Birlikte başarsak ?

Kızlar benide aranıza alırmısınız? Diyete başlıyorum 3-5 kilo veriyorum sonra saldırıyorum resmen yemeklere geri alıyorum.
Ama bugün yeniden başladım ve artık vermek istiyorum..

Kızlar benide aranıza alırmısınız? Diyete başlıyorum 3-5 kilo veriyorum sonra saldırıyorum resmen yemeklere geri alıyorum.
Ama bugün yeniden başladım ve artık vermek istiyorum..

Gel canım gel bnde senin gibiydim baya bi kilo verdm ama sonunda tam brakmak üzereyken burayı buldum :KK1: anlat bakalım kaç kilosun boyun yaşın ve ne kadar kilo vermek istiosun

Mükemmel bi kahvaltı olmuş canım afiyet olsun :)
Alosumm sendekşi düşmeyi farkettim şimdi ne oldu tatlım ? Nerde kaldı gücün senin ? Hani kaynana göstericektin laflarını ? Kendini daha mutlu daha güçlü hissetmek için vericez bu kiloları tatlım kilo vermesi durabilirmiş dün diyetisyenime sordum kilo vermem durdu diye diyeti bırakırsan kaybedersin baştan söyliyeyim dedi bende aynen sana diyorum hadi devaam durmak yok :)

Evet canım durma oluo bnde dedim ama bu arada bu ayran detoksunu ben çok sevdim :) zararlı olmasa sürekli yaparım valla bitene kadar tartılmıcaktım ama dayanamadım 700 gram vermişim bir günde :)

Gel canım gel bnde senin gibiydim baya bi kilo verdm ama sonunda tam brakmak üzereyken burayı buldum :KK1: anlat bakalım kaç kilosun boyun yaşın ve ne kadar kilo vermek istiosun

65 kiloyum boyum 1.57 30 yaşındayım 57 kilo şimdilik hedefim..yaptığım saçma sapan diyetlerden sonra kan şeekeri düşüklüğü yaşamaya başladım..o yüzden açlığada çok dayanamıyorum..motive olmaya çok ihtiyacım var..

65 kiloyum boyum 1.57 30 yaşındayım 57 kilo şimdilik hedefim..yaptığım saçma sapan diyetlerden sonra kan şeekeri düşüklüğü yaşamaya başladım..o yüzden açlığada çok dayanamıyorum..motive olmaya çok ihtiyacım var..

Canım biz burda birbirimize destek oluyoruz zatne bnde geleli bi iki hafta oldu buraya. Ama geldiğim günden beri hiç bozmadım diyetimi eminim sende verirsin kilolarını :KK1:

Tatlım bende senin gibi saçma sapan aç kalma nöbetlerinden sonra yemeğe yumula yumula kan şekeri seviyemde düzensizlik yaşadım ve insülin direncim ortaya çıktı ben diyete başlayalı 4 hafta oluyor diyetisyene gidiyorum 3 ana 3 ara öğün yiyorum ilk başlarken ben bu kadar yemekle kilo falan veremem dedim ama veriliyormuş inanki şuan arkadaşlarım bana ne kadar çok zayıfladın diyor ve ben dahada ilerliyeceğim senin durumunu çok çok çok iyi anlıyorum ama kesinlikle 3 ana 3 ara öğün yapmalısın yoksa benim gibi insülin direncin oluşabilir hatta belki oluşmuştur kan testlerinle bi dahiliye doktoruna git sor ben hemşireyim bilinçli olduğum için hesaplattım doktoruma ama kullandığı formülü tam olarak bilemiyorum

Evet canım durma oluo bnde dedim ama bu arada bu ayran detoksunu ben çok sevdim :) zararlı olmasa sürekli yaparım valla bitene kadar tartılmıcaktım ama dayanamadım 700 gram vermişim bir günde :)

Ciddi misin ayy mükemmel bişey bu yaa peki bu 700 gram yağ kaybımı su kaybı mı acabaa ://

Bu arada öğle yemeğim 4 yemek kaşığı semizotu yemeği ( Evet 3gündür tek başıma bitiremedim yemeği :KK70:) ve yarım dilim diyet bisküvi :KK70: :KK70:

burdaki dayanışma çok hoşuma gitti..umarım sayenizde bende veririm kilolarımı..ben kan şekerim düşüyor deyince kimse anlam veremezdi ama beni anlamanıza çok sevindim..bu arada bende yediklerimi yazayım
sabah 08.30 da ballı-sirkeli su içtim çalıştığım için okulda 10:00 da kahvaltı yapıyorum
1 dilim kepek ekmek çok az labne 1 parça dayanamadım poğaça yedim.12.30 da yarım porsiyon taze fasülye
1 kase mercimek çorbası ve 1 porsiyon yoğurtlu semiz otu yedim..abarttım sanırım..

Ay sonuçlarını merakla bekliyorum ya inşallah işe yararda bende yaparım :)))

Tatlim diyeti yapiyorum ama eskisi gibi sevkim yok acikcasi ama bozmuyorum cok yazamiorum buraya yanlis anlamayin ya bebek ev yemek koca kaynana o kadar yogunumki ve yorgunumki nefes almaya vaktim yok bunaldim banyo yapicam kiz durmuyo bi adam akilli uzunca banyo bile yapamiorum

Tatlim diyeti yapiyorum ama eskisi gibi sevkim yok acikcasi ama bozmuyorum cok yazamiorum buraya yanlis anlamayin ya bebek ev yemek koca kaynana o kadar yogunumki ve yorgunumki nefes almaya vaktim yok bunaldim banyo yapicam kiz durmuyo bi adam akilli uzunca banyo bile yapamiorum

Hey ben geliorum siz yoksunuz

burdaki dayanışma çok hoşuma gitti..umarım sayenizde bende veririm kilolarımı..ben kan şekerim düşüyor deyince kimse anlam veremezdi ama beni anlamanıza çok sevindim..bu arada bende yediklerimi yazayım
sabah 08.30 da ballı-sirkeli su içtim çalıştığım için okulda 10:00 da kahvaltı yapıyorum
1 dilim kepek ekmek çok az labne 1 parça dayanamadım poğaça yedim.12.30 da yarım porsiyon taze fasülye
1 kase mercimek çorbası ve 1 porsiyon yoğurtlu semiz otu yedim..abarttım sanırım..

Akşamdan kısarsın birazcık geçer tatlım bide dediğim gini 3 ana 3 ara öğün yap ben yanımda meyve ve yemeğimi getiriyorum yiyorum hem kafam rahat hem acıkmıyorum hemde kilo veriyorum eğlenerek zayıflıyorum :))

1 kase mercimek çorbası ve 1 porsiyon yoğurtlu semiz otu yedim..abarttım sanırım..[/

Sporla desteklersin cnm bişi olmaz akşam biraz da az yedinmi tamamdır :)

Akşamdan kısarsın birazcık geçer tatlım bide dediğim gini 3 ana 3 ara öğün yap ben yanımda meyve ve yemeğimi getiriyorum yiyorum hem kafam rahat hem acıkmıyorum hemde kilo veriyorum eğlenerek zayıflıyorum :))

Verdin kiloyu keyiften dort kosesin ben napicam ya ben az yiyorum ondanmi veremiyorum ne senin yediklerin benimkinin 2 kati nerdeyse ekmek hic yok bende

Temizlik yapıodum cnm ya ayy çok yorulduumm :/

Ben oleyim canim cikio hergun temizlik yapcam diye hatun

X