Boşanıyorum

Engelleme ama hiç cevap yazma.

Birde sana o kadar hakareti etmemiş, vurmamış gibi sevgi dilim yanlıştı herhalde diyor. Yine kendindeki asıl sorunları, ettiği lafların ağırlığını es geçiyor. Mesajlar delil olur diye güzel güzel yumuşatmış yaşananları, sakın kanma. Midem bulandı mesajları okuyunca senin yazdıklarını bildiğimden.
Çok yazılır bir herife ama hiçbir şey yazmamak en güzeli.

Meri vaktin varsa "Mevzular Açık Mikrofon 6284" izle bence. Google'a yaz çıkar, video izleme sitesi var ya meşhur, ücretsiz yayında. Vaktin yoksa da fragmanı var 1 dakikalık, onu izle.
Sonra yine kendi kararını ver olur mu kardeşim?

İzliyorum hemen

Altınları sakladı bile kaşla göz arasında ben altınların yerini ilk başta söylememiştim beni paragöz olmakla ona güvenmemekle altınları alıp kaçıp gitmekle falan suçlamıştı, demekki güvenmemekte de haklıymışım..

Şimdi de kalkmış çekişmeliye gerek yoktu her şeyi alırdın diye laf ebeliği yapıyor. Çocuğuna bile nafaka vermemek için kırk takla atacak, en az ne verirsem kar diye uğraşacak dava sürecinde. İyi ki çekişmeli açmışsın.

Onu da demişti zaten hem çocuğu alcan hem de para vercem o zaman ben bakarım demişti

Altınları gitmiş babasına vermiştir bu akıllı kek gibi, şimdi konu sahibi geri dönse alamaz onu bi unutsun. Altınları kanıtlayınca da paşa paşa onları verecek, nafaka verecek, tazminat verecek, ev bozulacak, o olacak bu olacak. Gerisin geri gidecek babasının evine o da. Aynı sofraya bi daha oturmak için az beklemesi lazım ödenecek tonla şey var. Herif ondan romantizm edebiyat öğrendi bu yaşta.

Onu da demişti zaten hem çocuğu alcan hem de para vercem o zaman ben bakarım demişti
Bunların hepsini aklında tut olur mu?
Güzel sözler yazmak çok kolay. Zahmetsiz iş.
Mesele yaşarken ne yaptığında, dediğinde. Onları da bizzat sen duydun, yaşadın.
Buradan da dönersen, hakkettiği hayatı kendine belirlemiş olacaksın.

Altınlar için ayrı dava açılması gerekiyormuş o yüzden 300.000 bin maddi 300.000 manevi tazminat yazmiş 10 bin bana 5 bin kızıma nafaka yazmış, altınların değeri de 400 bin civarı yapıyor şuan avukatın planı pabuç pahalı gelsin de anlaşmalıya yanaşsın şart olarak da altınları sürelim dedi

Dün 10 gün sonra ilk kez mesj attığında bir de normal karşılayıp düzgün mesj attığında bir duygusala bağladım ama sabah kalktım yazdıklarını okuyunca hiç etkilenmedim bana çok samimiyetsiz anlamsız geç kalınmış sözler geldi. Tüm tuşlara basmış gibi sanki.. Eşek ölmüş badem gözlü olmuş. Ve sanki hepsi planlı yazılmış gibi. Evden çıkarken "çocuk olmasa ben sana ne yapacağımı bilirdim deyip ne yaparsın diye sorduğumda " Direkt ananın babanın evine sepetlerdim seni" Deyip sonradan mesjda ***** olmasa da seninle yaşamak isterdim demesi o lafı unutturmak için söylenmiş bir söz gibi hani sadece çocuk için değil seni de istiyorum gibi. Bipolar mısın bunların hepsini içinde mi yaşıyordun, sen beni bin kat bohça içindeki kalbinde yaşarken ben neredeydim?..

Tabi ki ya. Her şeyi düşünerek atıyor o mesajları.
Çekişmeli davada neler istenmişse zoruna gitmiş beyfendinin. Bu kadar laf söz de onlar için. İki gün önce babasını arayıp tehdit ederken bu lafların esamasi yoktu.
Baktı ki pabuç pahalı gelecek Mecnun' a dönmüş.

Çok bohçalamış seni nereye koyduğunu unutmuş ondan olmuş dkfkgkg

Yahu bana iki güzel bir şey yazar mısın dediğimde hiç böyle mesajlar atmıyorsun artık eskisi gibi dediğimde yapay zekaya sorup ordan saçma sapan bir şiir atmiş insan, şimdi şair kesildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…