Birlikte başarsak ?

Sevgili alosumm dün bana bi anlamı yok bayanbaloncuk engin bilgileri vs. dedikten sonra topikte bir bildirim yapılmadığı için yazmadım ayrıca insanlar tek bi topikte yazmak zorunda diye bir kural yok.Bayanboluncukta başka bir topiğe daha üye lütfen böyle saçma şeyleri keselim ve bu topikte yazmak isteyip istemediğimize karar verelim eğer ben devam edicem diyosanız hiçbir problem yoktur benim için aynı şekilde devam ederim engiin bir diyet bilgisi hazinem olmasada.

aynen kızlar devam edelim ya hep birlikte olunca moralimiz daha yüksek oluyo

Bozdum ben bugun diyeti kekte yedim cikolatada ekmekte

Ay ben ne aptalim safım baska diyet topigine yazmadimki kizlar gorupte onlari onemsemedigimi dusunmesinler diye ama herkes kendi aleminde ya ben salakligima doymayayim

Bozdum ben bugun diyeti kekte yedim cikolatada ekmekte

Öyle bir günle o diyet bozulmaz o diyet öyle kolayda bozulmaz bi kendinize gelin hanımlar hiçbir kadın hiçkmseye bağımlı değildir.Tamam belki ters düşmüş olabiliriz ve evet hayatınızdan çok Hndn0000lar çok muzeyyenler gelip geçicek ama onlar gittiğinde kendinize bakıp hala aynı olduğunuzu görmek sizi mutlu etmicek edemicek.Yarın kes kalorinden sabır göstermezsek sonucunu elde edemeyiz

Bozmamin sizinle alakasi yok bu hafta 500gr vermisim canim skildi ve yedim

Ay ben ne aptalim safım baska diyet topigine yazmadimki kizlar gorupte onlari onemsemedigimi dusunmesinler diye ama herkes kendi aleminde ya ben salakligima doymayayim

Bak tatlım hepimiz burdayız ve inan urda olmamın nedeni senin desteğe ihtiyacın olması ben şu iki gündür günah keçisi çıktım seni koruyayım derken ama sen saçma şeyler için amacından vazgeçtiğinin farkına varmak zorundasın

Yo yo yo amacimdan asla vazgecmedim bugun kendime izin verdim diyelim yarin devam edicem

Burasi senin topign ve benim kimseyle sorunum yok bu sekilde olmasi cirkindi o kadar

Seni korumak isterken suçlu çıkan ben (?)
Sana destek olmaya çalışırken köstek olunan ben (?)
Engin bilgisi olmayan herşeyi batıranda ben (?)
Gene bütün kabahatin üstüne kaldığı kişi ben (???)

Ya tatlim ben kimseyi suclamiorum ofkeniz beni cok uzdu inanki haftalardir burda paylasim yapiyoruz bi anda duzenin alt ust olmasi iyi olmadi az cok beni yazmalarimdan tanidiysaniz kelimelerimi duzgun secmeye calisiyorumki kirmayayim uzmeyeyim diye artik rica ediorum kapatalim bu tartismayi ben baska topige bile gecmedimki onemsemedigimi dusunmeyin diye motivaşyonum yerlerde geziyo ona gore anlastikmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…