Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

Ve aradan 5 ay geçti artık görüşmeleri gizli operatörden aramıyor başkalarından arıyor yada watsap üzerinden konuşuyor onuda sordum avukata mesaj detayları yazı olarak çıkmaz sadece operatör arama kayıtları.şimdi yok avukata şunu diyebilir evet bi hata yaptım hatamdan söndüm pişmanım eşimi seviyorumda diyebilir

Ayrıca sizin durumunuzda olan bir müvekkilimi dilekceler ve ilk duruşma aşaması da dahil 1 buçuk yılda boşanma sini gerçekleştirdik. Yeterki elinizde kuvvetli deliller olsun. Aldatildiginiza dair delil , darp edildiğinize dair rapor . Korkmayın. Zaman da kaybetmeyin

Aldatma oldugu icin bütün mallar aldatılan eşe kalıyor diye biliyorum. Yine de sen bilirsin.

Ama bir an önce çalışmaya başlamalısın. Allah yardımcınız olsun

Öğrendiğiniz anda bırakmalıydınız. Hadi basiretiniz bağlandı, aşıktınız vs vs devam ettiniz... Sizi adi bi metresle kıyaslayan adamla nasıl devam ediyorsunuz? Size şiddet uygulayan bir adamla nasıl devam ediyorsunuz? Sizi sevmeyen bir adamla nasıl devam ediyorsunuz? Size küfürler eden bir adamla nasıl devam ediyorsunuz?

Yapmayın lütfen. Bu yaşadıklarınız mahkemelerde yorulmanın yanında devede kulak... Bence siz bi umut düzelir diye bekliyorsunuz ama düzelmeyecek Düzelse bile mideniz nasıl kaldıracak?

Kendinize gelin lütfen. Gururunuzu daha fazla ayakları altında bırakmayın. Dellilleri toplayın ve mahkemeye gidip donuna kadar akın! Hayatı boyunca aklından çıkaramayacağı ve cezasını çekeceği maddi yaptırımlar uygulatın. Siz bu hayata bunların hakaretlerini çekmeye gelmedinşz. Kendiniz için değilsede evlatlarınız sürekli ezilen bir anneyle büyümesin diye kurtulun bu adamdan.

Zamanı gelmiş de geçiyor

Otellere gidildiğini biliyorum ama hangi otel? Bunu dava açılması halinde herhangi bir sistem üzerinden görebiliyorlarmı? Tc si üzerinden hangi otelde kalmış diye.bulunabilirmi? Bilmiyorum.işte bi avukat olsa bitane sorardım iyi bi avukat bulmam lazım.bazı avukatlar deraylara kadar iniyor bazıları yüzeysel uğraşmak istemiyor

Ohooooooo bi de bu adam değişir mi diyosun pess yani gerçekten! 3 kuruşluk mal için onurunu gururunu ayaklar altında çiğnetmeye değer buluyosun demekki? Sen de pek normal sayılmazsın hırs yaptın heralde?

Hah ne süper akıl valla sonra da adam delil toplayıp mahkemeye versin kadının herşeyini elinden alsın çocukları da dahil Allahaşkına böyle akıllar vermeyin yaa

Sizce zaman geldi mi demissiniz sizce gelmedi mi?
Daha ne kadar asagilanacak hakarete ugrayacaksiniz?

Kadin senden rahatsiz ayrilmaniz icin her seyi deniyor.Saniyorki bu adam aynisini ona yapmaz.Ne ahmak kizlar var ya.

Kocanda gram vicdan yok.

Oyle mu senin huzurunu bozmaya arayip bosanmaniz icin baski yapmaya hakki varmiymis.Cok mu namusluymus karakterliymiski hamile kadini bilerek uzmek yuvasini yikmak istemis.

Allah belalarini versin.Allah aynilarini onlara yasatsin.

Allah kocani bin perisan etsin.

Düzgün bir avukat bu işi çözer
Önceki mesajlarınızda darp için devlet kamu davası açmış diye yazmıştınız, bu elinizde müthiş bir kozdur, darp yüzünden ciddi bir tazminat çıkar, mahkemeler öyle düşündüğünüz gibi basit değil, kardeşimin eşi mallarını başkasının üzerine geçirdi boşanmadan önce, hakim bütün kayıtların izini sürdü, malların hile ile el değiştirdiği anlaşıldı, sonuçta madem sattın parasına karında ortak dedi hakim ve ona göre bir tazminat belirledi, bu olay 10 yıl önce oldu, hem darp hem mal kaçırmadan ötürü çok ciddi bir para ödedi adam. Ama avukatımız çok iyiydi, peşini bırakmadı, hakimi de ikna etti. Sizin işin yürüyecek bir tarafı yok, böyle bir durumda anlaşmalı boşanmada olmaz inan bana, darp davası evlilik devam ediyor diye düşmeden harekete geç bence, vakit kaybetme

2 tane evlat var ortada.
Onların geleceği söz konusu.
Eğitimleri, beslenmeleri, sosyal aktiviteleri.. vsvsvs
Tek başına yetebilecek misiniz?
Boşandıktan sonra, nafaka verecek mi?
Tek kuruş dahi vermeyin.
Gerekirse bütün mal varlığınızı çocuklarınızın üstüne yapın.
Altın döviz ne varsa, çocuklarınız adına açtığınız hesaplara yatırın.
Otellerde savururken düşünmemişse, ben gram düşünmezdim.
Çocuklarınızın rızkını vermeyin o adama. (ki, o diğer şahsa da vermiş olucaksınız )

Yorucu ise yorucu.
Bırakın boşanma uzun sürsün, sürünsün,

Hemen boşanırsanız, Gidip evlenecekler. Oh miss..
Ekmeklerine yağ sürmüş olucaksınız.

Zaten yorulmuşsunuz, bırakın dağınık kalsın. Onlar düşünsün, uğraşsın..

Konuyu okurken sinir harbi geçirdim. Allah belasını versin eşinizin de o sürtüğünde!!

Çocuklarınızı alın çıkın gidin o evden, mal varlığınızda varmış, aileniz de arkanızda daha ne istiyorsunuz. İster çekişmeli olsun ister anlaşmalı. Böyle daha mı iyi aynı evin içinde inşallah sevişmek istemez diye dua ediyorsunuz?

Darp raporunuz varmış, yeterli delilleri de toplayın o ahlaksız adamın donuna kadar alın bakalım küçük metresi kalıyor mu yanında? Evli olup başka kadınlara gideni de, bekar olup evlilere göz dikeni de Allah kahretsin inşallah!

Neyi bekliyorsun? çekişmeli boşanmak istemiyorum diyorsun, ömrün çekişmeyle geçecek. çocuklarına faydan olur mu sanıyorsun bu halde?
aldatıldığını ispatla ver avukata, hiiiç muhattap olma. donuna kadar da alırsın.

ayrıca, arkadaşların yazdığı gibi, mağdur olan taraf olduğunuz için mal varliği talep etme gibi bir hakkı olmayacaktır.
Aldatma olduğu için siz belki tazminat bile talep edebilirsiniz ?
hukukçulara danışmanızı tavsiye ederim.

Bence evi terk edin ailenizin yanında kalın ne hali varsa görsün ama nikahınızı vermeyin diğeri ikinci kadın olarak kalsın o... olarak kalsın

Ooo hemşerim hem de Yaşasın kadın hegemonyası Canım memleketim kadınları... bir höd söd yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…