabul etsede zaten benden soğurdu ve kendide durumun saçmalıpını kabul edip anlaşmalı boşanmaya razı olma ihtimali olurdu.
Şimdi hâli hazırda konu sahibinin hiçbir sadakatsizliği yada bi hatası yok, evini çevip çeviren, çoluk çocuğuna bağlı bi kadın, adam neden böyle bi kadından boşanmak istesin ki, deli olan boşanmaz. Bu yüzden böyle bi şeyi blöf olarak ona sunar ve ona karşı hizmetini yavaş yavaş geri çekerdim ve bunu olabildiğince normalmiş gibi gösterirdim. Çünkü adam zaten kendi yaptığını gayet normalmiş gibi gösteriyor.
Ama tabi ilk başta dediğim gibi herkes kocasını bilir, ona göre davranmak lazım.

yok canım 3-5 çocuk daha yapın evlilik dediğin böyle olur falan mı dememizi bekliyorsunuz? yarısına kadar tahammül anca edip okudum daha hala ne diye bu gereksiz bahanelerle boşanmayı geciktiriyorsunuz anlamış değilim.

Siz gerçekten hala aynı evde yaşayıp sevişiyormusunuz birde, inanamıyorum
Ne kadar onur kırıcı bir durum aslında değil mi
Hanımefendi hala bahane üretiyor,şok içindeydim,yok çekişmeli olmasın bilmem ne diye. Yani en çok bu duruma üzüldüm,kendine gelmesi lazım bir an önce konu sahibinin

Affedin ama tamamını okuyamadım.
Okuduklarım yetti bana zaten.
Telefonunuzu kırmış, deliller gitmiş sanırım.
Hâlâ bir şekilde delil toplama imkanınız yok mu? Bu ilişkiyi bilen, şahitlik edecek kimse var mı?
Bence bu konuyu eşinize açıp daha fazla sizi ciddiye almamasına seyirci kalmayın.
Siz boşanma başvurunuzu yapın, kendisine haber geldiğinde görür ne kadar ciddi olduğunuzu.
Üzgünüm ama yapamayacağınızı düşündüğü için resmen alay ediyor. Bu kadar olayın üzerine sinmiş oturmuş, daha neye karşı çıkacak diyor belki de.
Bölünen bölünsün, azalan azalsın, malınız için bu işkenceyi çekmeyin. Zinayı ispat edip en azından kendi malınızın size kalmasını talep edin. Ailenizi arkanıza alın ve tek bir gün bile boşa harcamayın artık..

Çektiğiniz acı çok büyük belki burdan konuşması çok kolay ama boşanmalısınız.

Hiçbir kadın aldatılmayı haketmez üstelik darp, hakaret, psikolojik şiddette var. Daha fazla beklemeyin çekişmeli sürsün gerekirse ama bu zülmü kendinize ve evlatlarınıza vera görmeyin. Kendinize bir hayat kurun aileniz de arkanız da çocuklarınızda çok küçük değil kreşe gidebilirler. Ailenizde yardımcı olur sizde işe girer mutlu mesut yaşarsınız. Evet belli acılar çekeceksiniz çok zorlu ve yorucu bir süreç ama olmasi gereken kendinizi kurtarmak.

Eğer aldattığına dair kanıtınız varsa hakim boşar diye biliyorum. Eş kişisi istemese de ortada aldatma darp hakaret var.

