Boşanmak istiyorum sizce zaman geldimi?

Artık o dava açılamıyor direk red dönüyor.bi avukata sormuştum o boş dedi birsürü dosya var hepsi kapanıyor demişti.hani resim falan gerekiyormuş çok detaylı.benim dersim kocamla bunları başıma getirdiği için ona açıcam ama çekişmelide elimdeki bi kaç mesaj var onun dışında bişey yok telefonumu kırdı.şimdiki telefonumda kendi aramızdaki yazışmalarda yazdıkları var ben o kızı seviyorum diye ismide yazıyor annesinin mesajları yazışmalarımız var kızla yazışmalarımız var.onu avukata sormak lazım işe yararmı.yarasada ne olcakki ortak evimiz var hakim hepsi senin i olsun diycek.şimdi çalışıyo ama sigortasız nafaka bile çıkmaz ama anlaşmalı olursa en azından belirlediğimiz bi miktar olur o yüzden istiyorum yanlış anlamayın

Ve aradan 5 ay geçti artık görüşmeleri gizli operatörden aramıyor başkalarından arıyor yada watsap üzerinden konuşuyor onuda sordum avukata mesaj detayları yazı olarak çıkmaz sadece operatör arama kayıtları.şimdi yok avukata şunu diyebilir evet bi hata yaptım hatamdan söndüm pişmanım eşimi seviyorumda diyebilir

Ayrıca sizin durumunuzda olan bir müvekkilimi dilekceler ve ilk duruşma aşaması da dahil 1 buçuk yılda boşanma sini gerçekleştirdik. Yeterki elinizde kuvvetli deliller olsun. Aldatildiginiza dair delil , darp edildiğinize dair rapor . Korkmayın. Zaman da kaybetmeyin

Aldatma oldugu icin bütün mallar aldatılan eşe kalıyor diye biliyorum. Yine de sen bilirsin.

Ama bir an önce çalışmaya başlamalısın. Allah yardımcınız olsun
Artık o dava açılamıyor direk red dönüyor.bi avukata sormuştum o boş dedi birsürü dosya var hepsi kapanıyor demişti.hani resim falan gerekiyormuş çok detaylı.benim dersim kocamla bunları başıma getirdiği için ona açıcam ama çekişmelide elimdeki bi kaç mesaj var onun dışında bişey yok telefonumu kırdı.şimdiki telefonumda kendi aramızdaki yazışmalarda yazdıkları var ben o kızı seviyorum diye ismide yazıyor annesinin mesajları yazışmalarımız var kızla yazışmalarımız var.onu avukata sormak lazım işe yararmı.yarasada ne olcakki ortak evimiz var hakim hepsi senin i olsun diycek.şimdi çalışıyo ama sigortasız nafaka bile çıkmaz ama anlaşmalı olursa en azından belirlediğimiz bi miktar olur o yüzden istiyorum yanlış anlamayın

Öğrendiğiniz anda bırakmalıydınız. Hadi basiretiniz bağlandı, aşıktınız vs vs devam ettiniz... Sizi adi bi metresle kıyaslayan adamla nasıl devam ediyorsunuz? Size şiddet uygulayan bir adamla nasıl devam ediyorsunuz? Sizi sevmeyen bir adamla nasıl devam ediyorsunuz? Size küfürler eden bir adamla nasıl devam ediyorsunuz?

Yapmayın lütfen. Bu yaşadıklarınız mahkemelerde yorulmanın yanında devede kulak... Bence siz bi umut düzelir diye bekliyorsunuz ama düzelmeyecek Düzelse bile mideniz nasıl kaldıracak?

Kendinize gelin lütfen. Gururunuzu daha fazla ayakları altında bırakmayın. Dellilleri toplayın ve mahkemeye gidip donuna kadar akın! Hayatı boyunca aklından çıkaramayacağı ve cezasını çekeceği maddi yaptırımlar uygulatın. Siz bu hayata bunların hakaretlerini çekmeye gelmedinşz. Kendiniz için değilsede evlatlarınız sürekli ezilen bir anneyle büyümesin diye kurtulun bu adamdan.

