Boşanıyorum

Merrilymerrily

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
759
1.391
28
Merhabalar dün konu açmıştım konu kapanmış. Benim yanliş bir cümlem olduysa herkesten özür dilerim.
Bugün kalktığım gibi burada yazılanlara cevap veriyordum eşimle zaten bir önceki günden bale mevzusundan dolayı konuşmuyorduk aramız bozuktu. Akşama doğru kız kardeşiyle telefonda konuşup , kendisi kardeşi ve benim bebeğimi dışarı çıkaracağını söyledi ben de bunu duyunca kinayeli bir şekilde güldüm. Yani böyle pff der gibi bir hareket yaptım istemsiz. Neden çünkü neden 6 aylık bebek annesi ve babasıyla gezmeye gitmiyor da halası ve babasıyla çikiyor beni çağırmaya tenezzül bile etmemesine güldüm. Sonra telefondayken sinir krizleri geçirmeye başladı. Dünden doluydu ya bana karşı. Bütün kinini kustu resmen, ilk kelimesi "gülme kahpe" Oldu. Sonra ne dedin sen diye elime telefonu alıp kaydetmeye başladım. Çünkü delilim yoktu öncesinde ne söylediyse hepsini kaydettim. Bir yandan da 112 yi aradım. Polis eşliğinde bu evden çıkmak istiyorum tehdit ediliyorum hakaret işitiyorum dedim. Polis geldi, hemen polisi ikna etmek için girin konuşalım vs tarzında konuşmaya başladı ben de bildiğim için polisi manipule etmesine izin vermeden, memur bey beni burdan alır mısınız dedim, polis aracına bindim, diğer memurla konuştu ne konuştu bilmiyorum sonra karakola geldim ve eşimden şikayetçi oldum. Tehdit ve hakaret dolayısıyla. Şimdi teyzemdeyim, annem ve babam şehir dışındalar yarın geliyorlar pazartesi günü ikamethahımı annemle babamın yaşadığı ile aldırıp boşanma davası açacağım direkt. Burdaki yorumlar biraz da olsa aklımı başıma getirdi artık hiç bir şeyden korkmuyorum en fazla canımı alır onun için de yapabilecek bir şeyim yok. Ailemin evi için uzaklaştırma aldım. Bana dua edin tez zamanda bu lanet heriften kurtulurum inşallah Allah'ın izniyle...
Bu arada bana durduk yere ettiği hakaretler şu şekilde sırf güldüm diye;
-gülme kahpe, şerefsiz, adi köpek, namussuz, sen mi anne olacan, sen mi çocuk büyütücen, çocuğu da kendine benzeticen, kurtlu g. T 10 gün dayanamadın yine Kurtlandın( ailemin yanından döndüğüm süreçten bahsediyor). Allah belanı versin, inşallah en yakın zamanda can çekişe çekişe can verirsin, seni Allah'a havale ediyorum şerrin benden uzak olsun , ha bir de s*k*k dedi.

Şu an içim aşırı rahat, bebişim yanımda ben hiç kendimi bozmadım önceki kavgalarımızda ben sinir krizi geçiriyordum tutamıyordum kendimi hiç ama bu sefer hiç sesimi yükseltmedim, bebeğimle üç beş parça eşyayla polisle beraber çıktım o evden bir daha dönmek nasip olmasın, evde kendi kendime yaşarkrn kendi halimde bir namusuma dil uzatmadığı kalmiştı o da benim kırmızı çizgimdi artık kendimi kandıracak sabredecek bir durumum yok çocuğunun annesini *rospu konumuna sokan insan ileride çocuğuna da neler neler yapar.

Ailem yanımda olmasın ben bu işten yine vazgeçneyeceğim, sığınma evinde birisinin dediği gibi köprü altında yatar yine de o eve dönmem. Yarın bebeğimin arabasını, beşiğini almaya gideceğim babamla o kadar. Bu arada ben polisi arayıp eşyalarımı toplamaya başlayınca hemen gitti altınlarımızı sakladı şerefsiz benim o anda aklıma bile gelmedi sonradan fark ediyorum çekmecedeydi onu saklamış kaşla göz arasında, alsın turşusunu kursun o evden donumla çıksam bile bana yeter ama sırf babama masraf olmamak için bebek arabasını ve beşiğini alacağım..

Dualarınız benimle olsun..

Allah yardımcınız olsun hiç yenilir yutulur şeyler değil gerçekten Allah kötülükten uzak tutsun sizi ve yavrunuzu en güzel kapıları açsın sizlere inşAllah …
İnsanlar aklını kaybetti artık okuduklarım içimi üzüyor , dilerim bundan 5 sene sonrasına baktığınızda harika bir hayat yaşıyor olursunuz .

polis gelir merak etme ...sen baban polis tarafından gidin nolur nolmaz inşallah en kısa sürede atlatırsın bu durumu lütfen dikkat edin kendinize lütfen

olay çıkmasın şimdi yarın?
Siz çok kötü kalplisiniz. . Merak etmeyin bundan sonra çıkarsa da buraya yazmayacağım, buraya bir daha da girmeyeceğim zor günümde anlattığım şeylerle kızılcık şerbeti diye dalga geçildi inanılmadı vs kimse bunları kafasından uyduracak kadar geniş hayal gücüne sahip değil, beni bilenler önceki konularımdan nasıl bir kocayla yaşadığımı da bilir, kullanıcı adımı değiştirdiğimi daha önce 2 kez ayrılmaya kalktığımı da bilir. Siz ve sizin gibiler ancak burda insanların acısıyla dalga geçin.

Herkes Allah'a emanet olsun. Gözümü açan, kuvvet veren destek olan herkese de teşekkür ederim.

Kardeşim yarın babanla eve bebek arabası almaya gideceğin için soruyorum adam evde olacaksa bir olay çıkmasın? Acaba yarın hemen gidip almasan mı demeye çalışıyorum. niye kötü kalpli oldum şimdi?
Boşanma aşamasındaki kadınları kocaları katledip duruyor sen de polisle çıktığın eve babamla yarın gidip bebek arabası alacağım diyorsun ya onu diyorum

Canım arkadaş kötü bir şey dememis olsy çıkmasin malûm kocanın kafasinin nasil kırık olduğunu anladık sana yada babana bisey olmasındsn endiselenmis ,

Allah yardımcınız olsun. Zamanla her şey çok daha güzel olacaktır. Yobaz toksik bir koca dünyada cehennemi yaşatır hem size hem de bebeğinize. Öyle iğrenç bir babayla büyüyen bir çocuk ise ya özgüvensiz pısırık olur, ya da tam tersi arsız olur azıtır. Hayatı boyunca dengeyi bulamaz bir türlü. Eminim ki ileride kızınız size teşekkür edecektir. Baskıcı insanlardan nefret ediyorum. Bu paraziti hayatınızdan sonsuza dek çıkarın ki özgür ruhlu neşeli pozitif bir kadına dönüşebilesiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…