Birlikte başarsak ?

canım az yeme vücudun kıtlık mekanizmasına girdiği için depoluyo olabilir normal ye yani diyetinde ne varsa onu ye

Off ne yiyim ben ya bugun 1 galeta yarim domates 1 salatalik peynir 1 zeytinli kahvalti arada elma oglen 1 kase yogurt 1 galeta salatalik yedim azmi

Off ne yiyim ben ya bugun 1 galeta yarim domates 1 salatalik peynir 1 zeytinli kahvalti arada elma oglen 1 kase yogurt 1 galeta salatalik yedim azmi

Canimda istemioki yemek yemek falan benim kizin su saglik durumu cok canimi skiyor 3.doktora goturdum dun önlarda biz yapamayiz yas kucuk hastanede yaptir dedi anestezi riskini alamayiz dedi esimin arkadasi kalp damar cerrahi var bu yasta anestesi skintili diyo cocugun doktoru yaptir hemen vakit gecerse acik ameliyat olur diyo kaldik arada bugun bir profösörden randevu aldim ayin 13une bakalim o ne diycek ona gore karar vercez adam ana bilim dali baskaniymis e tabi 300 tl muayene ucreti bayilcaz sozde ssk ve ozel hayat sigortasi var cocugun

Canım geçms olsun bi çözümü vardır elbet allah yardımcınız olsun

Geçmiş olsun benimde kızım 28 aylık Allah onlara sıkıntı dert vermesin..

Verdin kiloyu keyiften dort kosesin ben napicam ya ben az yiyorum ondanmi veremiyorum ne senin yediklerin benimkinin 2 kati nerdeyse ekmek hic yok bende

Tatlım artık bende kısıyorum ama şuan kulaklarım bile çınlıyo anlatamam sana kötü hissediyorum :2:
Bu arada akşam 2köfte 4yk semizotu yemeği (evet gene bitmedi ) 1yk yoğurt ve 1dilim ekmek yedim
Buarada alosumm muzeyyene katılıyorum biraz ara öğün koy kendine farkı görüceksin ki sen gün içinde hep hareket halindesin ben senin kasar hareket etmiyorumdur bide kızlar az önce 35dk bölgesel çalıştım ama ölüyorum şuan berbatım :/

Tatlım evet bu yaşta anestezi alması pek istenmiyor ama çocuk hastanesinde çalışan birisi olarak şubu diyebilirimki açık ameliyattan daha mantıklı bi çözüm gibi narkoz bakalım şu profesör ne dicek merakla bekliyorm :/ Kızın iyi olsunda değil 300tl 3000tl bile önemli değil :/

Öğle yemeği için yanlış bir seçim öğlen 1tabak sebze ve et ye ekmeksiz ye bak 1haftada farkı görüceksin tatlım hem moralin bozuluyo evet inan ben bile üzülüyorum kızın için ama sen kendine dikkat etmezsen sana bişey olursa kızına kim bakıcak düşünsene hadi birazcık kendine gel bakalım sen güçlü bi annesin

Ayy ölüyoruum :/ Ben normalde pilates yapıyodum ya kızlar fitness yaptım bugn acayip yoruldm alışmısım pilatese

Evli birinin topige gelmesine cok sevindim bu bekar cıtırlar cok kaprisli be saka kislar tabi
bu saat olmus yeni yatacagim..cocuk ev is cok yorucu oluyor sadece 100 kere ip atlayabildim..aksam 1porsiyon kabak yemegi 1 dilim ekmek yedim ara ogundede yulaf ve az sut yedim..iyi geceler kizlar..

Günaydın kızlar gene ben mutsuz bir sabah çünkü ne yaparsam yapayım basenlerim gitmiyor !! Hergün 1.30saat antreman yapıyorum ama yok yok yok ! Nasıl bikini giyeceğim ben bu bacaklarla yaa :2: :2: :2:

Kahvaltım ; 1domates yarım salatalık yarım dilim peynir ve 1dilim ekmek ve yanında vazgeçilmez cuma yorgunluğuu

Kahvaltım ; 1domates yarım salatalık yarım dilim peynir ve 1dilim ekmek ve yanında vazgeçilmez cuma yorgunluğuu

Gunaydin canim şevkini kirmak niyetinde degilim ama ne yaparsan yap o basenler gitmiycek ben bundan 3 sene once 45 kiloydum ve yine basenliydim simdi bende takmis durumdayim basenlere

Gunaydin canim şevkini kirmak niyetinde degilim ama ne yaparsan yap o basenler gitmiycek ben bundan 3 sene once 45 kiloydum ve yine basenliydim simdi bende takmis durumdayim basenlere

Günaydın kızlar canım gider onun basenleri çünkü zayıfken basenli değilmiş ki yapısı öle olsa gitmezde böle gider gibime gelio

Günaydın sabah ballı limonlu suyumu içtim yarım saat sonrada kahvaltımı yapacağım..bugün daha motive olmuş hissediyorum kendimi..

Kızlar size bişey sorucam bildiğiniz gibi bnm sorunum göbeğimde. İnternette bişey dikkatimi çekti biberiye yağı inceltiyomuş sürüp masaj yaptıktan snra streçle sarıyomussun. Bu konuda bişi biliomusunuz

biberiye yağını tam bilmiyorum ama ben bir ara leslie sansone yürü ve incel programı var onla bayağı göbeğimi küçültmüştüm karın kaslarını çok kuvvetlendiriyor..bu arada kahvaltıda 1 adet kepekli tost yedim..

Canım bnde leslie ile yürüdüm bi ara ama göbeğimde etki normal etkisi oldu tabi hangi programını yürümüştün kaç mildi bide çeşitleri vara hangisiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…