Birlikte başarsak ?

Olur yarin baslayalim malzemeler 2 gunlukse ikiser kasikmı gunluk

Canım bende duraklama dönemini yaşadım 10 gün falan gram oynamadım az kalsn vazgeçiodum aynen devam et diyetine sporuna birazcık artır sporunu ve daha fazla su iç bn böyle kilo vermeye devam edebildim

Olur yarin baslayalim malzemeler 2 gunlukse ikiser kasikmı gunluk

Tatlım sen onu günlük yap hem lezletli bişeyde iştah açıcı duruyor vallaa :)
Kahvaltım 1domates yarım salatalık yarım dilim peynir ve 1dilim ekmek
Bugün büyük gün bakalım ne olucak !!! :)

kızlar ayran detoksuna başladım kahvaltımı da ona göre yaptım yani bir yumurta salatalık domates, bir dilim peynir ve kepekli ekmek

Kızlar ayran detoksumu yedim tuzsuz biraz zor oldu ama :) inş işe yarar ya

Sonuçlarını merakla bekliyorum canım :)) Nasıl lezletli bişey mi valla ben okudukça iştahım kabarıyo o tarif nasıl çirkin olur yaa :))
İşe yararsa bende deniyeceğim çünkü diyetisyenim 53 olunca beni koruma programına alıcak ama bana dur durak yook :) :) :)
Bu arada kızlar bugün akşam ne olucak çok merak ediyorum inşallah ama inşallah yağ kaybım olmuştur o zaman havalara uçarım mutluluktan koparım beeen :)
ALLAHIM LÜTFEN BOL BOL YAĞ KAYBIM OLSUN

Kızlar bu arada öğlen 4 yemek kaşığı semiz otu yemeği ve 1 porsiyon tavuk yedim :))
Saat 9.30da 2 kayısı 10.30da yarım paket diyet bisküvi yedim dikkat ettiyseniz öğlenleri ekmeği bıraktım artık akşamlarıda 1er dilim yiyorum :)))

gittinmi diyetisyene cnm ne dedi :)

Yok tatlım 17.15te gidicem iş çıkışı randevu aldım Ama meraktan çatlıcam ya lütfen dua edin yağ kaybım olsun ://
Bu arada ayran detoksun nasıl gidiyor :)

İnşallah iyi sonuçlar alırsın cnm :) ii gidio valla hiç açlık falan yok inşallah sonuçlarda iyi olur :)

verirsin canım ya bozma moralini nasıl gidio ayran deyoksu

Bugun yapamadimki ben mutfagimi temizledim haslamaya zamanim ve halim kalmadi ben sizin gibi bekarmiyimda annecim yapsin cocuga bak evi temizle yemek yap kocayla ilgilen aman tanrim bi bosluk biraz dinlenme biraz uyku istiorum imdaaat

Bugun yapamadimki ben mutfagimi temizledim haslamaya zamanim ve halim kalmadi ben sizin gibi bekarmiyimda annecim yapsin cocuga bak evi temizle yemek yap kocayla ilgilen aman tanrim bi bosluk biraz dinlenme biraz uyku istiorum imdaaat

Sen bugün erkenden yat güzelce dinlen en iyisi :)

Kolay gelsin tatlım :/
Kızlar kahvaltım 1domates 1salatalık 1dilm ekmek 1dilim peynir

Günaydın kızlar kahvaltımı yaptım bir yumurta bir dilim peynir domates salatalık ve bir dilim ekmek

Mükemmel bi kahvaltı olmuş canım afiyet olsun :)
Alosumm sendekşi düşmeyi farkettim şimdi ne oldu tatlım ? Nerde kaldı gücün senin ? Hani kaynana göstericektin laflarını ? Kendini daha mutlu daha güçlü hissetmek için vericez bu kiloları tatlım kilo vermesi durabilirmiş dün diyetisyenime sordum kilo vermem durdu diye diyeti bırakırsan kaybedersin baştan söyliyeyim dedi bende aynen sana diyorum hadi devaam durmak yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…