Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Kazanan grup Süper Girl

Grup üyeleri esmusumm Metaverse bu hafta geçerli 1 günlük ceza indiriminiz var

Diğer grupta sayılar eşit olmadığı için kaybeden grup yok, dolayısıyla ceza da yok.

Ben haftalık sonuçta + geldiğim için 3 gün egzersiz cezam var. Bugün göndermem gereken egzersizim ayrıca var.

Bu hafta malesef Wonder Woman dan yıldız çıkaramadık. Bu yüzden haftaya bir karşılaşma olmayacak. Yeni yıldızlar seçilip sonraki hafta karşılaşma göreceğiz. Tatil dönüşleri olup sayımız çoğalır

Peki listede benden sonra alt alta olanların sırayla mezun olması şaka mı rast gele yapmıştım listeyi ama üstte olan alttakine el verdi resmen. Ben ne zaman ulaşıcam acaba malum ritüel beni es geçmiş. Nurcun altına mi yerlessem napsam. Yok ama bu listeleme de var bir numara zinciri bozmayalim. Bütün liste hedefine ulaşınca yukarıya doğru bir güç dalgasıyla inşallah

Son düzenleme:
Evettt gururla ilk sayfadaki yerini aldın canım nnurc 4. Mezunumuz oldun kusurati saymadım, 78 kilodan 65 kiloya düşerek toplam -13 kilo verdin valla helal olsun. Senin adına çok mutluyum. Şimdi bu kiloyu koruma zamanı. Boyle büyük bir değişimi başardıysan eminim onu da başarabilirsin zor kısmı hallettin. Hedef düşürmek istersen yine buradayız. Tekrar tebrik ederim

Tebrikler canım nnurc

Tebrikler canım darısı bize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…