Bencede delilli ispatli hem kocasini hem karşıdaki kadini tazminata mahkum eder. Ama yapmak istemiyo..
Aylar önce çocukları uyuturken burada bir aldatma konusu okumuştum. Gittim mutfağa kahve makinesini açtım, bardağı da altına koyup geçtim balkonda eşimin yanına oturdum. Elimde de telefon güya kahvenin dozajını ayarladım, yaptım. Açtım KK'da konuyu cıks cıks diye diye okudum. Eşim de bana bakıyor, hayırdır diye. Döndüm eşime, böyle böyle bir konu var dedim. Ya milletin derdini kendine dert mi ediyorsun, dedi. Safım haberi yok ayar vericem. O millet yarın bir gün her kadın olabilir, dedim. Jetonu düşmedi. Kalktım kahvemi aldım, o uzanmış koltukta ayak ucuna oturdum. Kahveyi de hayatta sıcak içemem bir yudum aldım. Şeytan şeytan gülümseyip, "Hı millet nasıl sakin kalıyor yahu? Beni adam aldatıcak, o adamı da aldattığı kadını da kazığa oturtur şehir turu attırırım aleme ibret olsun," diye laf attım. İş atıyorum bakayım ne yapacak diye falan. Psikopat mısın ya git psikolojimi bozuyorsun dedi. Kahvemi içtim geçtim içeri. Mutfağa gittik ikimiz de, "Ulan ben seni aldatsam herhalde, ben seni aldattığımı öğrendiğini dötüm çıplak kalınca anlarım sen çok çakalsın," diye laf attı. Ay bunu mu taktın kafana, hayırdır öyle bir derdin mi var? Lâkin bilirsin kin sevmem ama kinlenirsem elit takılmam, dedim. Abim yengemi aldattı. Yengeme verdiğim tavsiyeleri çok iyi bildiğinden, tepkimin ne olacağını da ne yapacağımı da çok iyi biliyor. Eşime güveniyorum ama Kemalim yapmaz kafasında değilim. O konuda %100 kimseye güvenmemeyi abim öğretti sağolsun.

Anlasmali.bosanmayi gec... sana iyi gorunup de o kadinla arkandan is cevirirler.. bazi seyler sadece filmlerde olmaz.

İş çevirdiklerini düşünüyorum zaten benim şirketimle şuanda borçlar ödeniyor ona ait gizli saklı götürelim 1 yıl borcu kaldı oda bitsin basarız tekmeyi diyede düşünüyor olsbilir çünkü beni zerre düşünmüyor.hep izledim kızmayın bana arkadaşlar yaptığını bi hata olarak gösterdi hep ve bitti dedi affet dedi ama ben izledim aptal bi kadın değilim 2 çocuk var dedalarca yapılmış bişey değildi.ve benim onu affetmem koymadı sonrasında onla devam etmesi bana koydu ve zamanla tavrını konuşmalarını beni nevkadae gözden çıkardığını anladım izledim onu ve gerçekten tamir olunacak terapi alınacak dahi bir durum kalmadığını krndim gördüm ve zatende artık ona beslediğim duygular nefrete dönüştü.arkadaşlar ben boşanmak istiyorum burda netim sıkıntı o değil onunla hemen boşanmak istiyorum.ve bi avukat ayarlamaya çalışıyorum şuanda görüşmeye gidicem ve en mantıklısı hangisiyse çıkarıma olucak elimdeki tüm delilleride sunucam, kredi kartından bi otel ödemesi varmı gittiği oteller tc den çıkarmı işte telefon görüşme süreleri çok uzunmuş onlarda bi sebep sayılıyomuş yani deliller yeterlimi eğer yetmezse devlet kusurlu bulmazsa şirketede ortak olabilir korkusu var bende anlaşmalı olursa ben ikna etmeye çalışıcam olursa olur olmazsa çekişmeli artık bu yolun dönüşü yok kalan ömrümü onun pisliklerini yutarak zaten devam edemem.aşkın sevginin saygının olmadığı bi yerde nasıl sürebilirki

Hepsini okumadim. Anlasmali olsun biran once bitsin diye razi olacagi gunu bekleyene kadar cekismeli dava acsaydin belki simdiye kadar biterdi. Cekismeli dava acip anlasmaya donup biten de var. Kendine eziyetten baska birsey degil.

Haklisiniz... kimseye guven kalmadi

Bu eziyeti sürdürdükçe, hem psikolojik hem bedensel hasta olacaksınız. Evlatlarınıza yetmeyecek hale geleceksiniz. En güzel yıllarınız çöp olup gidecek. Bu kangrenli evliliği kesip atın. Hem kendiniz hemde evlatlarınız için. O kadına mı kaptırıcam savaşına girmiş gibisiniz. Bu mantıkta bakarsanız evet o kazanmış olabilir ama unutmayın haklı olan sizsiniz. Hak olan Allah haklının yanında olacaktır. Bırakın onları birbirlerine bakalım sözde büyük aşkları ne hale gelecek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…