Zaten o adam eşim demiycem haklısınız sevgilisiyle birlikteyken malımı sattırıp kendine iş açıyor.bende bu durumu öğrenince sıkışıyor seni tüm çevrene rezil edicem benden çaldığını hemen bana vericeksin dedim ailem vs korkuttum ve işyerini üzerime devir aldım.sıkıntı şurda çekişmeli olursa buna ortak olucak ama ben onu ikna edersem anlaşmalıya benim olanı nasıl istersin siyip bi şekilde ikna edip ona vermemekte amacım o yüzden çekişmeli işime gelmez arkadaşlar katlanma sebebim o.neden brnim iki evladımın hakkını ona böliyimde gidip bi başka namussuza yedirsin.darp raporum var ama malların tamamını bana vermiyorki ben avukatlada görüştüm artık o arama kayıtları aldatma falanda işe yaramıyo boşanmada bi hataydı arrık görüşmüyorum zaten eşim beni affetti o anda bıraktım görüşmeyi diycek.o anda açsaydım dava haklı çıkabilirdim belki ama üWrinden 5 ay geçti.telekom veya yanında çalışan başkalarının telefonlarından arıyor yada watsap ınstagram üzweinden mesajlaşıyorlar bi kere yakaladım yazarken.meaaj detayları kesinlikle çıkmıyor iş görüşmesi diyip geçebilir.ben herşeyi düşündüm arkadaşlar.bu adamı anlaşmalıya ikna etmem gerekiyor.sonra pişman olurmuyum, 2 çocuk var düzelirmi hani çevrenizde örnekler varmı sizinde akla ihtiyacım var cidden insan anlamıyor o anda yaşadıklarını aonra aonra....sürekli hakaret ediyor inanılmaz küfürler...bide eşler arasında azda olsa bi çekinme olurya o bizde eskiden vardı ama şimdi yok adam rahat rahat konuşuyo bunları kaldıramıyorum
Zamanı gelmiş de geçiyor

Ayrıca sizin durumunuzda olan bir müvekkilimi dilekceler ve ilk duruşma aşaması da dahil 1 buçuk yılda boşanma sini gerçekleştirdik. Yeterki elinizde kuvvetli deliller olsun. Aldatildiginiza dair delil , darp edildiğinize dair rapor . Korkmayın. Zaman da kaybetmeyin

Otellere gidildiğini biliyorum ama hangi otel? Bunu dava açılması halinde herhangi bir sistem üzerinden görebiliyorlarmı? Tc si üzerinden hangi otelde kalmış diye.bulunabilirmi? Bilmiyorum.işte bi avukat olsa bitane sorardım iyi bi avukat bulmam lazım.bazı avukatlar deraylara kadar iniyor bazıları yüzeysel uğraşmak istemiyor

Onu dedim diyorki o o....pu değil evli bir adama gönlü kaymış olamazmı kendini bi onun yerine koy diyor.durumu bormalleştiriyor ve kesinlikle toz kondurmuyor kötü bir laf ettiğimde parlıyor hemen ses tonu değişiyot...
Ohooooooo bi de bu adam değişir mi diyosun pess yani gerçekten! 3 kuruşluk mal için onurunu gururunu ayaklar altında çiğnetmeye değer buluyosun demekki? Sen de pek normal sayılmazsın hırs yaptın heralde?

Ya çok yanlış bişey tavsiye edicem ama aklıma nedense böyle bi fikir geldi.
Madem eşin boşanmak istemiyor, tamam de, sen o kızla istediğin gibi görüşebilirsin. Bende kendime bi sevgili bulayım zaten senden soğudum bu şekilde seninle birlikte olamam en iyisi çocuklar için evli gibi gözüküp, başka ilişkiler kurmak. Sonuçta bende sevmek sevilmek isterim buna hakkım var, ikimizde birbirimizi bu konuda kısıtlamayalım, derim.
Yani buna benzer bi blöf konuşması yaparım, kabul edincede bu blöfü bi arkadaşımla uygulamaya geçerim.
Hem bu duyguyu yaşamak nasıl bişeymiş onada yaşatmış empati kurmasını sağlamış olurum, tabi bu süreçte ondan soğuduğumu ona hissettiririm böylelikle belkide anlaşmalı boşanmaya bile razı olmuş olur 🤔
Hah ne süper akıl valla sonra da adam delil toplayıp mahkemeye versin kadının herşeyini elinden alsın çocukları da dahil :duduk: Allahaşkına böyle akıllar vermeyin yaa :KK14:

Sizce zaman geldi mi demissiniz sizce gelmedi mi?
Daha ne kadar asagilanacak hakarete ugrayacaksiniz?

