Birlikte başarsak ?

Ya tatlim ben kimseyi suclamiorum ofkeniz beni cok uzdu inanki haftalardir burda paylasim yapiyoruz bi anda duzenin alt ust olmasi iyi olmadi az cok beni yazmalarimdan tanidiysaniz kelimelerimi duzgun secmeye calisiyorumki kirmayayim uzmeyeyim diye artik rica ediorum kapatalim bu tartismayi ben baska topige bile gecmedimki onemsemedigimi dusunmeyin diye motivaşyonum yerlerde geziyo ona gore anlastikmi

Kendimize geliyoruz hanımlar ve inanın sizi önemsiyorum bildirim yapmaya başlıyoruz ve artık kacamaklar yoook
Kahvaltım;1domates,yarım salatalık,yarım dilim peynir ve 1dilim çavdarlı ekmek hadi bakalım :))

Kendimize geliyoruz hanımlar ve inanın sizi önemsiyorum bildirim yapmaya başlıyoruz ve artık kacamaklar yoook
Kahvaltım;1domates,yarım salatalık,yarım dilim peynir ve 1dilim çavdarlı ekmek hadi bakalım :))

Ben uyuyakalmışım bugün ya o yüzden kahvaltı biraz gecikti :) 2 dilim etimek 1 domates 1 salatalık 4 zeytin bir dilim peynir 4 çilek :)

Ben geldim hanımlaar öğlen 4yk sebze yemeği ve yoğurt yedim
Akşam 2porsiyon biftek ve 2dilim çavdarlı ekmek ha bide 3kaşık semizotu yemeği yedim şiştim yaa

Karar verdim yarin dukana basliyorum

Kızlar ne oldu ya neden motivasyonunuz düştü iyice ? Bu arada benimde yarın diyetisyen kontrolüm var yarın 1.ayım doluyor inşallah yağ kaybım olmuştur yaa :KK43:

Valla dustu benim motivasyonun bu hafta kilo veremeyince moralim sifir oldu yarin diyetisyenine sorsana kilo verme durunca ne yapmak lazimmıs

Valla dustu benim motivasyonun bu hafta kilo veremeyince moralim sifir oldu yarin diyetisyenine sorsana kilo verme durunca ne yapmak lazimmıs

Tatlım sen kaç kilo olmuştun ? Bu arada iyi bi soru ya sorayım ama bence dukana başlama bikaç günlük bi kür uygula derim ben onun yerine mesela ben takılıyorum şuan ayran kürünü uygulasam mı diye düşünüyorum hem çok sağlıksız olmaz

Canım bende duraklama dönemini yaşadım 10 gün falan gram oynamadım az kalsn vazgeçiodum aynen devam et diyetine sporuna birazcık artır sporunu ve daha fazla su iç bn böyle kilo vermeye devam edebildim

Canım bende duraklama dönemini yaşadım 10 gün falan gram oynamadım az kalsn vazgeçiodum aynen devam et diyetine sporuna birazcık artır sporunu ve daha fazla su iç bn böyle kilo vermeye devam edebildim

Aynen tatlım bana kilo vermen yavaşlar belki oynamaz bile sakın diyetibi bozmayasın vücudun o düzene alışınca kilon azalıcak demişti

Aynen tatlım bana kilo vermen yavaşlar belki oynamaz bile sakın diyetibi bozmayasın vücudun o düzene alışınca kilon azalıcak demişti

Vucudu sasirtmak icin 2 gundur fazlalastirdim yarin en sıkı halimle gelicem ayran detoksunu yazarmisiniz

Vucudu sasirtmak icin 2 gundur fazlalastirdim yarin en sıkı halimle gelicem ayran detoksunu yazarmisiniz

sabah09.00-10.00 gibi kahvaltı ediyorsunuz
1 haşlanmış yumurta
1 dlm kepekli ekmek
domates-salatalık-beyaz peynir

12.00-14.00-16.00-18.00-20.00-22.00 saatlerinde 2 saatte bir olmak üzere ayranlı çorbadan 1 er kase yiyorsunuz.

500 gr veya 650 gr yağsız yoğurt
4 yk kuru yeşil mercimek
4 yk kuru bulgur
4 yemek kaşığı nohut
bakliyatları 1 gece önceden ısatıp ertesi gün haşlıyoruz(ben düdüklüye atıyorum nohutla mercimeği ayrı ayrı)
bulguruda haşlıyorum

yapılışı:
yoğurdun içine haşlanmış bulgur nohut ve yeşil mercimeği karıştırıyoruz ve ayran kıvamında olacak şekilde su ekliyoruz.ben biraz koyu kıvamda ayran şeklinde göz kararı ekliyorum
istenirse içine 2 salatalık rendelenebilir.
nane ve baharat ekleyebilirsiniz ama TUZ yasak

kuru mazlemeler 2 günlüktür.istenirse günlük hazırlamak için yine 500 gr yoğurt ve 4 yk haşlanmış olan bakliyatlardan ekleyip hazırlayabilirsiniz.
kuru olanlar haşlanınca 8 yk kadar 2 günlük çıkıyor.

yeşil çay çay serbest.kafeinli içecek ve meyve yenilmiyor.
su en az 2 lt tüketilecek

Canım detoks bu şekilde bnde yapmak istiyorum beraber başlayalımmı

X