Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

İyi akşamlar herkese cezam ektedir 🌝
IMG_20240710_220356.jpg

Kızlar dans etmenin sonucu gerçekten çok hızlı alınıyor. Geçen hafta 1 kere 30 dk dans ettim, aynı beslenme şekliyle müthiş eksi geldim. Hareketli geçmişti zaten ama özellikle spor yapmamistim.
Bu hafta bunu yapmadım yarım kilo eksildim. Bu danslari haftada 3 kere yapsak şekle de gireriz. Kardiyo bittikten sonra en az 10 dk daha yakmaya devam ediyoruz. Ama normal egzersizler kısa vadede o kadar etkili değil. Özellikle yüksek kilodan başlayan arkadaşlar için tavsiyedir. Dansta tikanirsam Leslie gibi yerimde sayarak harekete devam ediyorum. Yavaşla hızlan şeklinde
Hangi videoyla yapıyorsun canım?

Selam kızlar cezalı haftanın ilk günü ilk sporu falan yapıldı bildirime geldim hamlamisim yamuldum menüde yazam
Sabah yok
Öğle zeytinyağlı dolma yanında yogurt
Akşam yok
Ara yulaf bar + kiraz saplı çay
Şu ne kadar içtim bilmiyom ama 2.5 lt geçmiştir
Sporu da ikiye böldüm
Chocolita Chocolita Dutt Dutt

Eklentiler

• 20240710_220343.jpg
    20240710_220343.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 16
  • 20240710_211436.jpg
    20240710_211436.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 17
  • 20240710_185437.jpg
    20240710_185437.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 18
Afiyet olsun. 10 gün haşlanmış yumurta diyeti mi yapıyorsun. Nasıl bir diyet bu. Kaçıncı günündesin.
Kahvaltı ve öğlen 3 er yumurta bir 🍎 diyor ben tek bir sefer de yemek yiyorum
Akşam da 3 yemek kaşığı yulaf süt 4 tane kuru erik ve 4 tane badem bir tatlı kaşığı da keten tohumu kaynatıp yiyorum yanın da elma 🍎
Ve 2 defa da yeşil çay 🍵

İyi akşamlar
Sabah omlet 2 dilim ekmek domates zeytin peynir
Türk kahvesi maden suyu
Yeşilçay bı avuç kuruyemiş
Öğlen 4 adet haşlanmış patates bı tane karnıyarık
Akşam bir karniyarik bir dilim ekmek
Suyumu içtim Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Sabah diyetisyene randevum var hadi hayır olsun inşallah 🤲🏻

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-10-22-27-03-036_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2024-07-10-22-27-03-036_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 13
Akşam da 3 yemek kaşığı yulaf süt 4 tane kuru erik ve 4 tane badem bir tatlı kaşığı da keten tohumu kaynatıp yiyorum yanın da elma 🍎
Ve 2 defa da yeşil çay 🍵
İlk yapışın mı bu diyeti. Kesin sonuç - 10 oluyor mu? 10 olmazsa da 5 falan gider herhalde. 🤔
Bu hafta sonuçlarını merakla bekleyeceğim. Sonra hızlı bi şekilde geri alınan şok diyetlerden değil dimi bu.

Ve 2 defa da yeşil çay 🍵
Sütünü ne kadar koyuyorsun? Bir de bu keten tohumu kuru erik badem falan hepsini içinde kaynatiyor musun

İyi akşamlar
Sabah omlet 2 dilim ekmek domates zeytin peynir
Türk kahvesi maden suyu
Yeşilçay bı avuç kuruyemiş
Öğlen 4 adet haşlanmış patates bı tane karnıyarık
Akşam bir karniyarik bir dilim ekmek
Suyumu içtim Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Sabah diyetisyene randevum var hadi hayır olsun inşallah 🤲🏻
Afiyet olsun. Kolaylıklar dilerim. Ben hayatımda hiç diyetisyen listesine uyamadım. Sabah başlasam öğlen uysam akşam bıraktım gibi oldu. 😅

X