Bunu söylemekte çok zor gelir bana bilemiyorum bana o kadar şeyler yaşattılarki o kadınada yazık demek dilim asla söylemez yalandanda olsa..... o kadın ben çocuğumu emzirirken sayesinde sütten kesildim sürekli tekefonlar açıyodu gizli kocan şuanda biriyle birlikte diye çok müstehcen şeyler diyodu günlerce ağlıyodum eşimde yok işten attığım bi kaç kişi bana bilinçli yapıyolardır brnim mutsuz olmamı istedikleri içim.bu arada ğrofosyonel bir yalancıdır anında üretir o cinsten

Kadin senden rahatsiz ayrilmaniz icin her seyi deniyor.Saniyorki bu adam aynisini ona yapmaz.Ne ahmak kizlar var ya.

Kocanda gram vicdan yok.

Onu dedim diyorki o o....pu değil evli bir adama gönlü kaymış olamazmı kendini bi onun yerine koy diyor.durumu bormalleştiriyor ve kesinlikle toz kondurmuyor kötü bir laf ettiğimde parlıyor hemen ses tonu değişiyot...

Oyle mu senin huzurunu bozmaya arayip bosanmaniz icin baski yapmaya hakki varmiymis.Cok mu namusluymus karakterliymiski hamile kadini bilerek uzmek yuvasini yikmak istemis.

Allah belalarini versin.Allah aynilarini onlara yasatsin.

Allah kocani bin perisan etsin.

Zaten o adam eşim demiycem haklısınız sevgilisiyle birlikteyken malımı sattırıp kendine iş açıyor.bende bu durumu öğrenince sıkışıyor seni tüm çevrene rezil edicem benden çaldığını hemen bana vericeksin dedim ailem vs korkuttum ve işyerini üzerime devir aldım.sıkıntı şurda çekişmeli olursa buna ortak olucak ama ben onu ikna edersem anlaşmalıya benim olanı nasıl istersin siyip bi şekilde ikna edip ona vermemekte amacım o yüzden çekişmeli işime gelmez arkadaşlar katlanma sebebim o.neden brnim iki evladımın hakkını ona böliyimde gidip bi başka namussuza yedirsin.darp raporum var ama malların tamamını bana vermiyorki ben avukatlada görüştüm artık o arama kayıtları aldatma falanda işe yaramıyo boşanmada bi hataydı arrık görüşmüyorum zaten eşim beni affetti o anda bıraktım görüşmeyi diycek.o anda açsaydım dava haklı çıkabilirdim belki ama üWrinden 5 ay geçti.telekom veya yanında çalışan başkalarının telefonlarından arıyor yada watsap ınstagram üzweinden mesajlaşıyorlar bi kere yakaladım yazarken.meaaj detayları kesinlikle çıkmıyor iş görüşmesi diyip geçebilir.ben herşeyi düşündüm arkadaşlar.bu adamı anlaşmalıya ikna etmem gerekiyor.sonra pişman olurmuyum, 2 çocuk var düzelirmi hani çevrenizde örnekler varmı sizinde akla ihtiyacım var cidden insan anlamıyor o anda yaşadıklarını aonra aonra....sürekli hakaret ediyor inanılmaz küfürler...bide eşler arasında azda olsa bi çekinme olurya o bizde eskiden vardı ama şimdi yok adam rahat rahat konuşuyo bunları kaldıramıyorum

