Boşanıyorum

Uzaklaştırma kararı var, engellemen ergence değil. Taciz ediliyorsun şu an farkında değilsin. Çocukla ilgili bir şey söylemek isterse avukatını arasın, avukat sana ulaşır. Çocukla ilgili neden ulaşacaksın ki, en fazla hasta olur sağlık ocağına götürürsün, bebek daha baba soracak hali yok

ileride olursa engeli açarsın

Eşimin köylüsünün evrakı düşmüştü önüme, kadını ailesiyle yaşamak istemiyor diye baya halı çırpar gibi dövmüş, kadın canını zor atmış evden. 2 ay sonra bi evrak daha geldi, uzaklaştırma ihlali. Mesajlar da aynı böyle, aşk, pişmanlık ve özlem dolu. Kadın şey demiş, "Daha önce de aynısını yaptı, tatlı diliyle kendine döndürdü, 4 ay sonra da malum olayı yaşadık. ". Eşşek yükü nafaka tazminat vermemek için yapıyor, bakma çekişmeli açmana gerek yoktu zaten alırdın diye sıkmasına. Ben bu sofraya bi daha otururum sen derdine yan diyen de aynı adamdı.

Evet ve biliyor musunuz içimden hesaplaşmak dahi gelmiyor hem o kadar boğazıma kadar doluyum, hem de bir kelime söyleyecek olsam bana, "o kadar gerizekalısın ki o sitedeki kadınların sözüyle hareket ediyorsun, çünkü kendi fikrin bile yok, hayatımda gördüğüm en gerizekalı tipsin sen, önce bir konuşmayi öğren" Dediği aklıma geliyor onun için tek kelime dahi sarfetmek istemiyorum

Cevap vermemekle daha çok mu yüz buluyor sizce bir umut var gibi mi görüyor tavrım nasıl olmalı hiç cevap vermemeli miyim yoksa yazıp bunları söylemek için geç kaldın istemiyorum mu diyeyim
Boyle bir durum degilse de iletişimi koparmak istedigim herkesle bagları tamamen koparırım, asla dönüp bakmam. Sizin durumda daha onemlı, ben tamamen iletişimi kesin derim, asla asla cevap vermeyin, sümük gibi yapısıp uzayıp durmasın

Asla, asla asla

Nickini biliyor mu bu adam? Ben bu tipi biliyorsam şimdi sayfa sayfa seni okuyordur.

Bir de eğer okusaydı bunları yazmazdı senn benim aldığım telefonla beni mi şikayet ediyorsun demişti bir kere :)
Burada boşanma aşamasında eşi girip konularını okuyan bir adam vardı. Dikkatli olun diye dedim ama zaten nick değiştiyse bulamaz bence aşırı takıntılı değilse.

Burada boşanma aşamasında eşi girip konularını okuyan bir adam vardı. Dikkatli olun diye dedim ama zaten nick değiştiyse bulamaz bence aşırı takıntılı değilse.
Ay bi tanesi konuyu bastı, kadının her şeyini döktü meydana. O kadın şiddet görüyorum diye konu açmıştı, kadın meğerse aldatıyomuş sürekli.

eşiniz bu sitedeki hesabınızı biliyorsa izinizi kaybettirmek için birkaç kez nick değiştirin. zira buraya koyduğunuz mesajlarını da yeri geldiğinde davada size karşı kullanır aklı olan adam.

Ay bi tanesi konuyu bastı, kadının her şeyini döktü meydana. O kadın şiddet görüyorum diye konu açmıştı, kadın meğerse aldatıyomuş sürekli.
Aaa ben şeyi diyordum eşi doktor olan bir üye vardı ya, kızları hastaymış. O adam girip her şeyi okumuştu, üye de nick değiştirmişti. Gerçekten çok korkutucu ya, erkekler genelde böyle şeylerin peşine düşmez ama düşenler de demek fena takıntılı tipler.

Bence engelleme. Arada çocuk var. Ama öyle ama böyle görüşmek zorundasın. Beni kendisi whatsapptan engelledi. O zaman engelledim ben de. Sonra telefondan sildim de engellemedim. Çünkü arada çocuklar var.

Video kaydı var ses kaydı var açık açık beddua ediyor namussuz kahpe, suratına sıçayım seni ben nasıl karı diye aldım kafama sıçayım diyor
Bu mesajlara kanıp eve döndüğünüz an maksimum 6 ay sonra yine aynısınız çocuğunuz olmasa tercih sizin der geçerdim ama ortada çocuk olunca daha dikkatli olmak gerekiyor. Babasız bıraktım dan çıkıp iyi ahlaklı sağlıklı bireyler yetiştirmeye odaklanmalıyız Döndüğünüzde dozu daha da artacak nasılsa her türlü yanımda diye ağzına gelen herşeyi sayacak sonra özür dilecek. En kötüsü de kızınız bunlara şahit olucak.kızım 10 aylık arada unutup babasıyla tartışsak bile hemen geriliyor bir kere yanında sesli atıştık toplasan 5 dk sürmedi( gs fener muhabbetine dalga geçiyorduk birbirimizle). 10 dk boyunca ağladı.

Cevap vermemekle daha çok mu yüz buluyor sizce bir umut var gibi mi görüyor tavrım nasıl olmalı hiç cevap vermemeli miyim yoksa yazıp bunları söylemek için geç kaldın istemiyorum mu diyeyim
Adama bak sevgi dili küfür edip, boşanmakla çocuğunu almakla mı tehdit etmekmiş. Doğuma giden karısından boşanmak isteyen insan mı karısını, çocuğunu seviyormuş. Sen eğer bu davayı açmasaydın yaptıkları katlanarak gidecekti. Kul köle olacaktın ona ve sevgili kız kardeşlerine. Sana yaptımlarını unutma.
Delillerine bakmıştır. Avukat delillerinde ses kaydını yazdı mı? Yazdıysa yediği haltları, karşısına çıkabilecekleri çok iyi biliyor. Affedersen bir daha o delilleri kullanamazsın bunu unutma.
3 defa evden gitmişsin boşanma davası açacağını düşünmemiş. Vay anasını dediğim gibi, kendini be sanıyordu acaba?
Açık konuşayım diyaloga girmek seni daha çok yoracak. Özür dileyecek, olmayacak diyecek. Aile terapisti demiş, aile terapisti ne alaka? Sihirli derneği yok terapistlerin. Bir insan özünde neyse o olur her zaman bunu lütfen unutma. Aynısını eski eşimden duydum, kendini düzeltmişti, fırttı zırttı. Ancak karakterini anlamıştım. İnanmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…