Birlikte başarsak ?

Minik kusum gayet iyi 21 aylik teyzesi

Evet kizlar bu topik burda biter kalin saglicakla aptal gibi kendim yazip kendim okumaktan skıldim zaten hicbir diyet istegim kalmamis birbirimize yardim bile etmiyoruz kimse umursamiyor kendinize iyi davranin..?

Evet kizlar bu topik burda biter kalin saglicakla aptal gibi kendim yazip kendim okumaktan skıldim zaten hicbir diyet istegim kalmamis birbirimize yardim bile etmiyoruz kimse umursamiyor kendinize iyi davranin..?

canim bence kimsenin sikildigi yok ben kendi adima soyleyim firsat buldukca telden giriyorum belliki firsat bulamiyor arkadaslar lutfen yanlis algilama..

Kızlar kusura bakmayın yokum kaç gündür cuma günü burada hava felaketti yıldırım falan düştü modemim yandı. Bugün alabildim anca yeni girebiliorum nete nolur kusura bakmayın ya

merhaba bayanlarr bende katılmaya karar verdim size. Ben 17 yaşındayım ve 2 aydır diyet yapıyorum. şu ana kadar 91 den 83 e kadar düştüm. şuanda bu ghaldeyimdiye dua ediyorum doğrusu yarın tartılma günü:110::110::110: 1,70 boyum var bir de ama basenleriiim çoook çoook çoook fazla. sizle birlikte daha çok heveslenip el ele verip yemek yememek için sizin yanınıza katılıyorum. :eek::KK60: ama şey, etrafta o kadar çok insan görüyorum ki kendimden utanıyorum er zaan. ay 2 ayda 8 kilo çok az, ay ben bu kadar vermiştim. yada ay ben yiyiyorum ama kilo veriyorumlar falan, modum acayip düştü. oturup tüm gün çekirdek kola yapabilir yada tonlarca ekmek yiyip yağa bile bandırabilirim. sizce doğru mu söylüyorlar?

X