Düzgün bir avukat bu işi çözer
Önceki mesajlarınızda darp için devlet kamu davası açmış diye yazmıştınız, bu elinizde müthiş bir kozdur, darp yüzünden ciddi bir tazminat çıkar, mahkemeler öyle düşündüğünüz gibi basit değil, kardeşimin eşi mallarını başkasının üzerine geçirdi boşanmadan önce, hakim bütün kayıtların izini sürdü, malların hile ile el değiştirdiği anlaşıldı, sonuçta madem sattın parasına karında ortak dedi hakim ve ona göre bir tazminat belirledi, bu olay 10 yıl önce oldu, hem darp hem mal kaçırmadan ötürü çok ciddi bir para ödedi adam. Ama avukatımız çok iyiydi, peşini bırakmadı, hakimi de ikna etti. Sizin işin yürüyecek bir tarafı yok, böyle bir durumda anlaşmalı boşanmada olmaz inan bana, darp davası evlilik devam ediyor diye düşmeden harekete geç bence, vakit kaybetme

2 tane evlat var ortada.
Onların geleceği söz konusu.
Eğitimleri, beslenmeleri, sosyal aktiviteleri.. vsvsvs
Tek başına yetebilecek misiniz?
Boşandıktan sonra, nafaka verecek mi?
Tek kuruş dahi vermeyin.
Gerekirse bütün mal varlığınızı çocuklarınızın üstüne yapın.
Altın döviz ne varsa, çocuklarınız adına açtığınız hesaplara yatırın.
Otellerde savururken düşünmemişse, ben gram düşünmezdim.
Çocuklarınızın rızkını vermeyin o adama. (ki, o diğer şahsa da vermiş olucaksınız )

Yorucu ise yorucu.
Bırakın boşanma uzun sürsün, sürünsün,

Hemen boşanırsanız, Gidip evlenecekler. Oh miss..
Ekmeklerine yağ sürmüş olucaksınız.

Zaten yorulmuşsunuz, bırakın dağınık kalsın. Onlar düşünsün, uğraşsın..

Konuyu okurken sinir harbi geçirdim. Allah belasını versin eşinizin de o sürtüğünde!!

Çocuklarınızı alın çıkın gidin o evden, mal varlığınızda varmış, aileniz de arkanızda daha ne istiyorsunuz. İster çekişmeli olsun ister anlaşmalı. Böyle daha mı iyi aynı evin içinde inşallah sevişmek istemez diye dua ediyorsunuz?

Darp raporunuz varmış, yeterli delilleri de toplayın o ahlaksız adamın donuna kadar alın bakalım küçük metresi kalıyor mu yanında? Evli olup başka kadınlara gideni de, bekar olup evlilere göz dikeni de Allah kahretsin inşallah!

Neyi bekliyorsun? çekişmeli boşanmak istemiyorum diyorsun, ömrün çekişmeyle geçecek. çocuklarına faydan olur mu sanıyorsun bu halde?
aldatıldığını ispatla ver avukata, hiiiç muhattap olma. donuna kadar da alırsın.

