Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Acile gittim bende. Enfeksiyon dedi. Yakında grip olabilirmisim dikkatli beslenmezsem ates yaparmış. Notlarımı aldım. Birazdan geliyorum
Bu hafta tek + gelen benim. Herkes kilo vermiş çok sevindim regl dönemim. Bazen etkiliyor bazen etkilemiyor. Regl haftasi gelen tartilari almak zorundayım çünkü onun takibini ayrıca yapamam. Regl döneminde de kilo veren arkadaşlar var hepimizin etkileri farklı. Haksızlık olmasını da istemem. O hafta almazsam Yarışlarda da tartılar hep eksik kalır

13 Ağustos Yıldız Savaşları

Wonder Woman yıldızı Tante Rosa Denise
Süper Girl yıldızı I Ilkaskimm la karşı karşıya geldi!
Ve kazanaaaann
-1.577 lik yüzdeyle I Ilkaskimm oldu
Tebrik ederim canım

1'incimiz I Ilkaskimm

500 kalori ödül
2 gün dokunulmazlık
Geçmiş cezaları silindi

2'incimiz Tante Rosa Denise
300 kalori ödül hakkı

İradenize sağlık kızlar harikasınız

1. Olan grup Süper Girl

Grup üyelerinin 1 günlük ceza indirimi var

esmusumm ameliyat + hastalık izni olduğu için senin 4 gün egzersizini bu haftaya ertelemistik. 3 gün olarak yapabilirsin

Wonder Woman kaybeden grup olarak üyelerinin yarın akşama kadar tamamlanması beklenen 1 günlük ceza egzersizi var
nnurc Tante Rosa Denise ve ben

10.000 adım
45 dk Leslie
30 dk kardiyo 'dan biri seçilip yapılabilir

Son düzenleme:
Benim -1.920 aylık sonuç mu bu acaba

Bu ceza egzersizleri harekete bir bahane oluyor. Ama İzin alan arkadaşlar olduğu için grup sayıları eşit değil. Yuzdeler de haksızlık olmaması için daha az yüzde yapan grup sayısı eşit değilse ve uçurum fark yoksa grup cezası olmasın. Yarın harekete bahane olsun isterseniz sevgili grup arkadaşlarım nnurc Tante Rosa Denise bu seferlik yapalım. Önümüzdeki haftalarda grup sayısına göre bakalım ne dersiniz

Teşekkür ederim benim için cok güzel bir hafta oldu spora başladım 2 öğün düzenimi kurdum çok motive edici oldu umarim devami da çok güzel olur. İkinci hedefim yeni hafta birinciliği inşallah
Sen ilk paylaşımı yeni yıldızların sonucu sanmıştın dimi kendini goremeyince sordun yeni gelen arkadaş içinde açıklamış olayım,
Her hafta geçen haftanin yıldızları lige çıkıp 1. Secilir. Önce onu aciklarim. Sonra yeni grup yıldızlari belirlenir. Sonraki haftada onların kapışması olur

Evet evet öyle sanmıştım o yüzden sordum aylık mj diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…