Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Selamlarr! Kaç gündür buraya yazamasam da günde bir öğün beslenmeye devam ediyorum. Bu sabah tartıda 60.2 kiloyu gördüm, mutluluktan ağlayacağım :') Herhalde en son 50'li kilolarda olduğumda 16 yaşında falandım, o yüzden 60'lı kilolardan çıkmak için çok heyecanlıyım.

Dün çok fazla çay-kahve içtiğim için pek iştahım yoktu, annemin ısrarıyla bir parça börek ve domates yedim.
Hem cumartesi hem pazar günü tek öğün olarak tavuklu makarna yedim (fazla yapmışım da :')
Cuma günü ise kepek ekmeğinden yaptığım iki adet sandviçi yemiştim

Tembellik problemimi de aşarsam çok daha iyi kilo verebileceğime inanıyorum, bugün o 60.2'yi görmek aşırı motive etti beni. Düzenli yürüyüşe çıkarsam çok daha iyi verebileceğime inanıyorum. Aslında en iyi kalori yaktıran spor yüzme, ancak deniz kenarında yaşamama rağmen yüzmeyi hiç sevmiyorum, o yüzden şimdilik akşam yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum
Biliyor musun bende bu sabah 60.2 yi görünce mutlu oldum ama 58 görünce daha çok mutlu olucam çünkü yakın zaman da bu kiloyu görmüştüm ve tekrar hemen çıktım koruma evresinde çok dikkatli olmalıyız

Hoşgeldinizz! Gelin birlikte eksiltelim kiloları 🥳
Ben de dün başladım.

Güncel kilom dün tartıldığımda 66.3 kg idi.
Sabahları 1 adet yumurta yiyorum. Öğlen yoğurtlu tarçınlı elma, akşam da evde ne varsa uygun porsiyonda dikkat ederek yiyorum. Hedefim ilk etapta 58 kg olmak :))) Elma diyeti yapmaya çalışıyorum aslında ama başka şeylerden de yiyorum sadece elma ile çok zor oluyor :/

Detoks yapıyordum 72 saatinde detoksumu bozdum kilom 60.5 du karpuz yedim sonra şu kahva felan içtim kiloma bakayım dedim 62 görünüyordu ama sabah kalktığımda 60.2 kg gördüm çok şükür sabah yediğim şey , ak günlük sakızı , kara halile birde bamya tohumu aldık aktardan sindirim sistemim ve sağlıklı olmak için sabahları hap gibi yutuyorum ama kara halileyi yutması zor suda bekletip parçalayıp öyle yutuyorum ....bakalım şimdi sabahtan beri disardayim işlerimi halledetim eve gidicem neler yapicam yazarım sevgiler kizlar koruma döneminde yoğun protein tüketimi ve spor yapacağım insAllah yine birlikte yaparız umarim

Ben de dün başladım.

Güncel kilom dün tartıldığımda 66.3 kg idi.
Sabahları 1 adet yumurta yiyorum. Öğlen yoğurtlu tarçınlı elma, akşam da evde ne varsa uygun porsiyonda dikkat ederek yiyorum. Hedefim ilk etapta 58 kg olmak :))) Elma diyeti yapmaya çalışıyorum aslında ama başka şeylerden de yiyorum sadece elma ile çok zor oluyor :/
Sadece elma diyeti benim de denemek istediğim bir şey ancak tahmin edebiliyorum ne kadar zor olduğunu :/ o yüzden cesaretim yok, en güzeli her şeyden azar azar ve sağlıklı yemek

Sadece elma diyeti benim de denemek istediğim bir şey ancak tahmin edebiliyorum ne kadar zor olduğunu :/ o yüzden cesaretim yok, en güzeli her şeyden azar azar ve sağlıklı yemek
Vücudu şoklamak istedim ama öyle olmayacak sanırım 🙈 bir kaç günde bir tartılıp yazacağım bu arada boyum 163 cm

Selamlarr! Kaç gündür buraya yazamasam da günde bir öğün beslenmeye devam ediyorum. Bu sabah tartıda 60.2 kiloyu gördüm, mutluluktan ağlayacağım :') Herhalde en son 50'li kilolarda olduğumda 16 yaşında falandım, o yüzden 60'lı kilolardan çıkmak için çok heyecanlıyım.

