Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

İyi akşamlar
Sabah domates bir dilim ekmek üzeri azcik tereyağı
Öğlen patates mantısı turşu kavurma bir dilim hamurisi misafirim vardı
Haşlanmış mısır bir adet
Türk kahvesi maden suyu
Akşam bir kase taze fasulye
Türk kahvesi kayisi
Fındık
Yeşilçay içerim birazdan
Chocolita Chocolita

Bugün 365 kalori yaktim. 1. cezam tamamdır

Eklentiler

• IMG_20240904_223240.jpg
    IMG_20240904_223240.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 13
Simdi buna göre sırada sen varsın asliogretmen asliogretmen Uğur getirsin ❤️ ne yaptın izin bitti mi 🥰
Ah keşke çikolatam ama sanki benim önümde biraz daha uzun zaman var. Canım bende başlayabilirim. Okula döndük bu hafta. Salı günü tartılmam yeterli mi? Yarın tartılmam gerekir mi? Yarın menü ve spor paylaşımına başlayabilirim. 💕

Ah keşke çikolatam ama sanki benim önümde biraz daha uzun zaman var. Canım bende başlayabilirim. Okula döndük bu hafta. Salı günü tartılmam yeterli mi? Yarın tartılmam gerekir mi? Yarın menü ve spor paylaşımına başlayabilirim. 💕
Aslicimm özlemişim 🤗🥰 ne tatlı enerjin var 🌹 tartı salı günü canım menülerle başlayabilirsin istersen

Evettt gururla ilk sayfadaki yerini aldın canım nnurc nnurc 4. Mezunumuz oldun 👑🎉🎊🥳 kusurati saymadım, 78 kilodan 65 kiloya düşerek toplam -13 kilo verdin 👏💪😍 valla helal olsun. Senin adına çok mutluyum. Şimdi bu kiloyu koruma zamanı. Boyle büyük bir değişimi başardıysan eminim onu da başarabilirsin 😘❤️ zor kısmı hallettin. Hedef düşürmek istersen yine buradayız. Tekrar tebrik ederim ⭐
Eki Görüntüle 3474940
Canım çok teşekkür ederim ❤️ her şey için. Emeklerine sağlık💗
Yine gelicem inşallah 🥹❤️

İyi Geceler 🌙

5 Eylül Menü ve Spor Bildirimi

09.30 1 domates, ince bir dilim kaşar peyniri, 2 biber, 2 dilim ekmek, 1 elma

14.00 2 nektari

19.00 4 yk bamya yemeği, 2 yk pirinç pilavı, salata

3 litre su

8600 adım 🏃🏼‍♀️ Chocolita Chocolita 💕

İyi geceler ⭐

Ne yediğimi düşünüyorum şu an 🤔
1 şeftali 1 domates yarım peynir
Yumurta 2
1 kalın dilim ekmek

Komşularım geldi ikramliklardan azar azar atistirdim. Sonra kuruyemiş vardı, soğuk kahve. Taşkınlık yapmadım. Yine meyve yedim az

Metaverse Metaverse Çarşamba perşembe menüleri gelmedi. 2 gün dokunulmazlık hakkına saydım. Bugün bekliyorum canım
esmusumm esmusumm dünün menüsü gelmedi
Geldim canım
Bu ara koşturmacalı geçiyor biraz ,regl oldum birde
Bugün ki menüm
Kahvaltı yapamadım
1 tabak mantı,bir nektari
Sporda yapamadım ,işe başladım düzenim otursun yürüyüşe devam edicem

Merhaba hanimlar,nasilsiniw kimler var kimler yok bilmiyorum en son sunnet islerinden once izin almistim malesef geri donemedim tum yaz sanki birhafta icinde gecip gitmis gibi geliyor bir haftadir evimdeyim yeni yazabiliyorum umarim herkes iyidir
Chocolita Chocolita kaptanim burda sanirim?
Burdayım canım. İyiyim şükür sen nasılsın, nasıl gidiyor? Bu tatil zamanı topigin en sessiz zamanı kimseler yok. Pazartesiden sonra değişir sanırım 😊

Bugünkü hasılat 13.711 adım. 2. Ceza da tamamdır. Bulanık çıkmış tekrar çekmekle uğraşamadim çok yorgunum
Çocuğu gezdirdim bugün sinemaya götürdüm

Sabah kalin bir dilim ekmekle 2 yumurta

İncir 3 tane yemisimdir

Sinemada patlamış mısır yedim ama fazla yemiş oldum. Limonlu gazoz bolca su

Akşam ızgara tavuktan çok az atistirdim 2 bardak ayran içtim

Eklentiler

• IMG_20240906_225805.jpg
    IMG_20240906_225805.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
İyi akşamlar
Bugün okula gittim uyum haftası için ordan ihtiyaclari almaya ordan sonra da salça yaptık bayag yoğundu
Sabah bir dilim açma
Öğlen AVM'de birkaç patates
Akşam kuru kıyma salata kavun
Türk kahvesi
Düzensiz bı beslenmeyi kosturmaca içinde
Neyse ki adimim iyi Chocolita Chocolita

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-06-23-20-36-292_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-09-06-23-20-36-292_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 12
X