ayrıca, arkadaşların yazdığı gibi, mağdur olan taraf olduğunuz için mal varliği talep etme gibi bir hakkı olmayacaktır.
Aldatma olduğu için siz belki tazminat bile talep edebilirsiniz ?
hukukçulara danışmanızı tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar eski yorumlarımdan belki hatırlayanınız olur.Nerden başlıycağımı bilmiyorum ama lütfen bana kızmayın okurken çünkü insan yaşadığı şokla ne yapacağını o anda kestiremiyor.kısaca kendimi özetlemem gerekirse 33 yaşındayım.9 senelik evliyim eşimle 5 sene flörtümüz oldu.severek evlendik.1 kız 1 oğlum var biri 6 biri 2 yaşında.güzel gittiğini sandığım bi evliliğim vardı taki 5 ay önce aldatıldığımı öğrendiğim ana kadar.meer büyük bir oyunun içerisindeymişim.
Eşim çalıştığı yerde bi kızla tanışıyo ve kız eşimin evli olduğunu biliyo aralarında duygusal bişeyler başlıyo.tam 2 sene devam ettiriyorlar.hiçbirşey sezemedim çünkü eşime çok güveniyodum ama çok gözümden kaçan detaylar olmuş şimdi düşünüyorumda.telefondaki şifrelerin sürekli değişmesi uçak modunda olması kendine daha çok bakması telefonunun evden çıkarken meşkule geçmesi.eşim biyerde müdürlük yapıyodu yoğun olduğu için telefonunun yoğun olduğunu düşünüyodum.işyerinde çalışma saatleri uzundu kural gereği böyleydi ama ekstra işi uzuyordu makina bozuldu tadilat var falan.bende yine eşime güvendiğim için ve öncesindede bir hatasını görmediğim için tamam diyordumki sevgisinden bişey eksiltmiyordu.tabi bu ilk zamanlar.1 yıldan sonra artık yavaş yavaş ilgi eve zaman ayırmama tarzında değişiklikler olmaya başladı bende söylenmelere başladım.bu aradada iki yıla doğru artık kız baskı yapmaya başlıyor eşine herşeyi söylüyceksin eğer sen anlatmazsan ben anlatıcam diye tehtit ediyor.eşim de sürekli beni kötülüyor evliliğim iyi değil biraz zaman eşim hamile derken oyalıyor ve kızında sabrı taşıyor bana telefonlar açıyor gizli nolardan eşin seni aldatıyor eşin kızlarla geziyor diye eşimle kavga esip boşanayım diye...bu arada hamilelik sürecim deyken ilişkileri başlıyor ve ben evde acı çekerken o otellerde zevk peşindeymiş:KK43:((
Bi süre sonra bunlar sıklaşınca bi ara telefonunda geç saatte iş arkadaşı o kızın aramasını görüyorum soruyorum diyorki iş için.bu saatte olurmu diyorum ordan bi şimşek çakıyo beynimde sonra eşimin işyerine gidip tehtit ettim ya herşeyi söylersin yada işyerini birbirine katarım diye söylemek zorunda kaldı çünkü oda uzatmaları oynuyor çok sıkışmıştı köşeye...
Neyse öğrendim ben yıkıldım affet falan bi hataydı beni tehtit ediyodu söyleyemedim sana hep onu süsturmak için seni kötüledim süreci uzatmak için sırf sana herşeyi anlatmasın diye..
Detayları anlatmıyorum gezmeler yemeler oteller eşiminde maaşı dolgun...
Sonra ben herşeyi öğrendiğimde eşim çol rahatladım dedi bildiğin için yük kalktı omuzlarımdan dedi herşeyi detaylıca anlattı bana.ben bitti diye düşünürken meer kıza deli gibi aşık olmuş sevmiş vazgeçemiyor bana yalan söyledi eşim kızın peşini bırakmıyor tekrar görüşmeye devam etmek istemesi aramaları her defasında son dedikçe bitmedi 5 ay oldu sürekli yalan söylüyor arkadaşlarından haber alıyor ortak arkadaşlarıyla görüşmeleri sıklaşıyor araya adam sokuyor hani niye onu tercih etmedi artık eşinde öğrendi diyip peşinden koşturuyor kız. başka telefonlardan arıyor.kopamıyor.bu defa sanki aralarını ben bozmuşum gibi kötü olmaya başladım.beni darp etti senin yüzünden karımı dövdüm dedi sevgilisine sözlü hakaretler şiddetler başladı aşalamalar eleştiri maske düştü meer adam oyun oynuyomuş benden nefret ediyomuş.onu bırakamıyorum vicdan borcum oldu benim ona söz verdim yarı yolda bırakmak istemiyorum onun katili oldum ben her bana sinirlendiğinde sen onun tırnağı olamazsın onu seviyorum gibi laflar etti.bi arada çok kötü davrandı beni