Dün çok fazla çay-kahve içtiğim için pek iştahım yoktu, annemin ısrarıyla bir parça börek ve domates yedim.
Hem cumartesi hem pazar günü tek öğün olarak tavuklu makarna yedim (fazla yapmışım da :')
Cuma günü ise kepek ekmeğinden yaptığım iki adet sandviçi yemiştim

Tembellik problemimi de aşarsam çok daha iyi kilo verebileceğime inanıyorum, bugün o 60.2'yi görmek aşırı motive etti beni. Düzenli yürüyüşe çıkarsam çok daha iyi verebileceğime inanıyorum. Aslında en iyi kalori yaktıran spor yüzme, ancak deniz kenarında yaşamama rağmen yüzmeyi hiç sevmiyorum, o yüzden şimdilik akşam yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum
Harikasınız en son ne zaman tartıldın ne kadar sürede kaç kg verdin..
Tebrik ediyorum mm💞🙏

Merhaba kızlar
Sabah 1 yumurta 1 kaşık lor peynir 3 zeytin biber ve ptlican közleme roka tere
Öğlen 1 de 1 bardak ayran ve 1 hurma
Akşam 6 da 10 yemek kaşığı bamya ve 2 TL yogurt ve 2 kayısı.

Günü kapattım. Yarım saat yürüdüm geldim. Sıcaktan yurunmuyor nefes nefese kalıyorum

Ama başaracağız kizlarr pes etmek yok😍😍

Vallahi bir de kafamdaki sıkıntılar gitse daha rahat olacağım... İnşallah gelecek cumartesiye 59.9 u gorebilirim. Önümde tam 10 gün var..🤪🥴🤭.

kızlarrr selam sonunda 59, 8 kg gördüm eğer 58 ide görürsem direnç kilomu kirdigima kesin inanicam çok mutluyum. ...bu arada elma diyeti yapmak isteyenler için bugün ben elma tatlısı yapıcam elma yumurta ve kakao ile yarın veya bugün yerim sonucu söylerim size 😍

kızlarrr selam sonunda 59, 8 kg gördüm eğer 58 ide görürsem direnç kilomu kirdigima kesin inanicam çok mutluyum. ...bu arada elma diyeti yapmak isteyenler için bugün ben elma tatlısı yapıcam elma yumurta ve kakao ile yarın veya bugün yerim sonucu söylerim size 😍
Tebrikler canım sen 3 gün sıvı detoks yaptın değil mi başka bir şey tuketmedin

Bugün sabah kahvaltim gayet normaldi ama öğleden sonra canım çekti çerez yedim karpuz yedim. Sonra çocuğa bulgur yapmıştım öyle güzel koktu ki koca tabak yedim. Akşam olmadı ve shnitzel yedim. Hiç sağlıklı beslenmedim...Tamamen duygusal açlık beslenmesi oldu🤭 akşama yurumezsem fena olacak

Kızlar gecenin bu saati aklımda 40 dusunce🤭 benim alt bedenim daha geniş. Lipodem mi acaba diye de dusunmeden edemiyorum...
Gece gece ne hayaller Eylül başı 56 kiloya düşmüş olsam falan ah ahh😉🙃

Bugün sabah kahvaltim gayet normaldi ama öğleden sonra canım çekti çerez yedim karpuz yedim. Sonra çocuğa bulgur yapmıştım öyle güzel koktu ki koca tabak yedim. Akşam olmadı ve shnitzel yedim. Hiç sağlıklı beslenmedim...Tamamen duygusal açlık beslenmesi oldu🤭 akşama yurumezsem fena olacak
Yarın az yersen hiç bir şey olmaz önemli olan kalıcı kilo olmasın

Kizlar 59.5 görmüşüm artık cikicam diye çok korktum çünkü akşam bolca kabak salatası balık nektarı ve çikolata isteğim için sütlü kakao yedim ...ben bir an önce kilo vermek istediğim için 72 saat sıvı detoksu tutmaya niyet ediyorum benimle birlikte başlayan varsa yazsın ❤️

Kizlar 59.5 görmüşüm artık cikicam diye çok korktum çünkü akşam bolca kabak salatası balık nektarı ve çikolata isteğim için sütlü kakao yedim ...ben bir an önce kilo vermek istediğim için 72 saat sıvı detoksu tutmaya niyet ediyorum benimle birlikte başlayan varsa yazsın ❤️
Aslında ben yapmak isterim cumartesi en erken başlayabilirim. Sen ne zaman başlayacaksın.. bir de ne içtin yaptın yazacak misin

Ben de isterim ama işyerinde çok zor oluyor :/ sadece sıvı mı besleniliyor nasıl olacak

X