Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

espressoc espressoc canım senin 2 uyarın varmış 1i silindi 1 kaldı. Ötekini eski nickinle not almışım düzeltmek istedim. Ama boyle devam edersen haftaya onu da sildirirsin ⭐ bize de ilham oluyorsun 💗
Tamamdir teşekkür ederim. İnşallah sildireceğim🥰 boll hareketli az kalorili bir haftamiz olsun inşallah,💞🧡

Bu ceza egzersizleri harekete bir bahane oluyor. Ama İzin alan arkadaşlar olduğu için grup sayıları eşit değil. Yuzdeler de haksızlık olmaması için daha az yüzde yapan grup sayısı eşit değilse ve uçurum fark yoksa grup cezası olmasın. Yarın harekete bahane olsun isterseniz sevgili grup arkadaşlarım nnurc nnurc Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise bu seferlik yapalım. Önümüzdeki haftalarda grup sayısına göre bakalım ne dersiniz
Kaptanım günaydın ☀️ ben bugün reformer pilatese gideceğim 1 saat. O da sayılır mı?

nnurc nnurc aylık sonucun -1.4 🎉
İleriye doğru bir adım varsa eksilmenin azı da çoktur 🔥 Tebrik ederim canım
Çook teşekkür ederim canım🥰😘
Şubat ayında 78,55 olarak başlamışım diyete. 6 ayda 10 kilo vermişim. İzne ayrıldığım dönem de olmuştu.
Belki 6 ayda biraz daha fazla olabilirdi ama yavaş verip kiloyu korumanın da avantajı var diyelim 😄🥰

Dünkü menüm
Kahvaltı
Süzme Peynir,domates, salatalık,chia, çiğ kabak çekirdeği,karıştırıp salata gibi yiyorum
Akşam
Balık ekmek,şalgam
Aralıklı oruç yapıyorum iki öğün besleniyorum
Spor :7500 adım 300 ip atlama

Bu ceza egzersizleri harekete bir bahane oluyor. Ama İzin alan arkadaşlar olduğu için grup sayıları eşit değil. Yuzdeler de haksızlık olmaması için daha az yüzde yapan grup sayısı eşit değilse ve uçurum fark yoksa grup cezası olmasın. Yarın harekete bahane olsun isterseniz sevgili grup arkadaşlarım nnurc nnurc Tante Rosa Denise Tante Rosa Denise bu seferlik yapalım. Önümüzdeki haftalarda grup sayısına göre bakalım ne dersiniz
7000 adım mi ?

17236620378298692417864210935315.jpg

Kahvaltı
Yulaf lapasi
15 kuru dut
1 tk bal

Ara öğün
1 limonlu soda midem bulandi diye aromali içtim yoksa içmezdim

Akşam yemeği
Et sote
2 dilim ekmek
Şehriye pilavi cok az
Salata

Akşam ara öğün
1 fincan antep fıstık

Su 3 lt geçti

Chocolita Chocolita Dutt Dutt

İyi akşamlar
Bugünkü menüm
Sabah 1 yumurta 5 zeytin yeşillik domates
Öğle tavuk ızgara, haşlanmış sebze
Akşam 3 köfte, salata, 2 kaşık humus
Su 2 litre
Spor 1 saat reformer pilates, 5579 adım

Eklentiler

• IMG_9789.jpeg
    IMG_9789.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_9790.jpeg
    IMG_9790.jpeg
    22,7 KB · Görüntüleme: 14
Selamlar Çarşamba günü raporunu özetliyorum. Sabah 2 haşlama yumurta,peynir,domates,1 dilim ekmek. Akşam büyük bir tabağa patlican salatası,yoğurt. Su 1.5 litre içtim . Adim sayim 10106 (cezamıza karşılik)
Dutt Dutt @Chocol8ta

Eklentiler

• Screenshot_20240731-225824_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20240731-225824_Pedometer Step Counter.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 12
İyi akşamlar
Sabah salatalık domates zeytin peynir bir dilim ekmek
Öğlen sütlü bı küçük kase regl geliyo galiba canım çok tatlı istiyo
Akşam mantarlı tavuk pilav ayran salata
Karpuz
Suyumu içtim
1. Gün cezam ektedir

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-14-23-38-31-414_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-08-14-23-38-31-414_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 16
İyi akşamlar ♥️
Sabah 1 dilim ekmek
Yarım dilim Peynir, yarım tabak karpuz
7-8 tuzsuz zeytin

Diyet dışı bir şey yedim. Bugün yaktigim kaloriyle cezasını da ödedim.
Akşam sebzeli fırın yemeği
Yarım tabak pilav
Ayran

X