kendinden soğutmaya çalışıyormuş.ben bi şekilde kızıda tanıyorum işyerinden bi kaç kere sohbetimiz olmuştu nerden biliyim arkamdan iş çevirdiklerini.sonra onla görüşmek istedim ondanda dinledim eşime bağlanmış elinden gelse beni bi kaşık suda boğar.eşim aralarının artık kötü olmasının faturasını bana çıkarıyor.sanki ben hatsymışımda kendi yaptıkları doğruymuş gibi.15 kilo verdim bu süreçte sürekli sigara sigara sıfır yemek...ben mücadele ettim eşim düzelir belki diye düzelmedi kızda neden karını bırakmadın herşeyi öğrendi diye trip atıyor eşime ama eşimin görüşme taleplerinide reddetmiyor.bugün ayrılsak yarın kaldıkları yerden devam ederler.ama ben görüştüklerini hissediyorum bazı deliller var çünkü.eşime güvenim hiç kalmadı.mal varlığımızda iyi.buda kızı tav etmiş durumda.benim mal varlığım eşimden daha fazla olduğu için eşimin benle devam ettiğini düşünüyorum çünkü kıza sürekli mallar eşimin durum sıkıntılı diye anlatıyormuş.kız çok yüzsüz.eşimle şuanda çok kötü durumdayız.aynı evde yaşıyoruz ama ben boşanmak istediğimi söyledim o istemiyo düzelir diyo.durumun sanki normal olduğunu düşünüyor sanki ben anormalim ona göre.sanki ikinci kadın hakmış gibi ona.ama kendi düzelmiyor sürekli kızı öven laflar ediyor beni aşalıyor kırıyor ağlatıyor çingenesin cahilsin diyor sürekli küfürler hakaretler ediyor.o eski mutluluk sandığım şeyide arar oldum.napıcam bilmiyorum.ben boşanmak istiyorum sürekli dile getiriyorum o gülüyo geçiştiriyo brni tiye alıyor.boşanırsam mallardan olucağından korkuyor gibime geliyor.peki nasıl böylesine sahte bi evliliği sürdürebilirimki? Korkuyorumda ailem çok iyi onlarda boşan kızım çekme diyolar taş olsaydı çatlardı senin yerinde diye...
Yeni yeni olayın şokundan çıktım ben ne yapmışım diyorum o anki aklım olsa bi dakka durmazdım diyorum.bu yaşananlar sürekli aklıma geliyo beynimi krmiriyo unutamıyorum.nasıl başkasını sever onunla nasıl birlikte oldu nerelere gitti sarıldı öptü falan...!
Çok zor bir süreç 2 evlat var.maddi sıkıntım o kadar yok.orta halli bi durumum var.çalışmıyorum çocuklarıma bakıcak kimsem yok denedim kreş olayları sıkıntılı saatler teafik yetişememe falan işten ayrılmak zorunda kaldım.eşime karşı nefretim çok büyüdü.onla cinsellik yaşamk istemiyorum inşallah istemez diye dua ediyorum midem kaldırmaz...!artık yoruldum aşalanmaktan.eleştirilmekten.ben o kızın nasıl tırnağı olamıyorum.sana çocukmu versi önüne bi tabak yemekmi koydu çamaşırınımı yıkadı hasta olunca başınımı brkledi.hazırladım gönderdim o hazırı kullandı.o sefasını ben cefasını çektim.eşimin duruşu çok yanlış eğer aşık olmasaydı sevmeseydi o kızı olay meydana çıkınca bıçak gibi kesip atardı olmadı.güvrnemiyorum yarın ne olcak 3-5 yıl sonra bile bu adam brnim başıma ne getirir diye düşünüyorum.boşanmak istiyorum o istemiyor desiğim gibi maldan mülkten.git krndin aç diyceksiniz ama ben çekişmeli istemiyorum anlaşmalı hemen bitsin istiyorum.arkadşaım 3 senedir boşanmayı bekliyor çekişmeli çok yoruldum diyor mahkemelerden.yıpratıcı.siz olsanız devam edip beklermisiniz düzelir belki diye yoksa boşanırmısınız??? Lütfen samimi cvplar bekliyorum benim için çok önemli bazen krndimde olmadığımı düşünüyorum yaşadığım cidden büyük şok çok detaylar var inanamazsınız ancak bu kadarını yazabildim şimdiden okuduğunuz için çok teşekkürer
Bence evi terk edin ailenizin yanında kalın ne hali varsa görsün ama nikahınızı vermeyin diğeri ikinci kadın olarak kalsın o... olarak kalsın

bilmem mi. bende karadenızlıyım batısı.batıda hep doğu karadenızlıler göç etmiş yakından bılırım kendımde trabzonluyum.suyunu çıkarırlar adamın.bırde hep emekçi olduklarından erkeklerden daha baskınlar.
Ooo hemşerim hem de 😍 Yaşasın kadın hegemonyası 😅 Canım memleketim kadınları... bir höd söd yeter.

X