Boşanıyorum

Benim bir akrabamın kocası da kadını iyice dövüp sonra güya pişman olup vurduğu yerlere krem sürüyormuş.
O kadar dövdükten sonra krem sürmesi bir şey ifade ediyor mu sizce?
Etmiyor tabii ki benimki celladına aşık olma sendromu sanırım

Evet ben kendimi onlara hazırlamıştım o yüzden bu mesajları görünce dumur oldum..

Benim bir akrabamın kocası da kadını iyice dövüp sonra güya pişman olup vurduğu yerlere krem sürüyormuş.
O kadar dövdükten sonra krem sürmesi bir şey ifade ediyor mu sizce?
Burda da öyle bir konu vardı. Doktor bey ilk önce karısını dövüp sorna gerekli kremleri veriyordu. Böyle de düşünceliler işte. Bir dahaki sefere hazırlık gibi düşünüyorlar herhalde.

Burda da öyle bir konu vardı. Doktor bey ilk önce karısını dövüp sorna gerekli kremleri veriyordu. Böyle de düşünceliler işte. Bir dahaki sefere hazırlık gibi düşünüyorlar herhalde.
Öyle de denebilir. Kurbana motivasyon. Kurban bilecek ödüllendirileceğini, göreceği eziyet eskisi kadar koymayacak. Bağımlı hale getirmenin en etkili yolu bu.

Bu dediğim kadın sonradan boşandı Helva. Ama tabi boşanana kadar, dayak sonra krem falan bu şekilde döngüye girmiş.
Ağlıyormuş adam niye dövdüm seni diye. Elde ne manyaklar Helvaaaa

Şurada yazdıklarınızdan tek hissedilecek duygu öfke gibi geliyor bana. Siz çöp poşetiyle çıktım dediniz ya, eşiniz ve ailesi direk sizi çöp yerine koymuş. Bunları asla unutmayın.
Kızınız içinde üzülmeyin öyle bir babaya ne kadar az maruz kalırsa o kadar karına olur.
Eşiniz sizi birkaç zamana güzel! sözleriyle kendine getirir zaten merak etmeyin.

Bana beddua edip ellerini açıp bağıra bağıra can verirsin inşallah, sen benim bedduamı aldın ya ayakların yere basmaz, kafan ezilir, bacaklarıb kopar inşallah dememiş gibi şimdi de Allah'a emanet ol hep iyi ol diyor. . .

Keşke çirkinleşseydi o kadar aptalım ki Allah'a emanet ol, ne yaşanmış olursa olsun seni seviyor güveniyordum sözüne bile ağlayabiliyorum, keşke yine hakaretler etseydi de yine kinlenseydim kolay olsaydı
Bu kkısa süreli bir taktik, yeme bunu, 3 gün yüz verme yumuşama ne ırzın kalacak ne namusun, yine aynı yere döneceksiniz. Numara yapıyor. Mahkeme sürecinde izle sen onu

Cevap vermemekle daha çok mu yüz buluyor sizce bir umut var gibi mi görüyor tavrım nasıl olmalı hiç cevap vermemeli miyim yoksa yazıp bunları söylemek için geç kaldın istemiyorum mu diyeyim

bunlara inanma, geçen yıl adliyenin önünde adam ilk önce çiçeği veriyor eşine kabul etmeyince de bıçakladı kadını. madem bu kadar muhteşem bir erkek çekişmeli davada bende boşanmak istiyorum desin size ve çocuğa güzel bi nafaka bağlasın bakalım, bunlar standart numaralar bu kadar kolay olmayın, sözlere değil her zaman davranışlara bakın. unutmayın erkekler kadınların sözlerden etkelendiğini çok iyi bilirler. sözler yalan söyleyebilir ama uzun süreli gösterilen davranışlar asslaa

Cevap vermemekle daha çok mu yüz buluyor sizce bir umut var gibi mi görüyor tavrım nasıl olmalı hiç cevap vermemeli miyim yoksa yazıp bunları söylemek için geç kaldın istemiyorum mu diyeyim

direkt engelle geç, eğer çocuk ile alakalı elzem bir şey istiyorsa anne ya da babanın telefonuna atsın, çocuğun ve senin nafakanı da iban gönder ona atsın asla yüz verme aslaa

Ay ağzı da laf yapıyormuş madem ne demeye manipule edecegi yerde dümdüz hakaret ediyordu. Sor bakalım benden sonrakine de benim heykelimi dikecek misin diye. Düşme bu tuzaklara. Ama avukatına sor, itiraf ettie yazılı bulunsun derse eğer geçen böyle böyle diyordun nasıl inanayım falan yaz der belki. Hiç kanıtın var mı?

Engelle, en net cevap bu olur. Muhattap olmadan cevap vermiş olursun. Manipüle ediyor seni. Bir hafta önce geber diye beddua adiyordu, bunları hisseden insanın dili varır mı bedduaya

Video kaydı var ses kaydı var açık açık beddua ediyor namussuz kahpe, suratına sıçayım seni ben nasıl karı diye aldım kafama sıçayım diyor

Engel konusunda herkes hemfikir mi? Bu engel atınca da kendini nimetten sayar kesin. Ben engeli sevgiliden ayrılırken bile ergence bulurdum bir de bebek var bunun ilerisini de düşünelim belki ileride çocukla alakalı benim ona ulaşmam gereken bir durum olursa vs.

Video kaydı var ses kaydı var açık açık beddua ediyor namussuz kahpe, suratına sıçayım seni ben nasıl karı diye aldım kafama sıçayım diyor
Elinde başka kanıt varsa engelle gitsin. Hatta ben olsam şikayet de ederim hem babamı aradı hem beni rahatsız ediyor diye de sen uğraşma şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…