Boşanıyorum

Meri, eve polis geliyor karısı evden çocuğu ile çıkıyor. Ve adamın ilk yaptığı altınları saklamak oluyor. Bu mu aşk şimdi?
Yuvası dağılırken ilk aklına altın gelen adamın attığı mesajlar sence ne derece samimi?
Ben erkek düşmanı değilim, bir adama çok aşığım. Birkaç kez ayrılık eşiğine geldik. O anlarda salya sümük ağlıyordum ben. Onsuz hayatım kararmış, bitmiş gibi geliyordu. Bilmem anlatabildim mi?
Benim adamım bana bırak küfretmeyi sesini yükseltmedi. Yani her erkek kocan gibi olmuyor.
Ha günün birinde ağzımı burnumu kırar mı? Asla demem, ben babama bile güvenmiyorum.

Bir öncekinde de evi terkederken altınları getir demiştim annesinde kalıyordu da, bana "cahill bir b. K bildiğin yok dava sonuçlandıktan sonra paylaşılır her şey cahil" Demişti

Bir öncekinde de evi terkederken altınları getir demiştim annesinde kalıyordu da, bana "cahill bir b. K bildiğin yok dava sonuçlandıktan sonra paylaşılır her şey cahil" Demişti
Altınlar senin, paylaşma diye bir olay olmuyor. Düğünde ne takıldı kanıtlarsan hepsini alıyon.

Bence dönmeyin eve gidin kaymakamlık dan isteyim eşten dosttan isteyin asla dönmeyin size bişey yapmaz babanıza yapar gider idareten uygunundan bir şey alırsınız sakın gitmeyin o kargaşada yuvam yıkılıyo evladım gidiyo diye düşünmeyip altınları saklayan adam neler yapmaz

evi barkı satıp hakime rüşvet verecekti ne olmuş o iş adam her gün yeni bir şey uyduruyor siz de "acaba doğru mu" diye kafa yoruyorsunuz bütün gün, önce hakime rüşvet verecekti, sonra kızı 16 yaşında evden kaçıp ziyan olacaktı, bir başka gün başkasıyla evlenip çoluk çocuk yapacaktı, adam aklınızla oynuyor farkında mısınız? bu gidişle yine sizi "özünde çok iyi bir baba" olduğuna ikna edecek gibi görünüyor ama umarım yanılırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…