Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Günaydın canim kizlar
Dün çok kötüydüm Güneş mi çarptı yorgunluk mu etkiledi anlamadım ama baş ağrısından duramadim. Herhalde güneş çarptı. Çünkü çocuğun ayağı kötü olduğu için kaplumbağa gibi yürüdük. Allah'tan onun şapkası vardı ama ben kötü oldum. Uyumuşum öyle menü de göndermeden.

1 kase karpuz
1 dilim peynir
Yarım domates
3-4 zeytin
3 dilim ekmek
4 yumurtalı omlet

Kahvaltımı sağlam yaptığım için akşam bir şey yemedim. Hastanenin orada oğlum soğuk toplardan istemişti malumunuz. Kendimde yedim. Cezam var yarına kadar

Ne güzel bir günaydın oldu
Her şey çok güzel, sadece diyet dışı adı vermekten 7.000 adım geldi. İsim yazma cezamız var akla düşürmemek adına. Kullanacağın miktara göre diyet dışı şu kadar kalori seklinde yazabilirsin. 100 kalori ve altında kalmasına dikkat ederek.
Topik açılırken cok mantıklı sebeplerden böyle bir kural koymuştuk bir dizi olaylar oldu da
Yarın akşama kadar süresi var

Chocolita Hanım tam anlayamadım bana şimdi 7000 adım ceza mı geldi?

Diyet dışı adı yazmaktan 7.000 adım yarın bekliyorum canım

Yitecim bu adım gelmediği için 1 uyarı vermem gerekiyor. 2. Uyarı ediyor. Pazartesi verilmiş salı tamam olmaliymis

Kendi kendine uyarıyı veren koca yürekli chek işin şakası tabi cok geçmiş olsun. Bende dün yüksek tansiyonla gezdim. Rahatsız oldugun için uyarın yok. Hastalık geçerli bir mazeret. Sadece bu durumda kabul ediyorum. Diğer bütün durumlarda öncesinden haber verilmediği durumda uyarı geliyor

Ben menüleri sabahtan yazıyorum ve sadık kalıyorum yani dün sabah yazmıştım :) o zaman akşamdan gün bitince mi yazayım
Evet şimdi gördüm. Akşam yazilirsa daha iyi olur ona sadık kaldığını tekrar güncellemis olursun. Senin için öyle daha iyi olacaksa hem sabah hem akşam yazabilirsin. Sabahki menuye sadık kaldim ya da şu eklemeler oldu şeklinde ekleme de yapsan olur

Dunku menum
Sabah
1 dlm tb ekmek uzeri kasar
2 yumurta

Ogle
Nohut yemegi
Salata

Sutlu kahve

Aksam
Nohut 2 kasik
Pilav 2 kasik

yarim kase diyet disi(200 kalori)

Eki Görüntüle 3450037
500 kalori ödül hakkın vardı canım oradan düştüm
100 kullanmanın cezası yok, 200 olduğu için -100 le 400 kalori daha hakkın var

Chek cim rahatsız olduğun için uyarı gelmedi, ama iyi hissettigin zaman 17.000 egzersiz bekliyorum
2 top soğuk diyet dışı 200 kalori eder. 10.000 adım oradan, 7.000 de öncesinden vardı. Ben olsam 10.000 yerine 30 dk kardiyo kanitlardim. 7.000 adımı da Leslie yle atardım. Hiç uğraşmak istemezsen 1 uyarı verebilirim. Yıldız olup sildiririm dersen. İlk uyarın olur

Ay bende vesvese verir gibi zorla uyarı aldırcam kıza bxnamam
Sen beni dinleme bacım yapabiliyorsan yap. Şimdi uyarı topuna girersin bir anda birikir. Sen bilirsin yani

7000 yapmıştım canım cumartesi günü hatta 10.000 adıma yakın yapmıştım o gün ondan sonra başka 7000 uyarım olmadı sanırım ya.
Boşver canım sen ver uyarımı valla sarktıkça işler karışıyor paşa paşa alayım uyarımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…