Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Ay bende vesvese verir gibi 😂 zorla uyarı aldırcam kıza bxnamam
Sen beni dinleme bacım yapabiliyorsan yap. Şimdi uyarı topuna girersin bir anda birikir. Sen bilirsin yani

Verme canım uyarı sabahtan dışarı çıktım 5000 küsur adım yapmışım zaten gece 12 ye kadar 5000 daha atarım ya ohh yırttım uyarıdan :KK70:

Verme canım uyarı sabahtan dışarı çıktım 5000 küsur adım yapmışım zaten gece 12 ye kadar 5000 daha atarım ya ohh yırttım uyarıdan :KK70:
Chek Chek cim bu haftadan 1 günlük egzersizin kaldı. Bugün, olmazsa yarın akşama kadar süresi var.
Bu yapılmadığı için uyarı istemistin ama tansiyonun düştüğü için oradan uyarı gelmedi canım yani 17.000 atılması gerekiyor. Bugün 10.000 tamam olacak anladığım kadarıyla. 7.000 kalmış olacak. İstersen egzersizle de tamamlayabilirsin

Bu yapılmadığı için uyarı istemistin ama tansiyonun düştüğü için oradan uyarı gelmedi canım yani 17.000 atılması gerekiyor. Bugün 10.000 tamam olacak anladığım kadarıyla. 7.000 kalmış olacak. İstersen egzersizle de tamamlayabilirsin

Beynim yandı kuzum benim ya ben 10.000 atayım bugün kalırsa artık uyarı muyarı bir şey yaparsın artık bugün sıfırlansın bari cezalarım😘 kaldıkça stres oluyorum burayı da meşgul ettim baya

Kızlar dans etmenin sonucu gerçekten çok hızlı alınıyor. Geçen hafta 1 kere 30 dk dans ettim, aynı beslenme şekliyle müthiş eksi geldim. Hareketli geçmişti zaten ama özellikle spor yapmamistim.
Bu hafta bunu yapmadım yarım kilo eksildim. Bu danslari haftada 3 kere yapsak şekle de gireriz. Kardiyo bittikten sonra en az 10 dk daha yakmaya devam ediyoruz. Ama normal egzersizler kısa vadede o kadar etkili değil. Özellikle yüksek kilodan başlayan arkadaşlar için tavsiyedir. Dansta tikanirsam Leslie gibi yerimde sayarak harekete devam ediyorum. Yavaşla hızlan şeklinde

Beynim yandı kuzum benim ya ben 10.000 atayım bugün kalırsa artık uyarı muyarı bir şey yaparsın artık bugün sıfırlansın bari cezalarım😘 kaldıkça stres oluyorum burayı da meşgul ettim baya
Tamam canım. En sevmediğim özelliğim bir şeyi atlayamiyorum. Bazen çok yorucu oluyor ama topik için gerekiyor. Adalet duygusundan dolayı malum terazi burcu. En çok kendimi yorarim kendime zararım vardır

Son düzenleme:
10temmuz
Sabah 1b.çay, 1h.yumurta
Öğle 1domates, 1/2tb et yemeği, 1d.meyve
Akşam 1tb taze fasülye, 1k.salata, 1d.ekmek
Ara 3d.meyve
Spor 10.014 adım
Su 3lt
Screenshot_20240710_193722.jpg

Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Tamam canım. En sevmediğim özelliğim bir şeyi atlayamiyorum. Bazen çok yorucu oluyor ama topik için gerekiyor. Adalet duygusundan dolayı malum terazi burcu. En çok kendimi yorarim kendime zararım vardır

Yok kuzum atlama tabi ki :) evde iki çocuk biri hareketli olunca tatilden sonra sınav derken evi, kendimi toparlayamadım bir türlü. Bir de canları sıkılıyor dışarı çıkıyoruz vs derken kafa kalmıyor ben de :)

X