Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Dün bacak ağrısından uyuyakalmisim menümü yazayım,
Sabah 1 tatlı kaşığı zeytinyağıyla 2 yumurta kırdım. 2 dilim kaşar
1-2 dilim ekmek

2 küçük köfte
Bir kaseden az patates

Akşam ızgara tavuk bir parça
Salata ayran
Tadımlık işlenmiş ürün

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-30-00-51-12-454_com.huawei.health.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 10
İyi geceler,yemelere doyamadım bugünde bozunca bir kere hemen toplanmiyor
Kahvaltı
Domates, bol yeşil zeytin,bir parça peynir,chia,bir dilim tost ekmeği
Ara yarım donut,
Akşam iki kaşık pilav ,1kase mercimek,sebzeli et sote,ayran, salatalık turşusu (2),1 mercimek köftesi
1 paket gong mısır patlağı

Biraz kaçamak olmuş ama adım sayın çok iyi bence toparlarsın

Ayağına sağlık Bu 16.000 adımın 10.000 adımı dünden önce alınan egzersiz cezasıydi. Ama dünde 100 kalori üstünde diyet dışı tüketilmis. Aynı hafta içinde 2. Diyet dışı olmasından 20.000 adım egzersiz cezası var. 6.000 düşünce 14.000 adım bekliyorum

Dun sabah 1 domates, incir 2 ye yakin
Yarım dilim peynir, 2 üçgen karpuz
Zeytin 3 adet, 1 ince dilim ekmek

Ara filtre kahve

Akşam mayonezsiz Rus salatası 1 büyük tabak
1 parça ızgara tavuk

Akşam arkadaşın sünnet düğünündeydik. Bir bardak sarı gazlı içecek. 95 kalori
Dün bayağı hareket ettim ama saatim takılı değildi

Menün az kalorili güzel olmuş
Salı günü güzel eksi gelir bence canım

Sen neler yapıyorsun canım mutlu musun. Diyete başladığım ilk gün aşırı sinirliydim. Şimdi iyiyim ama. Diyet gerginliği çıkıyor
ben 2,5 aydır eliminasyon diyeti yapıyorum. Bağışıklık sistemi ile ilgili hastalığım için.
Gluten ve süt ürünlerini bıraktım ve çok iyi geldi. Çok zor tabi ama ağır ilaçlar kullanmamak için azimle devam ediyorum.
Vücut diyete alışana kadar zor oluyor ama alışınca devamı geliyor canım sen de biliyorsun. başlamana çok sevindim
Diğer kızlar da tekrar toplansak keşke. Buraların eski halini özledim

Bende. Alisicaz ya Allah'ın izniyle. Hem beden hem ruh sağlığı için. Kanıtlanmış bir şey bu, sağlıksız beslenmek mutsuz ediyor. Kilo alma fikri dışında da depresyona sürüklüyor

suspushanimcim 11 ağustosta 1 hafta izin almıştın, sonrasında da devam edecegini söyledin ama bildirim gelmedi
Seni de yoruyorum hakkini helal et, ven motive olaniyorum. Kisir bi döngünün icindeyim sanki. Bagira bagira aglamak istiyorum. Iyi oldugumda gelecegim. Emegine fikrine zamanina saglik. Rabbim karsiligini iki cihanda da ummadik zamaninda versin.

Amin ne güzel dua ettin öyle Allah razı olsun Rabbim gönlüne ferahlık versin Bunlar tanıdık duygular depresyonlar seni çok iyi anlıyorum. Duzeleceksin inşallah. Dediğin gibi şu sıra zorlama. Ne zaman hazır hissedersen listeye dönersin

Bugün 14 yapamiycam büyük ihtimal, turşu kurdum oyaladı beni ama 10 yapmaya çalışırım canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…